FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce ai face daca

«1262728293031»
Omdrem30.09.2010 15:13

Ti-as lasa copilul si femeia si mi-as gasi alta!

 

Ce ai face daca dintr-un caz FOARTE NEFERICIT copilul tau va tine cu echipa javrelor proaste?

Maye30.09.2010 15:17

L-as indruma.

 

Ce ai face daca ai fi tu ?

razvan2830.09.2010 18:25

Daca as fi caine ? Nu se poate asa ceva , ca inca nu sunt prost

 

 

Ce ai face daca ai avea chef de baut o vodka , acolo macar 50 grame , si nu ai nici bani , nici vodka ? :))

iNsTiGaToR30.09.2010 20:28

Iau pe datorie:))

 

Ce ai face daca ai agata una buna in club si cand s-o tufi ai vedea ca e travestit si o are mai mare ca a ta ?:))

Maye30.09.2010 20:37

Ti-as spune ca esti idiot, copil si traiesti pe alta lume.

Plus bonus : ai niste dume tampite si nu ai nici un rost la varsta ta.

Plus bonus 2 : ti-as spune sa mai dai si tu la pasarica ca sa ai ce povesti dupa.

 

Daca ai fi ca distrusul asta de mai sus?

 

iNsTiGaToR01.10.2010 20:12

Ce-ai ma?

navodarean01.10.2010 20:38

n-as mai iesi din casa si mi-as taia cablu de la net singur.

 

 

ce-ai face daca am tufe dinam0 chiar in gr0apa?

razvan2801.10.2010 20:46

As fi mai fericit decat acum :D

 

 

Ce ai face daca ai avea 1 miliard de euro ? :))

navodarean01.10.2010 22:14

I-as da 30 de bulioane lu' oier si restu' i-as investi in Steaua.

 

Ce-ai face daca esti prost?

razvan2802.10.2010 15:21

Mi-as da seama cum e sa fii din familia Oierul

 

 

Ce ai face daca ar veni cutremurul in 2 minute ?

Lentziu03.10.2010 21:10

as intra in panica

 

Ce ai face daca Oierul ti-ar fi vecin?

pytycrys03.10.2010 21:16

As face pe piromanu'. :D

 

Ce ai face daca am bate in groapa cu 3-0?

Robert Aeroth04.10.2010 10:02

Hey hey la femei la femei :bananadance::bananadance::bananadance:

 

 

Ce ai face daca te trezesti singur cu 30 de caini inarmati face to face??

AG04.10.2010 10:47

as imprastia o punga de chappy pe jos, si as pleca linistit

 

ce ai face daca te'ai trezi dimineata, iar stirile sunt intrerupte brusc, pentru o stire bomba, George Oierul a decedat.. ?

razvan2804.10.2010 17:49

Dau de baut la tot forumu :))

 

 

Ce ai face daca ai afla la TV ca Vali Argaseala a fost prins de o gasca de poponari si a fost **** in cur ? :D

navodarean04.10.2010 18:36

As fi la fel de fericit ca si cand ar fi murit ciobi.

 

Ce-ai face daca Borcea ar veni la usa ta ?

Robert Aeroth04.10.2010 18:40

I-as zice ca nu mi s-a terminat butelia.

 

Ce ai face daca ai avea de ales intre o partida de sex cu o bunaciune si un meci intre Steaua si sa zicem sportul ? :))

Alex88pl04.10.2010 18:45

sex in peluza

 

ce-ai face daca n-ai avea apa calda 3 zile?

AG05.10.2010 11:37

m-as muta la gagicamea :)))

 

ce ai face daca nu ne-am califica la euro?

razvan2805.10.2010 16:13

Nimic.Nu ne vom califica

 

 

Ce ai face daca ai fii in situatia lui Alex88pl , fara apa , dar doar 2 zile ? :naughty:

Omdrem05.10.2010 17:45

M-as duce la AG ( daca as fi in Bucuresti ) ca da de baut! :))

 

Ce-ai face daca oierul ar veni la tine si iti da niste bani ca sa nu mai strigi impotriva lui!

Ste@ua2305.10.2010 17:46

M-as duce la vecina de visavi 2 zile :clap:

 

 

 

Ce ai face daca ai avea de ales intre un meci in Liga al Stelei si o petrecere faina,cu bautura si gagici? :))

AG05.10.2010 18:35

decat sa ma simt umilit alaturi de 26.999 de stelisti, mai bine ma simt bine cu prietenii

 

ce ai face daca s'ar desfiinta Dinamo pana la meciul cu noi ?!

 

razvan2805.10.2010 18:54

As bea cu tine si cu gagicile de care zice tipu de mai sus :))

 

Ce ai face daca Dinamo ar fuziona cu Rapid si s-ar numi FC Javra Neagra ? :))

AG05.10.2010 19:01

mi'as lua pusca si as iesi la vanatoare

 

ce ai face daca ai afla k vei fi tata?

«1262728293031»