Ti-as lasa copilul si femeia si mi-as gasi alta!
Ce ai face daca dintr-un caz FOARTE NEFERICIT copilul tau va tine cu echipa javrelor proaste?
Ti-as lasa copilul si femeia si mi-as gasi alta!
Ce ai face daca dintr-un caz FOARTE NEFERICIT copilul tau va tine cu echipa javrelor proaste?
L-as indruma.
Ce ai face daca ai fi tu ?
Daca as fi caine ? Nu se poate asa ceva , ca inca nu sunt prost
Ce ai face daca ai avea chef de baut o vodka , acolo macar 50 grame , si nu ai nici bani , nici vodka ? ![]()
Iau pe datorie:))
Ce ai face daca ai agata una buna in club si cand s-o tufi ai vedea ca e travestit si o are mai mare ca a ta ?![]()
Ti-as spune ca esti idiot, copil si traiesti pe alta lume.
Plus bonus : ai niste dume tampite si nu ai nici un rost la varsta ta.
Plus bonus 2 : ti-as spune sa mai dai si tu la pasarica ca sa ai ce povesti dupa.
Daca ai fi ca distrusul asta de mai sus?
Ce-ai ma?
n-as mai iesi din casa si mi-as taia cablu de la net singur.
ce-ai face daca am tufe dinam0 chiar in gr0apa?
As fi mai fericit decat acum ![]()
Ce ai face daca ai avea 1 miliard de euro ? ![]()
I-as da 30 de bulioane lu' oier si restu' i-as investi in Steaua.
Ce-ai face daca esti prost?
Mi-as da seama cum e sa fii din familia Oierul
Ce ai face daca ar veni cutremurul in 2 minute ?
as intra in panica
Ce ai face daca Oierul ti-ar fi vecin?
As face pe piromanu'. ![]()
Ce ai face daca am bate in groapa cu 3-0?
Hey hey la femei la femei ![]()
![]()
![]()
Ce ai face daca te trezesti singur cu 30 de caini inarmati face to face??
as imprastia o punga de chappy pe jos, si as pleca linistit
ce ai face daca te'ai trezi dimineata, iar stirile sunt intrerupte brusc, pentru o stire bomba, George Oierul a decedat.. ?
Dau de baut la tot forumu ![]()
Ce ai face daca ai afla la TV ca Vali Argaseala a fost prins de o gasca de poponari si a fost **** in cur ? ![]()
As fi la fel de fericit ca si cand ar fi murit ciobi.
Ce-ai face daca Borcea ar veni la usa ta ?
I-as zice ca nu mi s-a terminat butelia.
Ce ai face daca ai avea de ales intre o partida de sex cu o bunaciune si un meci intre Steaua si sa zicem sportul ? ![]()
sex in peluza
ce-ai face daca n-ai avea apa calda 3 zile?
m-as muta la gagicamea
)
ce ai face daca nu ne-am califica la euro?
Nimic.Nu ne vom califica
Ce ai face daca ai fii in situatia lui Alex88pl , fara apa , dar doar 2 zile ? ![]()
M-as duce la AG ( daca as fi in Bucuresti ) ca da de baut! ![]()
Ce-ai face daca oierul ar veni la tine si iti da niste bani ca sa nu mai strigi impotriva lui!
M-as duce la vecina de visavi 2 zile ![]()
Ce ai face daca ai avea de ales intre un meci in Liga al Stelei si o petrecere faina,cu bautura si gagici? ![]()
decat sa ma simt umilit alaturi de 26.999 de stelisti, mai bine ma simt bine cu prietenii
ce ai face daca s'ar desfiinta Dinamo pana la meciul cu noi ?!
As bea cu tine si cu gagicile de care zice tipu de mai sus ![]()
Ce ai face daca Dinamo ar fuziona cu Rapid si s-ar numi FC Javra Neagra ? ![]()
mi'as lua pusca si as iesi la vanatoare
ce ai face daca ai afla k vei fi tata?