FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Poli AEK Timisoara 3-3 (1-0)

«12315»
Azzido18.04.2010 21:59

Sambata, 24 aprilie, 20:30, Digisport.

Ii batem si p-astia. Si nu oricum...facem show! Daca avem bulan luam doar 3.

Joaca Steaua zici ca-i Barcelona!

cristian01418.04.2010 22:03

Si Stoichita zici ca-i Guardiola!

Tz3pI18.04.2010 22:13

Lasati meciul asta. Veniti la handbal, unde baietii se lupta intr-o semifinala de Cupa Cupelor. Toata lumea la Polivalenta, duminica de la ora 18:45. Biletele le puteti cumpara de la stadionul Steaua sau Sala Polivalenta.

CreaTor18.04.2010 22:14

FC Steaua Bucuresti - FC Timisoara 0-5

 

E vis daca scapam asa.

crx18.04.2010 22:15

sunt curios, dupa umilinta din aceasta seara, care va fi atmosfera la acest meci

dulcicutza18.04.2010 23:05

Nu asaaaa...joaca Steaua zici ca-i Real Madrid :)))

 

 

blindica18.04.2010 23:20

Dupa umilinta cu Rapid,chiar nu simt ceva daca pierde echipa si cu Fulgerul Bragadiru aka Rocar aka Poli AEK aka FC Tiganul Michelin. :))

*Alecs*18.04.2010 23:28

Acum ceva timp abia asteptam meciul asta sa le-o cantam pe aia cu "un mesaj din Bucuresti.." sau "pe 9 aprilie 2004..", dar in zilele de azi nici macar ura n-a mai ramas..

MALDINI18.04.2010 23:39

Abia astept meciul sa il injur pe ciobanul asta spurcat..sa il trimit unde i e locul..la oi

 

Joaca Steaua zici ca-i BARCELONAAAAAAA...si Stoichita zici ca-i Guardiolaaaaaaaa

ss lucki19.04.2010 01:02
Acum ceva timp abia asteptam meciul asta sa le-o cantam pe aia cu "un mesaj din Bucuresti.." sau "pe 9 aprilie 2004..", dar in zilele de azi nici macar ura n-a mai ramas..

 

care-i cantecul cu 9 aprilie 2004?

red&blue_boy19.04.2010 04:40

Nici nu mai conteaza ce facem....De preferat,sa pierdem si cu astia...

The_Foxes19.04.2010 05:02
care-i cantecul cu 9 aprilie 2004?

 

 

9 aprilie 2004, Steaua a umilit intreg banatul cu 8-1 am castigat curva viola am ingenuncheat..la asta se referea alex erau vremuri frumoase,sectorul plin si ciobanu nu-mi luase inca dragostea pentru Steaua desi privind inapoi pactul cu satana a fost semnat cu cativa ani in urma de cel care ne vorbeste de familie,valori morale si statea cu cuarvele pe la lido(pe la inceputurile lui 2000 poate si acum) .ce am ajuns acum nici ura sa nu mai simt,dar precum versurile de mai jos voi fi acolo sperand la ceea ce candva am avut.

 

And on my deathbed I will pray

To the gods and the angels

Like a pagan to anyone

Who will take me to heaven

To a place I recall

I was there so long ago

I'll wait for you there

Like a stone

I'll wait for you there

Alone, alone

 

manole4419.04.2010 06:56

sa fie o atmosfera impotriva lui fecali,si impotriva jucatorilor de popice ca de fotbal nu sunt sigur :thumbdown:

Bogdan19.04.2010 07:33

luati-va bilete de sambata si duminica sa va prezentari intai la HANDBAL. Baietii au nevoie de noi, nu jegurile de la fotbal. Si la meciul cu Timisoara in repriza a doua..

aristica19.04.2010 07:37
Sambata, 24 aprilie, 20:30, Digisport.

Ii batem si p-astia. Si nu oricum...facem show! Daca avem bulan luam doar 3.

Joaca Steaua zici ca-i Barcelona!

meciul e duminica, 25 aprilie, ora 20:00

pytycrys19.04.2010 07:40

Ce bulangii.

Am o presimtire ca nu prea vor sa ajungem la meci.

Fan FC Steaua19.04.2010 07:45

Succes baietilor de la Handbal. Forta Steaua!

 

De Fc Steaua nu ma mai intereseaza, sper sa o ia si de data asta la 4 sau 5 goluri diferenta. Si stadionul GOL.

mq_messi19.04.2010 07:47

meciul de la handbal este la 18:45 , iar cel de fotbal de la 8 . eu personal ma duc doar la cel de handbal

whizah19.04.2010 07:58

Categoric la handbal :steag_cruce_invers:

Win3219.04.2010 08:44

Toata lumea duminica la handbal!!!!!!!!! :steag_cruce_invers:

Alexandru H.19.04.2010 09:22

De data asta noi il avem pe Panduru pe banca... :naughty:

Duckadam19.04.2010 09:26

Haideti cu totii la handbal, adevarata Steaua are nevoie de noi.

Stie cineva programul de vanzare a biletelor si pret? Ms.

 

 

Robert Aeroth19.04.2010 10:45
Si Stoichita zici ca-i Guardiola!

 

bomba sexy are curu mare:)))

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE19.04.2010 10:55

Dar pana la meciul de handbal mai este cel putin un meci de baschet depinde daca castigam primul meci in play-off,se joaca pe 20 aprilie la ora 19:00.

yulyan8919.04.2010 12:07

haideti cu totii ,din toata tara sa umplem stadionul Duminica ca sa-i dam la cioc oierului

«12315»