Un nou joc , in genul 3 word story .
Regulile sunt simple : Fiecare raspuns nou trebuia sa inceapa cu raspunsul la intrebarea pusa mai sus , iar apoi sa adresezi la randul tau o alta intrebare ce incepe cu " ce ai face daca "
Incep eu :
Ce ai face daca maine ai castiga la loto ?
