FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1111213141531»
razvan2801.08.2010 14:20

L-as promova pe sulurile de hartie igienica.As avea o placere uriasa cand m-as c**a

 

Ce ai face daca ai avea o sotie ninfomana , dar de 100 kg ?

AG01.08.2010 14:28

as vinde'o

ce ai face daca iubita ti'ar spune ca ai cel mai mare organ,dintre toti prietenii tai ?

Daniel-Ionut01.08.2010 14:34

Ti-as spune tie sa nu mai copiezi bancurile lu` Mika :D

 

Ce ai face daca maine s-ar inchide acest site?

iNsTiGaToR01.08.2010 15:12

Ma duc pe suportersteaua :))

 

Ce-ai face daca l-ai gasi pe Argaseala intr-una din peluze?

AG01.08.2010 15:19

l'as face una cu pamantul

 

ce ai face daca l'ai gasi pe cioban beat in sant?

iNsTiGaToR01.08.2010 15:32

as face sa para un accident ca a cazut cu gatu pe un cutit , asta dupe ce ii iau si banii din buzunar

 

Ce-ai face daca s-ar interzice iar suporterii?

dee01.08.2010 17:28

n-as mai merge pe stadion nici eu, asa, ca o forma de protest si solidarietate cu cei interzisi.

 

Ce-ai face pentru Arcady in schimbul a unui milion de euro?

 

 

razvan2801.08.2010 20:12

As trage tigani in teapa

 

Ce ai face daca ti s-ar oferi o noapte cu fisa lu Argaseala ? :D

AG01.08.2010 20:27

i-as da pe partea economica

 

ce ai face daca nu ti s-ar scula organul?

RaMs3s01.08.2010 20:28

i-as baga altceva

 

ce ai face daca ar vrea mereu altceva ?

razvan2801.08.2010 21:09

Incercam pozitii noi :))

 

Ce ai face daca iubita ta ar veni dimineata la 6 cu 2 negrii la tine la usa spunand sa o lasi singura cu aia doi ? :))

AG01.08.2010 21:25

ma conformez, dar iau cu mine haremul de fete din noapte trecuta

 

ce ai face daca ai ramane virgin ? :))

Maye01.08.2010 21:27

Mi-as da seama cum e sa fi Daniel.

 

 

Ce ai face daca ai fi Daniel?

Daniel-Ionut01.08.2010 21:29

L-as pandi pe Maye sa ii dau ban.

 

Ce ai face daca ar lua Maye ban?

navodarean01.08.2010 21:32

Ce fac si acum, ascult muzica.

 

 

Ce ai face daca fcsteaua.ro ar fi cumparat de GB?

Ronnie01.08.2010 22:13

Mai bine cumparat de JB.

 

Ce-ai face daca n-ai avea somn?

AG01.08.2010 22:22

as scrie pe forum

 

ce ai face daca nu te-ai mai trezii din somn?

Maye01.08.2010 22:24

As dormi.

 

Ce ai face daca ai sta la 6 si ai muri de cald?

razvan2801.08.2010 22:48

As iesi pe balcon ca e mai racoare

 

Ce ai face daca ai ramane singur cu Muresan , Borcea , Iancu , Paszkany , Mititelu si ai avea doar 3 gloante ?

 

BAF-kimi01.08.2010 22:53

Le-as pastra pentru cioban.

 

Ce ai face daca te-ai trezi cu par pe toata fata?

razvan2801.08.2010 23:37

As cauta zeama de varza sau o lamaie...inseamna ca sunt beat

 

Ce ai putea face altceva inafara de a juca Football Manager la ora 2 40 ?

dee02.08.2010 08:46

as dormi; Mos Ene are orar fix, pe la 1.30am adorm.

 

Ce-ai face daca te-ai trezi gol-pusca in p-ta Unirii?

 

 

Daniel-Ionut02.08.2010 08:48

As face baie in fantani :yeahh:

 

Ce ai face daca te-ai trezi ca in filmele alea gen, te culci barbat si te trezesti pentru o zi femeie / si invers... ?

razvan2802.08.2010 09:17

Daca m-as trezi femeie as profita si as stoarce de bani toti prostii gen irinel

 

Ce ai face daca ti s-ar oferi o noapte romantica cu...Nikita ?

dee02.08.2010 09:27

As profita de decorul romantic, de cina si tot ce ne-a pus "fraierul" ala la dispozitie si am sta la o barfa ca intre fete.

 

Ce-ai face daca tie, un baiat de 18 ani, ti se "pune pata" pe o femeie de 26 de ani care nici nu te observa?

«1111213141531»