Dar cine il baga in seama ?
Ce ai face daca te-ar apuca cacarea si nu ai avea unde sa te caci ?
Dar cine il baga in seama ?
Ce ai face daca te-ar apuca cacarea si nu ai avea unde sa te caci ?
Off-topic
Esti pe invizibil huliganule. Tirezi....
M-as caca pe unde apuc
Ce ai face daca te-ar chema Danea?
Plm .. Furadanul, franghia si lama.
Ce ai face daca tot nu ai muri ?
Mi-as da seama cat de important e domnul respectiv si i-as da o clanta lui Toaderu`.
Ce ai face daca ai sta la 10 metri de gara?
I-as da ban userului "Maye"
Ce ai face daca ai sta in comuna Copsa Mica?
M-as muta la Sibiu.
Ce ai face daca in cele din urme te-ai transforma in Calin?
As fi mandru ca am ajuns la un nivel superior
Ce ai face daca ar iesi nuti din pdl?
Mi-as vedea in continuare de treaba.
Ce ai face daca mi-ai fi inferior? asa cum imi e Calin mie.
Ti-as zice sa lasi visele si sa nu mai traiesti in lumea ta
Ce-ai face daca nevasta-ta s-ar inscrie in PSD?
Mi-as fute dusmanul.
Ce ai face daca ai ramane surprins?
M-as surprinde si eu pe mine ca sa fim chit!
Ce ai face daca Pipera ar deveni capitala culturala a Europei 2011?
As crede ca sunt in Turku sau Tallinn.
Ce ai face daca ti-ar fi prea cald?
Noi nu bem alcool, doar racoritoare.
Ce ai face daca ai face turturi la cuae ?
As transpira, si ar cadea.
Ce-ai face daca ai fi fost negru? ( nu tigan )
M-as consola cu faptul ca am plua mare.
Ce ai face daca ai fi Adrian Mititelu?
Mi-as da foc.
Ce-ai face daca ai fi un zabrautean de la T1 care l-a aclamat pe guie?
I-as cere autograf si mi-as face poza cu el pe maybach dupa meci ![]()
Ce-ai face daca s-ar inchide peluzele?
As vedea meciurile la TV, la fel cum le vad si daca ar ramane deschise.
Ce ai face daca nevasta-ta ar naste un bebelus negru?
As merge sa-l omor pe Banel
Ce ai face daca fica-ta ar veni acasa de mana cu un zabrautean ca aia de-l aclama pe Jiji?
Se numeste dubla crima.
Ce ai face daca realizezi intr-o buna zi cat de frumos e baschetul?
am jucat 5 ani baschet
ce'ai face daca menirea ta pe pamant ar fi gimnastica?
m-as implica in proiectele Fundatiei Olimpice Romane pentru promovarea acestui sport.
Ce gen de conversatie iti desteapta interesul?
Acelea in care vorbesc discutii ![]()
Ce ai face daca ai observa ca dee a inceput o intrebare in topicul "ce ai face" cu "ce gen de" ?
as considera ca e o aiurita si i-as spune sa schimbe intrebarea :-)
ce-ai face adaca iubita iti spune ca seful ei o place?
i'as spune ca nu i'ar placea fata sparta
ce'ai face daca sotia ti'ar spune ca intretine regulat rapoarte sexuale cu seful sau ?