din punctul meu de vedere , sincer , daca nu se intra pe teren nu rezolvam nimic.
Sa stii.Nu merge doar cu protestul asta,pasnic.Valuri in tribune,penalty pentru Steaua,ce mai e de zis ?
din punctul meu de vedere , sincer , daca nu se intra pe teren nu rezolvam nimic.
Sa stii.Nu merge doar cu protestul asta,pasnic.Valuri in tribune,penalty pentru Steaua,ce mai e de zis ?
Am renuntat sa mai ma uit la penalii astia si la norocul extraordinar pe care il avem,n-am mai vazut asa noroc in viata mea,daca da bragadiru gol sa ma anuntati si pe mine,Guie migi
Campionatul nostru este VARZA VARZA VARZA. Cum sa nu fi in stare sa bati o echipa ca Fc Steaua :O
Singuru lucru bun e ca a inscris Kapetanos si probabil va iesi golgheter .
PENALTYYYYYYYYYY HAI PULISHORIILOR HAI
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL
hahahahhhahahahhahahhhhhhaahahahhahaaaaa
hai cu egalarea
muieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gigiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
au marcat din nou oaspetii.Gol Contra (desi imi este antipatic , i-am scris numele cu litera mare,bucurandu-ma de situatie).
Un rezultat bun,dar parca,mi-as mai dori sa le mai dea o boaba.
Pff,am pierdut golul Fulgerului,mi-e sa nu o comita Kape iar...
GOOOOOOOOOOGOGOGOGOGOGOGLGLGLGLLGGOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Cred ca-i tremura glanda lui Jiji...Deja isi pregatea discursul de invingator,bla bla...
deci putem sa flueram
))))))))))))))))))
))))))))))))))
Gooooooooooollllllllll
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllll
lllllllllllllllllllllllllllllllll
=)))))))))))))))))))))))))
Gooooooooooooool =)))))) . MOARE CIOBANU !!!! =)))
de asta ce mai ziceti ? I-ote Nordu`,cei cu "Steaua ale,Steaua ale..." ![]()
Asta ce a ajuns Steaua e vina voastra, hai ca intra Nordul in voi, sa nu fugiti !
cu dedicatie, sa porneasca bucuria in Ghencea ![]()
in alta ordine de idei.. ce m a enervat mai mult si mai mult au fost "comentatorii", mai slabi ca Steaua
nu cred...
Ce se intampla la tribuna a 2-a ?
ce carnaval
)))00000
Asta ce a ajuns Steaua e vina voastra...
Da....E vina noastra,ca noi conducem echipa,facem transferuri,etc...Esti putin deplasat...
Ca sa citez din gibon,asa a vrut D-zeu.
Hai Jiji,fugi si mai baga niste matanii,poate ai mai mult noroc la anul pentru banii aia moca din CL.
Sper sa auzim ca a crapat de inima dupa meci.
Ce meci de rahat,nimic la nimic.
Imi ies din minti.Cum drq au egalat iar ma ? ![]()
ei poftim....asa,la spartul tirgului...a dracului bafta
un egal smuls in prelungiri. cam atat putem.