L-as promova pe sulurile de hartie igienica.As avea o placere uriasa cand m-as c**a
Ce ai face daca ai avea o sotie ninfomana , dar de 100 kg ?
L-as promova pe sulurile de hartie igienica.As avea o placere uriasa cand m-as c**a
Ce ai face daca ai avea o sotie ninfomana , dar de 100 kg ?
as vinde'o
ce ai face daca iubita ti'ar spune ca ai cel mai mare organ,dintre toti prietenii tai ?
Ti-as spune tie sa nu mai copiezi bancurile lu` Mika ![]()
Ce ai face daca maine s-ar inchide acest site?
Ma duc pe suportersteaua ![]()
Ce-ai face daca l-ai gasi pe Argaseala intr-una din peluze?
l'as face una cu pamantul
ce ai face daca l'ai gasi pe cioban beat in sant?
as face sa para un accident ca a cazut cu gatu pe un cutit , asta dupe ce ii iau si banii din buzunar
Ce-ai face daca s-ar interzice iar suporterii?
n-as mai merge pe stadion nici eu, asa, ca o forma de protest si solidarietate cu cei interzisi.
Ce-ai face pentru Arcady in schimbul a unui milion de euro?
As trage tigani in teapa
Ce ai face daca ti s-ar oferi o noapte cu fisa lu Argaseala ? ![]()
i-as da pe partea economica
ce ai face daca nu ti s-ar scula organul?
i-as baga altceva
ce ai face daca ar vrea mereu altceva ?
Incercam pozitii noi ![]()
Ce ai face daca iubita ta ar veni dimineata la 6 cu 2 negrii la tine la usa spunand sa o lasi singura cu aia doi ? ![]()
ma conformez, dar iau cu mine haremul de fete din noapte trecuta
ce ai face daca ai ramane virgin ? ![]()
Mi-as da seama cum e sa fi Daniel.
Ce ai face daca ai fi Daniel?
L-as pandi pe Maye sa ii dau ban.
Ce ai face daca ar lua Maye ban?
Ce fac si acum, ascult muzica.
Ce ai face daca fcsteaua.ro ar fi cumparat de GB?
Mai bine cumparat de JB.
Ce-ai face daca n-ai avea somn?
as scrie pe forum
ce ai face daca nu te-ai mai trezii din somn?
As dormi.
Ce ai face daca ai sta la 6 si ai muri de cald?
As iesi pe balcon ca e mai racoare
Ce ai face daca ai ramane singur cu Muresan , Borcea , Iancu , Paszkany , Mititelu si ai avea doar 3 gloante ?
Le-as pastra pentru cioban.
Ce ai face daca te-ai trezi cu par pe toata fata?
As cauta zeama de varza sau o lamaie...inseamna ca sunt beat
Ce ai putea face altceva inafara de a juca Football Manager la ora 2 40 ?
as dormi; Mos Ene are orar fix, pe la 1.30am adorm.
Ce-ai face daca te-ai trezi gol-pusca in p-ta Unirii?
As face baie in fantani ![]()
Ce ai face daca te-ai trezi ca in filmele alea gen, te culci barbat si te trezesti pentru o zi femeie / si invers... ?
Daca m-as trezi femeie as profita si as stoarce de bani toti prostii gen irinel
Ce ai face daca ti s-ar oferi o noapte romantica cu...Nikita ?
As profita de decorul romantic, de cina si tot ce ne-a pus "fraierul" ala la dispozitie si am sta la o barfa ca intre fete.
Ce-ai face daca tie, un baiat de 18 ani, ti se "pune pata" pe o femeie de 26 de ani care nici nu te observa?