FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«12345631»
MoWeed09.07.2010 14:12

As astepta sa iasa curvele ca melcii dupa ploaie

 

Ce ai face daca s-ar oferi dayra sa-ti faca un striptis?

RobYnho09.07.2010 14:15

I-as baga la chiloteii aia roz niste bani de la monopoly.

 

Ce ai face daca ai afla ca dayra are cuae ?

Ro.OBert09.07.2010 14:31

Mi le-as lua inapoi.

 

 

 

Ce ai face daca nu ai sti cum sa raspunzi la aceasta intrebare????

dayra09.07.2010 16:21

M-as abtine. :ras:

 

Ce ai face daca ai ramane fara tigari?

Ronnie09.07.2010 16:22

As cumpara alt pachet.

 

Ce-ai face daca ti-ar pica netul in timp ce joci pool cu dayra?

RaMs3s09.07.2010 16:40

As castiga cu 3-0 la masa verde

 

Ce ai face daca ma-ta ti-ar face un fratior . Negru !

navodarean10.07.2010 11:57

L-as trimite-n Africa la cersit.

 

 

 

 

Ce-ai face daca o grasa sare pe tine ?

spirpama10.07.2010 12:37

I as baga un ac in fund,sa se desumfle ca un balon.

 

 

 

Ce ai face daca o slaba ar sari pe tine? :>

AG10.07.2010 17:57

m'as feri

 

ce'ai face daca ai afla ca ai alt tata??

RobYnho11.07.2010 20:59

Mi-as baga plua in amandoi.

 

Ce ai face daca ai cadea beat-mort in urzici ?

Daniel-Ionut11.07.2010 21:13

As fi imbracat si nu m-as urzica.

 

Ce ai face daca in acest moment ai fi spaniol?! :w00t:

AG11.07.2010 21:20

as fi cel mai drogat de fericire

 

ce ai face daca in clipele astea ai fii olandez??

Daniel-Ionut11.07.2010 21:24

As pleca la plimbare prin Amsterdam.

 

Ce ai face daca ai realiza ca esti roman, si doar te uiti la bucuria altora?

AG11.07.2010 21:38

nu fac nimic, e simpla realitate

 

ce ai face daca m-as cupla cu mama ta?

Daniel-Ionut11.07.2010 21:41

As ascuti sabia, as scoate revolver-ul de la naftalina... si as porni la drum.

 

Ce ai face daca te-as cauta?

AG11.07.2010 21:44

nu m-ai gasi.

 

ce-ai face daca m-as culca cu maicata, mi-ai spune 'tata' ??

S.S.Lazio11.07.2010 23:02

te-as bate pana ai recunoaste ca n ai facut-o !

ce-ai face daca te-ar viola o dinamovista ?

Ronnie12.07.2010 08:05

As viola si eu la ea.

 

Ce-ai face daca n-ai avea bani deloc?

Marius12.07.2010 08:21

As face :D

Azzido12.07.2010 08:25
As viola si eu la ea.

 

Ce-ai face daca n-ai avea bani deloc?

M-as face calugar.

Ce-ai face daca mama ta ar fi tigan ? :D

RobYnho12.07.2010 09:31

M-as bucura ca tata nu e tiganca.

 

Ce ai face daca ti-e pofta de o bere, daca ai chef de niste pariuri si esti pielea pluii ?

Dragoshel12.07.2010 09:35

stai in casa (ca si mine) si cetuiești

 

 

Ce ai face daca s-ar opri curentul?

AG12.07.2010 09:54

mi'as baga plua

 

ce ai face daca nu ai avea apa 2 saptamani??

red&blue_boy12.07.2010 11:06

As cumpara.

 

Ce-ai face daca ai fi in locul lui Iniesta?

Ro.OBert12.07.2010 11:10

As cumpara multe sticle de whisky si as inchiria pentru o noaptea primele 3 curve de lux din lume :D

 

 

 

Ce-ai face daca dupa ce te trezesti din betie ai afla ca ai fost violat :)) ?

«12345631»