FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«13456731»
dayra12.07.2010 11:12

@postul lui red&blue_boy

I-as lua tricoul lui Ramos si i l-as trimite dayrei.

 

Ce ai face daca ti-ar da beep Militica Dragomir?

 

:ras:

AG12.07.2010 11:38

i'as da si eu bip necenzurat, in vazul lumii

 

ce ai face daca te'ar cere Daniel ionut de sotie ?:))

dayra12.07.2010 12:54

L-as refuza.

 

Ce ai face daca un gay ti-ar face propuneri?

Daniel-Ionut12.07.2010 12:55

nu stau in Brasov sau bacau :naughty: , deci sunt salvat

 

Ce ai face daca m-as urca pe bloc si as chema televiziunea la auzul refuzului?

dayra12.07.2010 13:04

As opri TV-ul si as pleca din tara.

 

Ce ai face daca te-ai intalni cu Ronnie?

RobYnho12.07.2010 13:06

I-as cere o bere.

 

Ce ai face daca nu ti-ar da Ronnie berea aia ?

Ronnie12.07.2010 13:07

I-as da toti banii din buzunar ca stiu ca e necajit.

 

Ce-ai face daca Daniela Ioana ti-ar cere ajutorul?

RobYnho12.07.2010 13:08

M-as descheia la pantaloni.

 

Ce ai face daca s-ar opune ?

Ronnie12.07.2010 13:10

Da' nu se opune ma, ii place.

 

Ce-ai face daca dayra ar aparea noaptea la usa ta?

Daniel-Ionut12.07.2010 13:11

As deschide larg usa!!!!!!!!!!!!! :w00t:

 

Ce ai face daca te-ar chema dayra in buletin?

Ronnie12.07.2010 13:25

Le-as multumi parintilor ca nu mi-au zis "Daniel-Ionut".

 

Ce-ai face daca n-ai avea bani de transferuri la Football Manager si ai avea nevoie de un fundas central?

AG12.07.2010 13:25

l'as lua pe nesta

 

ce ai face daca botezatu s'ar da la tine ?

Daniel-Ionut12.07.2010 13:27

Nu il cunosc pe Botezatu.

 

Ce ai face daca ai fi Ronnie si nu ti-ar mai merge Football Manager?

AG12.07.2010 13:32

as injura pe moldoveneste

 

ce ai face daca nu ai mai putea merge de beat ce esti?

Alex88pl12.07.2010 13:35

as bea in continuare

 

 

ce ai face daca nu ai mai avea bani sa bei?

Daniel-Ionut12.07.2010 13:41

M-as imprumuta.

 

Ce ai face daca ai realiza ca acest topic este o mare tampenie?

AG12.07.2010 14:49

as spune ca seamana cu Daniel

 

ce ai face daca ai sta 12 ore la munca pe net?

Ro.OBert12.07.2010 15:20

Fifa si lineage2 :))

 

 

Ce ai face daca ai afla ca mata are penis?

RobYnho12.07.2010 15:24

As invata cum se scrie

mata.

 

Ce ai face daca ai stii ca maine mori ?

Daniel-Ionut12.07.2010 15:39

Mi-as aprinde o lumanare inainte sa ma culc ;)

 

Ce ai face daca ai simti ca mori pe dinauntru putin cate putin?

AG12.07.2010 16:23

umplu cu vin, putin cate putin..

 

ce ai face daca ai muri de la lumanarea aprinsa de tine ca prostul |?

RaMs3s12.07.2010 16:36

Mi-as cumpara o veioza

 

Ce-ai face daca ai fi abstinent toata viata ?

AG12.07.2010 16:53

m'as trezi din somn.. urat vis!

 

ce ai face daca ti'ar spune mama ta diseara k o sa mai ai un fratior?

Daniel-Ionut12.07.2010 16:59

As asculta codu penal - frate pentru frate

 

Ce ai face daca ai afla ca o sa ai o sora?

AG12.07.2010 17:03

as rade ironic,

 

ce ai face daca te'as viola brutal in gura? ?

«13456731»