FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Poli AEK Timisoara 3-3 (1-0)

«1789101115»
Tanaru` Young25.04.2010 19:08
din punctul meu de vedere , sincer , daca nu se intra pe teren nu rezolvam nimic.

Sa stii.Nu merge doar cu protestul asta,pasnic.Valuri in tribune,penalty pentru Steaua,ce mai e de zis ?

katabossx25.04.2010 19:11

Am renuntat sa mai ma uit la penalii astia si la norocul extraordinar pe care il avem,n-am mai vazut asa noroc in viata mea,daca da bragadiru gol sa ma anuntati si pe mine,Guie migi

ady.fcsb25.04.2010 19:12

Campionatul nostru este VARZA VARZA VARZA. Cum sa nu fi in stare sa bati o echipa ca Fc Steaua :O

Singuru lucru bun e ca a inscris Kapetanos si probabil va iesi golgheter .

rLz25.04.2010 19:13

PENALTYYYYYYYYYY HAI PULISHORIILOR HAI

 

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL

BlaUGranA25.04.2010 19:15

hahahahhhahahahhahahhhhhhaahahahhahaaaaa

 

hai cu egalarea

 

muieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gigiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Tanaru` Young25.04.2010 19:15

au marcat din nou oaspetii.Gol Contra (desi imi este antipatic , i-am scris numele cu litera mare,bucurandu-ma de situatie).

Un rezultat bun,dar parca,mi-as mai dori sa le mai dea o boaba.

katabossx25.04.2010 19:15

Pff,am pierdut golul Fulgerului,mi-e sa nu o comita Kape iar...

rLz25.04.2010 19:16

GOOOOOOOOOOGOGOGOGOGOGOGLGLGLGLLGGOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

red&blue_boy25.04.2010 19:16

Cred ca-i tremura glanda lui Jiji...Deja isi pregatea discursul de invingator,bla bla...

daniel_1025.04.2010 19:16

deci putem sa flueram :)))))))))))))))))))):))))))))))))))))

katabossx25.04.2010 19:16

Gooooooooooollllllllll

BlaUGranA25.04.2010 19:17

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllll

lllllllllllllllllllllllllllllllll

olfgob25.04.2010 19:17

=)))))))))))))))))))))))))

ady.fcsb25.04.2010 19:17

Gooooooooooooool =)))))) . MOARE CIOBANU !!!! =)))

Tanaru` Young25.04.2010 19:18

de asta ce mai ziceti ? I-ote Nordu`,cei cu "Steaua ale,Steaua ale..." :))

 

SteauaToronto25.04.2010 19:20

Asta ce a ajuns Steaua e vina voastra, hai ca intra Nordul in voi, sa nu fugiti !

poatepoate25.04.2010 19:20

cu dedicatie, sa porneasca bucuria in Ghencea :(

in alta ordine de idei.. ce m a enervat mai mult si mai mult au fost "comentatorii", mai slabi ca Steaua

rLz25.04.2010 19:21

nu cred...

Tanaru` Young25.04.2010 19:21

Ce se intampla la tribuna a 2-a ?

daniel_1025.04.2010 19:22

ce carnaval :)))))00000

red&blue_boy25.04.2010 19:22
Asta ce a ajuns Steaua e vina voastra...

 

 

Da....E vina noastra,ca noi conducem echipa,facem transferuri,etc...Esti putin deplasat...

predatorpulse725.04.2010 19:22

Ca sa citez din gibon,asa a vrut D-zeu.

 

Hai Jiji,fugi si mai baga niste matanii,poate ai mai mult noroc la anul pentru banii aia moca din CL.

 

Sper sa auzim ca a crapat de inima dupa meci.

 

Ce meci de rahat,nimic la nimic.

Tanaru` Young25.04.2010 19:22

Imi ies din minti.Cum drq au egalat iar ma ? :cursing:

olfgob25.04.2010 19:23

ei poftim....asa,la spartul tirgului...a dracului bafta

dansor198325.04.2010 19:23

un egal smuls in prelungiri. cam atat putem.

«1789101115»