FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«12331»
RaMs3s08.07.2010 16:19

Un nou joc , in genul 3 word story .

Regulile sunt simple : Fiecare raspuns nou trebuia sa inceapa cu raspunsul la intrebarea pusa mai sus , iar apoi sa adresezi la randul tau o alta intrebare ce incepe cu " ce ai face daca "

 

 

Incep eu :

 

 

 

Ce ai face daca maine ai castiga la loto ?

axl08.07.2010 16:23
Ce ai face daca maine ai castiga la loto ?

Demisia, pasaportul, lumea.

 

Ce ai face daca ai avea trei oo?

Ro.OBert08.07.2010 16:24

As pune fete sa mi le pipaie sa se convinga ca-s 3.

 

Ce ai face daca l-ai vedea pe Gigi gol in patul tau?

MoWeed08.07.2010 16:26

L-as chema pe Roby sa-si faca poftele cu el

 

 

Ce ai face daca ai vedea fetele lui Jiji pe centura?

RaMs3s08.07.2010 16:27

As face un mic popas :D

 

 

Ce ai face daca Naomi s-ar da la tine ?

RobYnho08.07.2010 16:28

Freza Torres i-as face.

 

Ce ai face daca nu ai ce face ?

Nyghty08.07.2010 16:31

As scrie ce-a scris Roby.

 

Ce-ai face daca te-ar suna marele GB?

MoWeed08.07.2010 16:34

I-as cere 100 de euro

 

 

Ce ai face daca te-ar chema Daniel Ionut?

Daniel-Ionut08.07.2010 16:38

As fi fericit ca nu ma cheama Calin.

 

Ce ai face daca ai fi prea mic sa ajungi la vizor.

weedandweird08.07.2010 17:40

As lasa majordomul sa deschida usa.

 

Ce-ai face daca ti-ar vinde gibonul actiunile clubului contra 1$?

Ronnie08.07.2010 17:48

Nu le-as cumpara ca am doar 10 mii in buzunar.

 

Ce ai face daca ai fi moderator pe fcsteaua.ro?

Daniel-Ionut08.07.2010 17:49

Mi-as da demisia, mai ales daca am garantat cu postul ca Piturca nu vine la Steaua.

 

Ce ai face daca ai sta in Bacau?

RobYnho08.07.2010 18:00

As bea cu Ronnie.

 

Ce ai face daca ti-ar "muri" plua la "intrare" ?

danimarcu08.07.2010 18:03

As taia-o si as da-o la gaste!

Ce ai face daca gagica-ta ar avea par intre tate?

 

Daniel-Ionut08.07.2010 18:12

Creasta cu gel.

 

Ce ai face daca te-ai trezi EMO! :naughty:

Ronnie08.07.2010 18:15

As pune semnul intrebarii la finalul propozitii.

 

Ce ai face daca ti-ar trebui 4 milioane pana sambata si nu ai avea loc de munca, prieteni fara bani, parinti faliti, pariuri neinspirate etc.?

RobYnho08.07.2010 18:17

As da in cap.

 

Ce ai face daca te-ar prinde garda dupa ?

Ronnie08.07.2010 18:19

Le-as da mita 4 milioane.

 

Ce ai face daca ar iesi Maye presedinte?

RobYnho08.07.2010 18:26

As emigra !

 

Ce ai face daca ai afla ca ai un copchil "din flori" ?

Ro.OBert08.07.2010 18:35

As nega totul iar daca copilul ar saliva la o cutie de bere mi-as da o palma ca am fost dejucat.

 

 

Ce ai face daca ai agata o tipa super buna,te-ai duce acasa la ea si in timp ce o saruti pe buric ii dai jos chilotii si simti ceva tare la pectorali?

axl08.07.2010 18:39
Ce ai face daca ai agata o tipa super buna,te-ai duce acasa la ea si in timp ce o saruti pe buric ii dai jos chilotii si simti ceva tare la pectorali?

Mi-as scoate-o dintre pectorali si i-as introduce-o in vagin.

 

 

Ce-ai face daca ai avea lepra?

 

 

danimarcu08.07.2010 18:47

Nu as mai da banii pe sandvisuri o buna bucata de vreme...

Ce ai face daca ti-ar trage Pique cu ochiul?

blindica08.07.2010 19:06

I-as spune ca joaca precum Lovin si n-are nici o sansa .Apoi as fugi rapid si as da stirea tabloidului care ofera mai mult.

 

 

Ce ai face daca ar afla lumea ca il simpatizezi pe Emil Boc?

y-jam08.07.2010 19:32
Ce ai face daca ar afla lumea ca il simpatizezi pe Emil Boc?

Le-as spune ca Vacaroiu a fost mult mai rau, iar pe deasupra mai tine si cu ciorile.

 

Ce ai face daca daca te-ai trezi dimineata gol pusca in mijlocul unei intersectii semaforizate din mijlocul Bucurestiului?

RaMs3s08.07.2010 19:35

As dirija circulatia cu plm

 

Ce ai faca daca iti da garda amenda ca esti gol in mijlocul intersectiei ?

«12331»