I-as da cu postul in cap
Ce ai face daca ai inchide acum ochii si cand ii deschizi sa te trezesti cu michael jackson in fata?
I-as da cu postul in cap
Ce ai face daca ai inchide acum ochii si cand ii deschizi sa te trezesti cu michael jackson in fata?
M-as dori sa fiu trecut bine de varsta copilariei.
Ce-ai face daca ai fi copil si te-ai trezi cu michael jackson in fata?
Run and Scream
Ce-ai face daca n-ai avea pe unde sa fugi?
beau un red bull sa'mi dea aripi
ce'ai face daca ai aavea casa poporului in proprietate?
As prefera sa o daram impreuna cu toti burtosii din interior.
Ce-ai face daca FC Steaua ar castiga din nou Champions League?
As dansa ca Shakira gol pusca in fata Parlamentului.
Ce ai face daca te-ar alerga Marian Iancu gol pe strada strigandu-te "pufulet"?
Ar fi suficient sa maresc putin pasu',ala nu m-ar prinde nici cu masina...
Ce ai face daca nu ti s-ar mai scula lupa?
As guita sa vorbesc pe limba lui sa ma lase in pace ![]()
Ce ai face daca FC Steaua s-ar desfiinta? (Doamne Fereste)
As bea de necaz.
Ce ai facut cu primul salariu?
Ce ai facut cu primul salariu?
Tigari, napolitane, pepeni, pistol cu aer comprimat.
Ce-ai face daca, exemplu personal, acum cinci minute ti s-ar fi dezghetat instantaneu congelatorul?
As crede ca mi-a taiat RENEL-u curentul pentru neplata.
Ce-ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata cu soacra-ta in pat ?
MILF, merge.
Ce-ai face daca ai avea un coi in talpa? ![]()
Programare la medic pt operatie de extirpare.
Ce ai face daca, tripat la maxim, te-ai urca in varful unui munte?
As incerca sa zbor
Ce ai face tu daca ai avea 3 sani?
Cred ca m-as mangaia toata ziua.
Ce ai face tu (Calin) daca ai avea puIa?
Ti-as da o ![]()
Ce ai face tu Ronnie daca nu ai avea de baut?
As bea de suparare
Ce ai face daca ai fi in locul lui Azzido?
Acum eram in vacanta in Palma de Mallorca
Ce ai face daca ai fi in locul lui Argaseala?
As da interdictii.
Ce ai face daca te-ai trezi dansand pe boxa, rupt de beat ?
Mi-as schimba numele in "Robert"
Ce ai face daca ai primi interdicitie la handbal?
As bea cu Gabitzu. ![]()
Ce ai face daca ti-ar creste pene pe spate ?
M-as epila. Cu ceara
Ce ai face daca nu s-ar mai da ajutoare de somaj?
Ceea ce fac si acum.
Ce ai face daca te-ar invita Tamas la o horinca ?
As accepta fara sa ma gandesc!
Ce ai face daca te-ar invita bomba sexy la ea?
M-as filma cand imi face oral.
Ce ai face daca ar ploua cu pesti?