FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«123431»
y-jam08.07.2010 19:36
Ce ai face daca l-ai vedea pe Gigi gol in patul tau?

Buna asta... Daca o vedeam din timp, nu mai puneam intrebarea de mai sus. Deci, sunt lipsit de originalitate :)

Daniel-Ionut08.07.2010 19:36

As astepta sa se faca verde.

 

Ce ai face daca in intersectie nu ar functiona semaforul?

danimarcu08.07.2010 19:52

As respecta semnalele,sau, daca nu exista,regula de prioritate de dreapta.

 

Ce ai face daca ai fi politai?

Ro.OBert08.07.2010 20:03

M-as da in leagane(http://www.youtube.com/watch?v=H2xMgNkTamM)

 

 

Ce ai face daca in timpu unei partide de sex ti-ar baga partenera extrem de excitata degetul acolo unde nu bate soarele?

AG08.07.2010 20:21

i-as baga puIa acolo unde ii intra mancarea

 

ce-ai face daca in timpul unei partide de sex oral, partenera iti vomita in puIa ?

Ronnie08.07.2010 20:46

Capu' sus, as merge mai departe.

 

Ce ai face daca ai fi presedinte pentru o zi?

AG08.07.2010 21:03

as amaneta Romania

 

ce-ai face daca ai face parnaie 3 zile ?

RobYnho08.07.2010 21:06

M-as sinucide.

 

Ce ai face daca tac-tu nu ti-ar mai da cheile de la beci ?

Maye08.07.2010 21:08

n-as face nimic

 

 

Ce v-ati face unii de pe aici fara cuvintele "plua, pidza,cur, sex, muiee etc"?

AG08.07.2010 21:09

as infunda'o pe sorta

 

ce ai face daca as infunda'o pe sorta ??

Maye08.07.2010 21:22

ti-as rupe fata.

 

ce ai face daca ai muri?

Daniel-Ionut08.07.2010 21:26

Ma doare in plua daca mor, deci sunt asigurat :sleep:

 

Ce ai face daca nu ai muri?

RobYnho08.07.2010 21:30

Mi-as dori sa mor.

 

Ce ai face daca ai afla ca a murit Calin ?

Maye08.07.2010 21:32

As sta.

 

Ce ai face daca ai realiza ca acest topic e o tampenie?

MoWeed08.07.2010 21:33

L-as inchide

 

Ce ai face daca ai auzi ca Robert vrea autonomie in Tinutul Secuiesc?

RobYnho08.07.2010 21:33

L-as impusca. Dar nu vrea.

 

Ce ai face daca parca s-ar plimba in barca ?

Daniel-Ionut08.07.2010 21:35

As zice: "i-auzi baa"

 

Ce ai face daca as deschide un topic cu FAZAN in franceza? :D

MoWeed08.07.2010 21:35

Ti-as da ban

 

Ce ai face daca nu ar mai fi ursi in Racadau?

RobYnho08.07.2010 21:36

As aduce.

 

Ce ai face daca Daniel nu ar mai aparea pe forum?

MoWeed08.07.2010 21:37

As da de baut

 

 

Ce ai face daca nu ai mai putea bea alcool?

RobYnho08.07.2010 21:38

M-as spanzura. Nu as mai avea pentru ce traii.

 

Ce ai face daca Banel s-ar da la maica-ta ?

blindica08.07.2010 21:44

L-as lovi pana i s-ar schimba culoarea !

 

Ce ai face daca maine ai fi creditor la Steaua Bucuresti?

Nyghty08.07.2010 21:55

L-as da pe Banel afara si i-as izgoni toate rudele fostului creditor.

 

 

Ce-ai face daca copilul tau ar iesi negru, chiar daca tu esti alb?

Daniel-Ionut08.07.2010 21:59

I-as face o baie in clor.

 

Ce ai face daca te-ai intalni pe strada cu iepurasul de la duracel? [ca am vazut acum reclama la TV :)) ]

Stryker08.07.2010 22:02

I-as spune sa-si caute alt job

 

Ce ai face daca Jiji ti-ar oferi postul lui Agoniseala ?

«123431»