Ce ai face daca l-ai vedea pe Gigi gol in patul tau?
Buna asta... Daca o vedeam din timp, nu mai puneam intrebarea de mai sus. Deci, sunt lipsit de originalitate ![]()
Ce ai face daca l-ai vedea pe Gigi gol in patul tau?
Buna asta... Daca o vedeam din timp, nu mai puneam intrebarea de mai sus. Deci, sunt lipsit de originalitate ![]()
As astepta sa se faca verde.
Ce ai face daca in intersectie nu ar functiona semaforul?
As respecta semnalele,sau, daca nu exista,regula de prioritate de dreapta.
Ce ai face daca ai fi politai?
M-as da in leagane(http://www.youtube.com/watch?v=H2xMgNkTamM)
Ce ai face daca in timpu unei partide de sex ti-ar baga partenera extrem de excitata degetul acolo unde nu bate soarele?
i-as baga puIa acolo unde ii intra mancarea
ce-ai face daca in timpul unei partide de sex oral, partenera iti vomita in puIa ?
Capu' sus, as merge mai departe.
Ce ai face daca ai fi presedinte pentru o zi?
as amaneta Romania
ce-ai face daca ai face parnaie 3 zile ?
M-as sinucide.
Ce ai face daca tac-tu nu ti-ar mai da cheile de la beci ?
n-as face nimic
Ce v-ati face unii de pe aici fara cuvintele "plua, pidza,cur, sex, muiee etc"?
as infunda'o pe sorta
ce ai face daca as infunda'o pe sorta ??
ti-as rupe fata.
ce ai face daca ai muri?
Ma doare in plua daca mor, deci sunt asigurat ![]()
Ce ai face daca nu ai muri?
Mi-as dori sa mor.
Ce ai face daca ai afla ca a murit Calin ?
As sta.
Ce ai face daca ai realiza ca acest topic e o tampenie?
L-as inchide
Ce ai face daca ai auzi ca Robert vrea autonomie in Tinutul Secuiesc?
L-as impusca. Dar nu vrea.
Ce ai face daca parca s-ar plimba in barca ?
As zice: "i-auzi baa"
Ce ai face daca as deschide un topic cu FAZAN in franceza? ![]()
Ti-as da ban
Ce ai face daca nu ar mai fi ursi in Racadau?
As aduce.
Ce ai face daca Daniel nu ar mai aparea pe forum?
As da de baut
Ce ai face daca nu ai mai putea bea alcool?
M-as spanzura. Nu as mai avea pentru ce traii.
Ce ai face daca Banel s-ar da la maica-ta ?
L-as lovi pana i s-ar schimba culoarea !
Ce ai face daca maine ai fi creditor la Steaua Bucuresti?
L-as da pe Banel afara si i-as izgoni toate rudele fostului creditor.
Ce-ai face daca copilul tau ar iesi negru, chiar daca tu esti alb?
I-as face o baie in clor.
Ce ai face daca te-ai intalni pe strada cu iepurasul de la duracel? [ca am vazut acum reclama la TV
]
I-as spune sa-si caute alt job
Ce ai face daca Jiji ti-ar oferi postul lui Agoniseala ?