FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«14567831»
Azzido13.07.2010 10:08

as zice ca ai vise de poponaut.

ce ai face daca ne-am urca in tren, eu as scoate curu' pe geam, tu capul, iar lumea ar zice ca suntem gemeni ?

Daniel-Ionut13.07.2010 10:19

As rade la acest banc.

 

Ce ai face daca nu ai fi administrator?

danimarcu13.07.2010 11:24

As fi moderator.

Ce ai face daca ai fi administrator?

Daniel-Ionut13.07.2010 12:03

Daca as fi administrator, as fi administrator de bloc, si in juma` de an as avea X6 in parcare :rolleyes:

 

Ce ai face daca ti-as fi administrator la bloc?

AG13.07.2010 12:24

as intra noapte peste tin in casa cu baietii

 

ce ai face daca ti'as luat toti banii incasati ?

Edededi13.07.2010 12:59

te-as da afara din bloc

 

 

ce ai face daca nu ai avea unde sa locuiesti?

Daniel-Ionut13.07.2010 13:34

As dormi sub pod.

 

Ce ai face daca nu ai gasi un pod?

Ro.OBert13.07.2010 15:02

As dormi pe o banca din Cismigiu cu masa cu patratele pentru sah,as avea si acoperis :D

 

 

 

Ce ai face daca te-ar musca un sarpe de cur in timp ce-ti faci nevoile in iarba ?

AG13.07.2010 15:49

as da fuga la spital

 

ce ai face daca ai adormi beat in iarba si o gaina ti'ar ciugulii coaele?

f234567k13.07.2010 17:56

mi le-as taia si ti-as face cercei.

 

ce ai face daca intr-o excursie ar trebui sa stai in autocar, pe scaun, langa marian Iancu?

danimarcu13.07.2010 18:24

Cu o mana m-as tine de nas si cu cealalta i-as umfla portofelul. :D

Ce ai face daca ai avea un prieten cu dinti in cur si te-ar musca de nas?

1on14.07.2010 19:33

I-as zice ca am ****-ntre ochi.

Si l-as ruga sa-mi aduca un ventilator.

 

Ce-ai face daca te-ar prinde un cutremur puternic in timpul actului sexual nesavarsit?

Daniel-Ionut14.07.2010 19:41

Probabil ca mi-ar pica tavanul in cap si as muri.

 

Ce ai face daca ai avea frigiderul indesat de bere si nu ai avea cu cine sa o bei?

danimarcu14.07.2010 20:40

L-as suna pe Stanici.

 

Ce ai face daca Gigi Becali ar deveni un patron model?

Nyghty14.07.2010 20:47

Mi-as da doua palme, sigur visez.

 

Ce-ai face daca iubita/nevasta te-ar sechestra in casa?

Daniel-Ionut14.07.2010 20:48

As suna la 112.

 

Ce ai face daca Nyghty s-ar baga si ar posta in fata ta? :dry:

dayra14.07.2010 21:00

L-as trage de urechi.

 

Ce ai face daca, mergand pe strada linistit, ai pica intr-un canal?

danimarcu14.07.2010 21:02

As aparea la toate stirile.

Ce ai face daca ai cadea pe un boschetar care doarme acolo?

AG14.07.2010 21:27

i'as vomita in fata,

 

ce ai face daca ai cadea peste o balta de slbz?

navodarean14.07.2010 21:37

Tre' sa fi animal sa cazi intr-o balta de slbz.

 

Ce ai face daca Becali ti-ar da bani, atunci cand esti pe 0 ?

RaMs3s14.07.2010 22:19

l-as pupa pe chelie

 

ce ai face daca nevasta-ta ar avea o singura iubire ? Marinarii . Toti marinarii :>

blindica15.07.2010 06:28

As da vina pe Basescu.

 

Ce ai face,daca,batran fiind,ai fi atras de propria fiica :))?

Daniel-Ionut15.07.2010 07:44

As fi psihic instabil.

 

Ce ai face daca ai merge pe strada, iar persoana din fata ta ar pierde 2 milioane din greseala?

AG15.07.2010 07:51

as gasi 2 milioane pe strada

 

ce ai face daca ti'ai pierde casa la barbut ?

Daniel-Ionut15.07.2010 07:56

As spune: Atat mi-a trebuit

Nu m-am gandit nici un moment

Am dat cu zaru...ghinion

Adio apartament...

 

Ce ai face daca te-ai trezi cu o mare lene?

«14567831»