FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1234531»
Edededi08.07.2010 23:39

I-as da cu postul in cap

 

 

Ce ai face daca ai inchide acum ochii si cand ii deschizi sa te trezesti cu michael jackson in fata?

vlad09.07.2010 03:13

 

 

M-as dori sa fiu trecut bine de varsta copilariei.

 

Ce-ai face daca ai fi copil si te-ai trezi cu michael jackson in fata?

weedandweird09.07.2010 06:06

Run and Scream

 

Ce-ai face daca n-ai avea pe unde sa fugi?

AG09.07.2010 07:09

beau un red bull sa'mi dea aripi

 

ce'ai face daca ai aavea casa poporului in proprietate?

 

KidBoy Fan Steaua09.07.2010 09:13

As prefera sa o daram impreuna cu toti burtosii din interior.

 

Ce-ai face daca FC Steaua ar castiga din nou Champions League?

Ro.OBert09.07.2010 11:09

As dansa ca Shakira gol pusca in fata Parlamentului.

 

 

 

Ce ai face daca te-ar alerga Marian Iancu gol pe strada strigandu-te "pufulet"?

RedScorpyON09.07.2010 12:14

Ar fi suficient sa maresc putin pasu',ala nu m-ar prinde nici cu masina...

 

 

Ce ai face daca nu ti s-ar mai scula lupa?

KidBoy Fan Steaua09.07.2010 12:14

As guita sa vorbesc pe limba lui sa ma lase in pace :)

 

Ce ai face daca FC Steaua s-ar desfiinta? (Doamne Fereste)

Ronnie09.07.2010 12:24

As bea de necaz.

 

Ce ai facut cu primul salariu?

axl09.07.2010 13:06
Ce ai facut cu primul salariu?

Tigari, napolitane, pepeni, pistol cu aer comprimat.

 

Ce-ai face daca, exemplu personal, acum cinci minute ti s-ar fi dezghetat instantaneu congelatorul?

Fane09.07.2010 13:09

As crede ca mi-a taiat RENEL-u curentul pentru neplata.

 

 

Ce-ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata cu soacra-ta in pat ?

Ronnie09.07.2010 13:15

MILF, merge.

 

Ce-ai face daca ai avea un coi in talpa? :))

dayra09.07.2010 13:32

Programare la medic pt operatie de extirpare.

 

Ce ai face daca, tripat la maxim, te-ai urca in varful unui munte?

MoWeed09.07.2010 13:34

As incerca sa zbor

 

Ce ai face tu daca ai avea 3 sani?

Ronnie09.07.2010 13:37

Cred ca m-as mangaia toata ziua.

 

Ce ai face tu (Calin) daca ai avea puIa?

MoWeed09.07.2010 13:40

Ti-as da o :finger:

 

Ce ai face tu Ronnie daca nu ai avea de baut?

Ronnie09.07.2010 13:41

As bea de suparare

 

Ce ai face daca ai fi in locul lui Azzido?

MoWeed09.07.2010 13:48

Acum eram in vacanta in Palma de Mallorca

 

 

Ce ai face daca ai fi in locul lui Argaseala?

RobYnho09.07.2010 13:51

As da interdictii.

 

Ce ai face daca te-ai trezi dansand pe boxa, rupt de beat ?

MoWeed09.07.2010 13:52

Mi-as schimba numele in "Robert"

 

 

Ce ai face daca ai primi interdicitie la handbal?

 

 

RobYnho09.07.2010 13:54

As bea cu Gabitzu. :))

 

Ce ai face daca ti-ar creste pene pe spate ?

MoWeed09.07.2010 13:56

M-as epila. Cu ceara

 

 

Ce ai face daca nu s-ar mai da ajutoare de somaj?

RobYnho09.07.2010 14:00

Ceea ce fac si acum.

 

Ce ai face daca te-ar invita Tamas la o horinca ?

Ronnie09.07.2010 14:07

As accepta fara sa ma gandesc!

 

Ce ai face daca te-ar invita bomba sexy la ea?

Maye09.07.2010 14:11

M-as filma cand imi face oral.

 

Ce ai face daca ar ploua cu pesti?

«1234531»