FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1131415161731»
AG03.08.2010 07:08

as raspunde, daca nu are nimic concret de spus, inchid

 

ce ai face daca ai fi nevoit sa te muti in Bucuresti?

dee03.08.2010 07:22

m-as muta, in speranta ca e ceva temporar, de scurta durata.

ce-ai face daca intr-o zi te-ai trezi la usa cu o tanara, vizibil insarcinata, cu un bagajel in mana, care ti-ar spune ca tu esti tatal copilului ei?

Bogdan03.08.2010 07:55

testul de paternitate.

 

Ce-ai face daca tu ai fii acea fata?

dee03.08.2010 08:03

lol ...

nu m-as duce la usa nimanui, insa l-as anunta.

 

Ce-ai face daca ai fi parasit/a in fata altarului?

 

 

Daniel-Ionut03.08.2010 08:05

Puscarie pentru tentativa de omor.

 

Ce ai face daca as face puscarie?

AG03.08.2010 08:12

ti'as trimite prezervative si lubrifiant

 

ce ai face daca ai afla ca tatal tau mai are un baiat de varsta ta?

Ronnie03.08.2010 08:26

schimb de id-uri cu el

 

ce-ai face intr-o zi cu soare?

iNsTiGaToR03.08.2010 08:30

as merge la o terasa sau la strand

 

ce ai face daca ti s-ar inchide abonamentu la telefon?

navodarean03.08.2010 09:45

l-as redeschide

 

ce ai face daca ai sta la mare si nu vrei sa iesi din casa? (bazat pe fapte reale :)) )

razvan2803.08.2010 10:54

As bea o bere rece :D

 

 

Ce ai face daca in drumul spre mare ai nimeri cu niste tipe de 17 ani al naibii de bune , dar cu parintii ?

RobYnho03.08.2010 11:17

N-am chef de 17 ani de parnaie.

 

Ce ai face daca ma-sa unei pisde te face vagabond ?

Maye03.08.2010 11:20

I-as spune ca fi-sa e curva.

 

 

Ce ai face vara la etajul 6?

Daniel-Ionut03.08.2010 11:22

Deoarece stau la etajul 6, si este vara, sunt indreptatit sa raspund la intrebare... m-as uita la un film.

 

Ce ai face daca ti se strica calculatorul in timpul unui proiect foarte important?

Maye03.08.2010 11:40

As constata ca nu e prima data. As trece pe laptop.

 

Ce ai face daca ai simti ca se apropie marea razvratire?

weedandweird03.08.2010 11:41

As continua proiectul sub dus :))

 

Ce-ai face daca ai constata ca proiectul este mort de-a binelea?

danimarcu03.08.2010 12:03

As reveni la vechiul proiect, cu regretul ca l-am abandonat desi era de viitor.

Ce ai face daca ai fi cleptoman?

iNsTiGaToR03.08.2010 12:03

nu stiu

 

ce ai face daca ai gasi un portofel cu bani (la greu) si cu un buletin in el

 

 

 

N-am chef de 17 ani de parnaie.

 

Ce ai face daca ma-sa unei pisde te face vagabond ?

 

Nu puteam io sa raspund la asta? :))

Maye03.08.2010 12:06

L-as lua si m-as duce la politie ca sa le dau buletinul.

 

Ce ai face daca ti-ar fi dor de cineva?

iNsTiGaToR03.08.2010 12:10

Sun pe acea/acel cineva

 

Ce ai face daca ai afla ca pe acel cineva il doare-n cur de tine?

 

 

razvan2803.08.2010 12:12

@ Roby : eu inca sunt minor...mai am 6 luni pana fac 18.am si avantaje , gen bam bam cu minore :))

 

M-ar durea si pe mine in cur de el :D

 

Ce ai face daca ar trebui sa inveti pentru un examen si vecinul de deasupra ar incepe sa te futa la cap cu pickameru

 

iNsTiGaToR03.08.2010 12:14

Ce ar face un om normal cu un pickamer intr-un apartament? Apropo..stau la ultimu etaj :))

 

Ce ai face daca ai sta pe canapea/pat la un film si ti-ar cadea in brate vecina de deasupra?

gio_stgloria03.08.2010 12:21

multe (am o vecine deasupra.. :inlove:)

 

ce ai face daca ai fi presedinte pentru 1 saptamana ?

iNsTiGaToR03.08.2010 12:24

L-as baga pe Jiji la puscarie sau l-as expatria

 

Ce ai face daca Jiji ar fi nemuritor? (Doamne fereste)

dee03.08.2010 12:27

as apela la serviciile lui Duncan MacLeod.

 

Ce-ai face daca ai fi santajat?

 

 

danimarcu03.08.2010 12:59

As incerca sa-mi schimb in bine comportamentul pe viitor.

Ce ai face daca ai fi sechestrat de o nimfomana?

«1131415161731»