FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«167891031»
danimarcu15.07.2010 17:37

I-as recomanda sa faca ménage à trois cu Ibra si Pique.

 

Ce ai face daca ai fi si tu invitat la acest party?

Tanaru` Young15.07.2010 20:10

Daca as fi pederast,menage a quatre :)

Altminteri,nici loc de _|_ nu las (aluzie la "a lasa loc de buna ziua" ) ca le place.

 

 

Ce-ai face daca , chiar in momentul asta,ar vinde ciobanu` Steaua ?

 

AG15.07.2010 20:42

m'as imbata in fata stadionului cu alte mii de stelisti

 

ce ai face daca ciobanul s'ar sinucide?

danimarcu15.07.2010 21:41

I-as da foc ca sa fiu sigur!...

 

Ce ai face daca Steaua ar castiga campionatul?

AG15.07.2010 22:07

as da foc maybach'ului

 

 

ce ai face daca nu ar mai exista fotbal ?

Maye16.07.2010 00:02

Ce fac si acum. M-as orienta in continuare spre alte sporturi.

 

Ce ai face daca ai dormi de Revelion?

navodarean16.07.2010 05:08

Probabil m-as intoarce pe partea cealalta.

 

 

Ce-ai face daca aflii ca mai ai un frate?

Alexbrasov16.07.2010 11:33

m-as imbata

 

ce ai face daca te-ar insela iubita?

Ro.OBert16.07.2010 11:50

 

 

 

Ce ai face daca ai afla ca iubita ta este lesbi?

RaMs3s16.07.2010 13:36

as filma-o cand o face cu alta fata

 

ce ai face daca ai avea par in palma ?

Daniel-Ionut16.07.2010 14:08

As fi YETI :hmmm:

 

Ce ai face daca ai avea par pe limba?

danimarcu16.07.2010 17:01

L-as pune pe bigudiuri ca sa par "jmecher".

 

Ce ai face daca ai avea trei cuae? :unsure:

navodarean16.07.2010 18:28

As avea mai mult slbz.

 

Ce-ai face daca n-ai avea plua, tu fiind baiat?

danimarcu16.07.2010 18:34

As folosi cu incredere limba. :punk:

 

Ce ai face daca ai semana cu Nikita? Baiat fiind...

y-jam16.07.2010 18:55

M-as face badigard.

 

Ce ai face daca ai fi nevoit sa te duci la proctolog, si va trebui sa te examinexe intern cu camera in cur? :(

The Game16.07.2010 19:01

As spune ca aia ar fi singura chestie cu care as putea fi fu.tut in cur....

 

Ce ai face daca ar veni o bunaciune la tine si ti-ar taia pu.la cu barda?

navodarean16.07.2010 19:33

Cum a zis cineva mai sus, si limba e o solutie.

 

Ce ai face daca Naomi ar fi singura bemeie de pe planeta? ( LEGENDA: baiat + femeie = bemeie )

dayra16.07.2010 20:52

(L-)as bate(-o) pe unde (l-)as prinde(-o) pentru ceea ce e.

 

Ce ai face daca ai lovi cu masina un gay?

Edededi16.07.2010 21:11

as mai da si in marsalier

 

Ce ai face daca ai nimeri in mijlocul paradei gay?

Daniel-Ionut16.07.2010 21:42

As incepe 12 runde :boxing:

 

Ce ai face daca ti-ar fi somn si ai vrea sa te culci?

Edededi17.07.2010 03:23

Ai inchide fcsteaua.ro :D

 

 

Ce ai face daca ai avea o sticla de insecticid dala puternic? :))

Daniel-Ionut17.07.2010 06:03

Mi-as face sprit :naughty:

 

Ce ai face daca ai bea din greseala insecticid?

Maye17.07.2010 08:01

as bea mai mult, rece sa fie.

 

 

ce ai face daca ai fost mort de beat aseara si acum iti e rau de mori?

navodarean17.07.2010 08:49

12 ore somn non-stop.

 

Ce-ai face daca te obliga sa te duci la o nunta si tu nu vrei ? :ce_oameni:

Alex88pl17.07.2010 10:56

M-as duce ca e bautura multa

 

 

Ce-ai face daca ai ajunge acolo si nu e bautura deloc, decat cola si sprite?

«167891031»