FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«191011121331»
RobYnho31.07.2010 13:29

Dar cine il baga in seama ?

 

Ce ai face daca te-ar apuca cacarea si nu ai avea unde sa te caci ?

MoWeed31.07.2010 13:32

Off-topic

 

Esti pe invizibil huliganule. Tirezi....

 

 

 

M-as caca pe unde apuc

 

Ce ai face daca te-ar chema Danea?

RobYnho31.07.2010 13:33

Plm .. Furadanul, franghia si lama.

 

Ce ai face daca tot nu ai muri ?

Maye31.07.2010 13:48

Mi-as da seama cat de important e domnul respectiv si i-as da o clanta lui Toaderu`.

 

Ce ai face daca ai sta la 10 metri de gara?

MoWeed31.07.2010 13:49

I-as da ban userului "Maye"

 

 

Ce ai face daca ai sta in comuna Copsa Mica?

Maye31.07.2010 13:51

M-as muta la Sibiu.

 

Ce ai face daca in cele din urme te-ai transforma in Calin?

MoWeed31.07.2010 13:52

As fi mandru ca am ajuns la un nivel superior

 

 

Ce ai face daca ar iesi nuti din pdl?

Maye31.07.2010 14:08

Mi-as vedea in continuare de treaba.

 

Ce ai face daca mi-ai fi inferior? asa cum imi e Calin mie.

MoWeed31.07.2010 14:09

Ti-as zice sa lasi visele si sa nu mai traiesti in lumea ta

 

 

Ce-ai face daca nevasta-ta s-ar inscrie in PSD?

Maye31.07.2010 14:18

Mi-as fute dusmanul.

 

Ce ai face daca ai ramane surprins?

David31.07.2010 14:34

M-as surprinde si eu pe mine ca sa fim chit!

 

Ce ai face daca Pipera ar deveni capitala culturala a Europei 2011?

Maye31.07.2010 14:41

As crede ca sunt in Turku sau Tallinn.

 

Ce ai face daca ti-ar fi prea cald?

RobYnho31.07.2010 14:56

Noi nu bem alcool, doar racoritoare.

 

Ce ai face daca ai face turturi la cuae ?

navodarean31.07.2010 19:59

As transpira, si ar cadea.

 

 

Ce-ai face daca ai fi fost negru? ( nu tigan )

danimarcu31.07.2010 20:01

M-as consola cu faptul ca am plua mare.

Ce ai face daca ai fi Adrian Mititelu?

navodarean31.07.2010 20:58

Mi-as da foc.

 

Ce-ai face daca ai fi un zabrautean de la T1 care l-a aclamat pe guie?

iNsTiGaToR31.07.2010 21:28

I-as cere autograf si mi-as face poza cu el pe maybach dupa meci :))

 

Ce-ai face daca s-ar inchide peluzele?

danimarcu31.07.2010 22:08

As vedea meciurile la TV, la fel cum le vad si daca ar ramane deschise.

Ce ai face daca nevasta-ta ar naste un bebelus negru?

MoWeed31.07.2010 22:14

As merge sa-l omor pe Banel

 

 

Ce ai face daca fica-ta ar veni acasa de mana cu un zabrautean ca aia de-l aclama pe Jiji?

Maye31.07.2010 22:16

Se numeste dubla crima.

 

Ce ai face daca realizezi intr-o buna zi cat de frumos e baschetul?

AG01.08.2010 07:11

am jucat 5 ani baschet

 

ce'ai face daca menirea ta pe pamant ar fi gimnastica?

dee01.08.2010 09:54

m-as implica in proiectele Fundatiei Olimpice Romane pentru promovarea acestui sport.

 

Ce gen de conversatie iti desteapta interesul?

Daniel-Ionut01.08.2010 09:56

Acelea in care vorbesc discutii :rolleyes:

 

Ce ai face daca ai observa ca dee a inceput o intrebare in topicul "ce ai face" cu "ce gen de" ?

dee01.08.2010 10:02

as considera ca e o aiurita si i-as spune sa schimbe intrebarea :-)

ce-ai face adaca iubita iti spune ca seful ei o place?

 

 

AG01.08.2010 10:11

i'as spune ca nu i'ar placea fata sparta

 

ce'ai face daca sotia ti'ar spune ca intretine regulat rapoarte sexuale cu seful sau ?

«191011121331»