@postul lui red&blue_boy
I-as lua tricoul lui Ramos si i l-as trimite dayrei.
Ce ai face daca ti-ar da beep Militica Dragomir?
![]()
@postul lui red&blue_boy
I-as lua tricoul lui Ramos si i l-as trimite dayrei.
Ce ai face daca ti-ar da beep Militica Dragomir?
![]()
i'as da si eu bip necenzurat, in vazul lumii
ce ai face daca te'ar cere Daniel ionut de sotie ?![]()
L-as refuza.
Ce ai face daca un gay ti-ar face propuneri?
nu stau in Brasov sau bacau
, deci sunt salvat
Ce ai face daca m-as urca pe bloc si as chema televiziunea la auzul refuzului?
As opri TV-ul si as pleca din tara.
Ce ai face daca te-ai intalni cu Ronnie?
I-as cere o bere.
Ce ai face daca nu ti-ar da Ronnie berea aia ?
I-as da toti banii din buzunar ca stiu ca e necajit.
Ce-ai face daca Daniela Ioana ti-ar cere ajutorul?
M-as descheia la pantaloni.
Ce ai face daca s-ar opune ?
Da' nu se opune ma, ii place.
Ce-ai face daca dayra ar aparea noaptea la usa ta?
As deschide larg usa!!!!!!!!!!!!! ![]()
Ce ai face daca te-ar chema dayra in buletin?
Le-as multumi parintilor ca nu mi-au zis "Daniel-Ionut".
Ce-ai face daca n-ai avea bani de transferuri la Football Manager si ai avea nevoie de un fundas central?
l'as lua pe nesta
ce ai face daca botezatu s'ar da la tine ?
Nu il cunosc pe Botezatu.
Ce ai face daca ai fi Ronnie si nu ti-ar mai merge Football Manager?
as injura pe moldoveneste
ce ai face daca nu ai mai putea merge de beat ce esti?
as bea in continuare
ce ai face daca nu ai mai avea bani sa bei?
M-as imprumuta.
Ce ai face daca ai realiza ca acest topic este o mare tampenie?
as spune ca seamana cu Daniel
ce ai face daca ai sta 12 ore la munca pe net?
Fifa si lineage2 ![]()
Ce ai face daca ai afla ca mata are penis?
As invata cum se scrie
mata.
Ce ai face daca ai stii ca maine mori ?
Mi-as aprinde o lumanare inainte sa ma culc ![]()
Ce ai face daca ai simti ca mori pe dinauntru putin cate putin?
umplu cu vin, putin cate putin..
ce ai face daca ai muri de la lumanarea aprinsa de tine ca prostul |?
Mi-as cumpara o veioza
Ce-ai face daca ai fi abstinent toata viata ?
m'as trezi din somn.. urat vis!
ce ai face daca ti'ar spune mama ta diseara k o sa mai ai un fratior?
As asculta codu penal - frate pentru frate
Ce ai face daca ai afla ca o sa ai o sora?
as rade ironic,
ce ai face daca te'as viola brutal in gura? ?