FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«15678931»
AG15.07.2010 08:11

mi'as lua berea din frigider, as da TV'ul pe eurosport, si m'as juca pes toata ziua, eventul as chema o femeie sa'mi gateasca apoi sa'mi faca o ****..

 

ce ai face daca ai avea o menajera de 19 ani, 1.75 inaltime, 55-60 kg, 90-60-90 si ar fi nimfomana?

fcsb470315.07.2010 08:21

o dau afara ca pot sa imi fac curat si singur

 

ce ai face daca ar fi ciobanu in casa ta?

AG15.07.2010 08:26

i'as da sa bea pana adoarme, imi iau ce am de valoare, ies afara, si dau foc la casa, cu cioban cu tot

 

 

ce ai face daca fetele lui s'ar face bunaciuni cand or creste?

fcsb470315.07.2010 08:32

m-as juca pes toata ziua

 

ce ai face daca te-ar chema Becali?

blindica15.07.2010 09:40

Mi-as batea joc de mascarici mai mici ca mine.(Giovanni,pe Gigi nu il iau in calcul,n-as vrea sa fiu Gigi)

 

Ce ai face daca prietenul tau bun,de vreo 15 ani prietenia,s-ar culca cu iubita ta?

y-jam15.07.2010 10:07

buna asta blindica.

 

l-as lua la capace ca nu mi-a zis din timp. Ca nu m-ar deranja situatia daca mi-ar spune... asa as afla si eu ca am o curva la usa, iar prietenul meu cel mai bun s-ar simti si el bine.

 

Ce ai face daca Nikita din Romana ti-ar da 1000 euro ca sa ti-o tragi cu ea (cu tot cu oral)?

Ro.OBert15.07.2010 10:11

I-as zice ca am o surpriza pentru ea si ca trebuie sa inchida ochii...i-as pune mancare de pisici si as aduce o pisica sa o satisfaca.

 

 

 

Ce ai face daca ti-ar spune doctorul ca nu mai ai voie sa bei in viata ta nici macar o picatura de bere sau orice alt alcool??

Ronnie15.07.2010 10:13

Beau si ma gandesc ca voi muri de altceva.

 

Ce ai face daca prietena ta te-ar cere in casatorie?

Ro.OBert15.07.2010 11:11

Mi-as aminti de acel episod din Fam. Bundy cand zice Al :"Acesta este creierul vostru-arata un ou-//Acesta este creierul vostru dupa casatorie-si sparge oul-.

 

 

Ce ai face daca ai descoperi un izvor de bere?

danimarcu15.07.2010 11:23

Sunt roman, deci l-as vinde americanilor pe bani de nimic.

 

Ce ai face daca ai fi dinamovist?

 

Daniel-Ionut15.07.2010 11:25

Nu as fi pe forumul asta acum.

 

Ce ai face daca ai fi tigan?

navodarean15.07.2010 11:27

Mi-as lasa mustata shukara si as avea o palarie d-aia ca pe trendu' lu' 2010.

 

Ce ai face daca ai fi un melc?

Maye15.07.2010 11:27

Hornuri.

 

Ce ai face daca n-ai avea ce face?

Daniel-Ionut15.07.2010 11:47

Ti-as raspunde tie acum la intrebarea tampita.

 

Ce ai face daca ai ajunge la capatul rabdarilor si ti-ar veni sa te dai cu capul de pereti?

Maye15.07.2010 11:50

M-as pune sa dorm.

 

Ce ai face daca ar fi frig in loc de cald si cald in loc de frig?

y-jam15.07.2010 13:20

M-as muta in Australia...

 

Ce ai face daca ti-ar veni foarte tare sa te besi intr-un examen foarte important (gen prezentare de licenta), iar daca nu faci asta risti sa mori?

Ro.OBert15.07.2010 14:12

As trage partul i-as lesina pe toti as copia si as lua licenta cu 10+

 

 

Ce ai face daca ar ploua( ca acum -.-) dar cu bere :D?

Daniel-Ionut15.07.2010 14:14

As merge incet prin ploaie... ca n'as avea de ales.

 

Ce ai face daca ai fi vrut sa pleci la pariuri, si chiar cand sa iesi pe usa ai observa ca a inceput mare ploaie torentiala si furtuna afara? :D

danimarcu15.07.2010 16:43

As astepta sa se opreasca!

 

Ce ai face daca prietena ta ar avea "veverita" larga ca galeata?

y-jam15.07.2010 17:11

Nu-i problema, ca si eu o am lata ca tunul din fata Castelului Peles.

 

Ce ai face daca toate mijloacele de transport in comun (metrou, autobuz, microbuz... tot tot) s-ar opri pentru 3 zile?

Daniel-Ionut15.07.2010 17:20

As circula cu masina.

 

Ce ai face daca nu ai avea masina, nu ai avea de unde sa faci rost, nu ai avea bani de taxi, si ar trebui sa ajungi intr-un loc foarte important? :naughty:

Maye15.07.2010 17:22

M-as duce pe jos.

 

 

Ce ai face daca ai sta in Balti?

Daniel-Ionut15.07.2010 17:23

I'as da :finger: lu` Dinamo chiar in momentul asta.

 

Ce ai face daca ai fi lasat la Polul Nord doar in chiloti?

Maye15.07.2010 17:28

As manca gheata.

 

Ce ai face daca ar ninge?

blindica15.07.2010 17:30

M-as ingrijora pentru factura la caldura.

 

Ce ai face daca Cristiano Ronaldo ti-ar recunoaste ca este gay?

«15678931»