FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Poli AEK Timisoara 3-3 (1-0)

«167891015»
SteauaToronto25.04.2010 18:27

@Marius acuma sincer de ce nu se poate respecta o alta opinie ? sariti totii cu oile la gatul cuiva care pur si simpul vrea sa sustina echipa, mie si sunt multi altii nu ne pasa ce se intampla la conducere, vrem sa sustinem echipa si atata tot, asta ne intereseaza, culorile ros-albastre, punct

valentin2day25.04.2010 18:27

propun sa se schimbe numele acestui topic.

Corect ar fi :Poli Aek Bucuresti Rocar Fulgerul Bragadiru Timisoara - Steaua

 

On: ce meci face Golanski, Banel din nou peratda

 

Marius25.04.2010 18:28

@ toronto

 

tu vorbesti, ma, de sarit la gatul cuiva? ai uitat cum ne spurcai pe toti pe sait?

Judy25.04.2010 18:28

OMULE DU-TE SI CULCATE!!!

 

Cum va puteti numii fani ai acestei echipe, astia care scrieti aici, eu inca nu inteleg cum e posibil cineva sa nu se bucure cand echipa merge bine. Cautati definitia de "suporter" in dictionar si o sa vedeti ca nu o sa va regasiti in ea. Rusine bah
ady.fcsb25.04.2010 18:30

SteauaToronto , ai vazut meciul cu indienii? cred ca oaia esti tu .

on: sper sa castige cimisoara in min 95 , sa moara ciobanu de ciuda . :thumbup:

Kellerman25.04.2010 18:30
@Marius acuma sincer de ce nu se poate respecta o alta opinie ? sariti totii cu oile la gatul cuiva care pur si simpul vrea sa sustina echipa, mie si sunt multi altii nu ne pasa ce se intampla la conducere, vrem sa sustinem echipa si atata tot, asta ne intereseaza, culorile ros-albastre, punct

 

 

Ti-am zis mars de aici, vrei sa-ti desenez?

SteauaToronto25.04.2010 18:33

@ Marius

 

sincer imi cer scuze tie si tuturor pentru prostille care le-am facut. Am lasat panarama asta de alcool deoparte si sincer imi cer scuze.

 

Ti-am zis mars de aici, vrei sa-ti desenez?

 

Uite frate si la sat e net :)))

rLz25.04.2010 18:36

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL

Kellerman25.04.2010 18:36

Da, pai, noi astia de la "sat" stim sa ne respectam valorile, tu, ramai la capsunile tale americane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL COCIS!

daniel_1025.04.2010 18:36

super Steaua :X

p.... de plesan

Judy25.04.2010 18:37

plesan uno di noi:)

senzor0025.04.2010 18:38

In loc sa-ti ceri scuze,ti-as recomanda un niste cursuri de consiliere(banca te poate ajuta) ...ca sa nu mai stresezi lumea pe-aici.

valentin2day25.04.2010 18:39

a dat Steaua gol si n-am vazut? sunteti culmea

Maye25.04.2010 18:41

Open bar :alcoholic:

Tanaru` Young25.04.2010 18:41

Gool Timicioara ! Ce bine se-auzea aia cu "brigada ros-albastra"... dupa gol.

MORI ciobane !

katabossx25.04.2010 18:46

Gata,s-a terminat oxigenul:)),ne mananca astia:)

ss lucki25.04.2010 18:46

Plesan, uno di noi

rLz25.04.2010 18:47

sa mai dea vreo 3-4 goluri la poarta asta ca e NORDU in spate , sa vada first hand pe cine sustin!

BlaUGranA25.04.2010 18:48

Hai Bragadiru mai da-le o boaba.

rLz25.04.2010 18:59

cum sa fie karamyenii aplaudati?

FUTUVA ******************* DE SCLAVI v-ati VANDUT SUFLETU PENTRU 24

katabossx25.04.2010 19:01

Daca au ajuns "fanii" Stelei sa il aplaude pe spurcatul ala de karamian e grav,lasa-o in plm de treaba, am ajuns sa aplaudam pe cei care acum ceva vreme ne dadeau guie la greu pe oriunde apucau, suntem de tot rahatul:(

Tanaru` Young25.04.2010 19:01
cum sa fie karamyenii aplaudati?

FUTUVA MORTIIN GURA DE SCLAVI v-ati VANDUT SUFLETU PENTRU 24

 

Pfoai,cand am vazut cu cata caldura au fost aplaudati aia 2,care alta data ne injurau si acum is mari stelisti.

:ce_oameni:

ss lucki25.04.2010 19:03
cum sa fie karamyenii aplaudati?

FUTUVA MORTIIN GURA DE SCLAVI v-ati VANDUT SUFLETU PENTRU 24

 

corect, limbricii aia trebui scuipati la fiecare atingere a mingii, dar ce sa te astepti de la turma de oi care-l asteapta pe dinu vama din vara?

 

rLz25.04.2010 19:06

din punctul meu de vedere , sincer , daca nu se intra pe teren nu rezolvam nimic.

katabossx25.04.2010 19:08

Hai sa de-a draq....penalty...

«167891015»