as zice ca ai vise de poponaut.
ce ai face daca ne-am urca in tren, eu as scoate curu' pe geam, tu capul, iar lumea ar zice ca suntem gemeni ?
as zice ca ai vise de poponaut.
ce ai face daca ne-am urca in tren, eu as scoate curu' pe geam, tu capul, iar lumea ar zice ca suntem gemeni ?
As rade la acest banc.
Ce ai face daca nu ai fi administrator?
As fi moderator.
Ce ai face daca ai fi administrator?
Daca as fi administrator, as fi administrator de bloc, si in juma` de an as avea X6 in parcare ![]()
Ce ai face daca ti-as fi administrator la bloc?
as intra noapte peste tin in casa cu baietii
ce ai face daca ti'as luat toti banii incasati ?
te-as da afara din bloc
ce ai face daca nu ai avea unde sa locuiesti?
As dormi sub pod.
Ce ai face daca nu ai gasi un pod?
As dormi pe o banca din Cismigiu cu masa cu patratele pentru sah,as avea si acoperis ![]()
Ce ai face daca te-ar musca un sarpe de cur in timp ce-ti faci nevoile in iarba ?
as da fuga la spital
ce ai face daca ai adormi beat in iarba si o gaina ti'ar ciugulii coaele?
mi le-as taia si ti-as face cercei.
ce ai face daca intr-o excursie ar trebui sa stai in autocar, pe scaun, langa marian Iancu?
Cu o mana m-as tine de nas si cu cealalta i-as umfla portofelul. ![]()
Ce ai face daca ai avea un prieten cu dinti in cur si te-ar musca de nas?
I-as zice ca am ****-ntre ochi.
Si l-as ruga sa-mi aduca un ventilator.
Ce-ai face daca te-ar prinde un cutremur puternic in timpul actului sexual nesavarsit?
Probabil ca mi-ar pica tavanul in cap si as muri.
Ce ai face daca ai avea frigiderul indesat de bere si nu ai avea cu cine sa o bei?
L-as suna pe Stanici.
Ce ai face daca Gigi Becali ar deveni un patron model?
Mi-as da doua palme, sigur visez.
Ce-ai face daca iubita/nevasta te-ar sechestra in casa?
As suna la 112.
Ce ai face daca Nyghty s-ar baga si ar posta in fata ta? ![]()
L-as trage de urechi.
Ce ai face daca, mergand pe strada linistit, ai pica intr-un canal?
As aparea la toate stirile.
Ce ai face daca ai cadea pe un boschetar care doarme acolo?
i'as vomita in fata,
ce ai face daca ai cadea peste o balta de slbz?
Tre' sa fi animal sa cazi intr-o balta de slbz.
Ce ai face daca Becali ti-ar da bani, atunci cand esti pe 0 ?
l-as pupa pe chelie
ce ai face daca nevasta-ta ar avea o singura iubire ? Marinarii . Toti marinarii :>
As da vina pe Basescu.
Ce ai face,daca,batran fiind,ai fi atras de propria fiica
?
As fi psihic instabil.
Ce ai face daca ai merge pe strada, iar persoana din fata ta ar pierde 2 milioane din greseala?
as gasi 2 milioane pe strada
ce ai face daca ti'ai pierde casa la barbut ?
As spune: Atat mi-a trebuit
Nu m-am gandit nici un moment
Am dat cu zaru...ghinion
Adio apartament...
Ce ai face daca te-ai trezi cu o mare lene?