FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Poli AEK Timisoara 3-3 (1-0)

«1234515»
fredysteaua20.04.2010 08:18

Steaua nu inseamna doar fotbal !! defapt Steaua nu inseamna fotbal

Steaua inseamna toate sporturile care ne fac sa ne simtim mandrii ca suntem stelisti

 

duminica la handball dc sa ma duc la fotbal? sa vad o alta umilinta ? la handbal baietii sunt in semifinalele cupei cupelor deci acolo vom fi toti pt ca baietii aia isi dau viata pentru culori

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE20.04.2010 08:25

Pretul biletelor este de 10 lei si 20 lei loje, si se pot cumpara de azi pana duminica de la stadion sau polivalenta.

kla200520.04.2010 12:00

la fel ca si guzun

eu sunt inca stelist si sper sa batem

 

acum ar trebui sa fie stadionul plin si sa ii incurajeze, acum au nevoie (JUCATORII) de sustinere, de suporterii Stelei asa cum ii stim de atata vreme...

 

din pacate nu mai avem suporteri.

probabil am fost dezbinati pentru ca sa cada Steaua... si asa nu as vrea sa se intample o asemenea chestie, insa intr-acolo ne indreptam

 

Steaua Poli AEK Fulgerul Bragadiru...etc Timisoara

2-1

Adrian20.04.2010 12:37

Bai, da' sa ne dea noua jucatorii salariile lor, daca tot facem noi toata treaba. De vreo 3-4 ani incoace jucatorii au mereu nevoie de sustinere. Tot timpul trebuie sa facem noi treaba lor. Atunci, de ce dracu mai sunt platiti? Sa ne plateasca pe noi, frate. Cu 50 de mii de euro pe an, garantez ca dau mai multe goluri decat Surdu si mai multe centrare bune ca Nicolita. De parca e si greu sa dai mai mult de 3 goluri si o centrare buna pe an .

*Alecs*20.04.2010 12:38

Ca sa va faceti o parere despre utlizatorul "kla2005" va invit sa cititi un comentariu, mai ales al treilea rand, pe care acesta l-a lasat pe site-ul lui Meme Stoica:

 

kla2005.jpg

saptemai20.04.2010 12:45

iar pitecantropul asta?

auzi, lucy? ce-ar fi sa va faceti voi, cei "inca" stelisti, un site numai al vostru si sa discutati acolo despre ce atmosfera o sa faceti voi, despre tactici, obiective, achizitii, transferuri, imnul ligii, 24.....astea?

 

auzi: "suntem dezbinati".

ca sa fim dezbinati trebuie ca mai intai sa fi fost alaturi, iar noi n-am fost niciodata iubitorii ciobanului ca voi. noi cu Steaua, voi cu ciobanul si Fc Steaua.

Arian20.04.2010 12:46

Brigada de arbitri la SC FC Steaua Bucuresti SA - CS FC Timisoara SA

 

A: Coltescu Sebastian Constantin (Craiova - Dolj)

A1: Onita Aurel (Constanta - Constanta)

A2: Mudura Dorin (Oradea - Bihor)

R: Craciunescu Teodor (Ramnicu Valcea - Valcea)

Obs: Gheorghe Constantin (Suceava - Suceava) si Boc Alexandru (Bucuresti - Bucuresti)

 

sursa: www.FRF-CCA.ro

Mihai20.04.2010 12:47
Ca sa va faceti o parere despre utlizatorul "kla2005" va invit sa cititi un comentariu, mai ales al treilea rand, pe care acesta l-a lasat pe site-ul lui Meme Stoica:

 

kla2005.jpg

 

deci daca ar accepta orice post pe care sa urineze stapanu pe el, ce mai e de zis. Dar el tine cu Steaua...

godsaveultras20.04.2010 20:45

 

@Mihai

 

nu cred!omul vrea sa inceapa de jos munca la club si treptat sa ajunga in locul lui Argaseala!de la jet primit si pana la limba data pe buci e ceva de munca.nu ramane decat sa-i uram "la cat mai multe"!

blindica20.04.2010 21:23

Ia uite mai nene s-a schimbat data,iar lucrez,iar nu pot ajunge la meci.Vreau si eu sa vad stadionul plin macar cum a fost cu Ceahlaul si toti sa-l conteste pe Becali,de la meciul cu Fenerbahce tot am visul asta,atunci credeam ca o sa fie plin si o sa fie contestat.Cat despre meciul cu Poli,sa fie un x,nici sa castigam sa se bucure ciobanul,nici sa se bucure Iancu grasanul.

Virgil21.04.2010 04:41

Dupa ploaie si furtuna, mai vine si vreme buna. Steaua - FC Timisoara are o favorita sigura si aceea e chipa din Ghencea.

 

Nu cred in rezultatul mincinos din Giulesti. Nu cred ca e blatul de care vorbea Dragomir, dar poate fi un semnal de alarma dat lui Becali, restantier cu salariile jucatorilor pe doua luni. Ar putea fi si altceva, Dumnezeu mai stie ce.

spiridusu21.04.2010 08:00

kla2005 du-te pe la club, sunt sigur ca o sa iti gasesti ceva de munca.O limba calda si umeda in plus nu ii strica ciobanului.

Virgil21.04.2010 08:27

Site-ul oficial al Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.FRF-CCA.ro, a anunțat brigada care va oficia la jocul Steaua București-FC Timișoara, din cadrul etapei a 29-a a Ligii I. Meciul se va desfășura duminică, 25 aprilie, de la ora 20,00, iar ca arbitri au fost delegați următorii:

 

Sebastian Colțescu (Craiova)-Aurel Oniță (Constanța), Dorin Mudura (Oradea). Rezervă: Teodor Crăciunescu (Râmnicu Vâlcea). Observatori: Constantin Gheorghe (Suceava) și Alexandru Boc (București).

 

Virgil21.04.2010 08:50

Mihai Stoichita, Petre Marin, Banel Nicolita, Romeo Surdu, Juan Toja si Ciprian Tatarusanu au discutat mai bine de o ora cu suporterii nemultumiti dupa infrangerea din Giulesti.

 

La finalul intalnirii, jucatorii Stelei le-au promis faniilor ca vor lupta in acest sezon pana in ultima clipa pentru titlul cu numarul 24, iar suporterii au afirmat ca vor sustine echipa in meciul de duminica, impotriva Politehnicii Timisoara.

 

Fanii Stelei i-au amenintat pe jucatori, duminica, dupa infrangerea din Giulesti, insa in cele din urma conflictul a fost aplanat.

 

sursa: onlinesport

sabin130721.04.2010 09:28

Pai daca daca s-au intalnit stroichita si jucatorii cu suporterii si s-a pecetluit fagaduinta ca vor face si vor drege atunci inseamna ca s-au rezolvat toate. Bine ca n-au spus ca 1-5 cu Rapid a fost doar o iluzie optica, ca atunci m-as fi gandit ca incearca sa manipuleze masele.

 

greenyes21.04.2010 09:44
Mihai Stoichita, Petre Marin, Banel Nicolita, Romeo Surdu, Juan Toja si Ciprian Tatarusanu au discutat mai bine de o ora cu suporterii nemultumiti dupa infrangerea din Giulesti.

 

La finalul intalnirii, jucatorii Stelei le-au promis faniilor ca vor lupta in acest sezon pana in ultima clipa pentru titlul cu numarul 24, iar suporterii au afirmat ca vor sustine echipa in meciul de duminica, impotriva Politehnicii Timisoara.

 

Fanii Stelei i-au amenintat pe jucatori, duminica, dupa infrangerea din Giulesti, insa in cele din urma conflictul a fost aplanat.

 

sursa: onlinesport

 

Aceeasi intrebare ca in alte cazuri de "discutii", "pace", "impacari": cine sunt acesti suporteri????

 

Ar fi bine ca la meciul urmator sa fie stadionul gol cu exceptia "suporterilor" care tot fac si dreg pentru "binele echipei". Care echipa?

Fane21.04.2010 10:27
http://www.LPF.ro/comunicate.htm ATENTIE!!!! PARTIDA de fotbal FC Steaua - FC Timisoara SE VA DISPUTA DE LA ORA 20.30 IN LOC DE ORA 20.00 CUM FUSESE PROGRAMAT INITIAL!
red&blue_boy21.04.2010 11:08
Mihai Stoichita, Petre Marin, Banel Nicolita, Romeo Surdu, Juan Toja si Ciprian Tatarusanu au discutat mai bine de o ora cu suporterii nemultumiti dupa infrangerea din Giulesti.

 

La finalul intalnirii, jucatorii Stelei le-au promis faniilor ca vor lupta in acest sezon pana in ultima clipa pentru titlul cu numarul 24.......

 

 

Uau!Suntem impresionati!Bravo baieti,hai cu titlul! :D ........Da,vor lupta cum au facut-o cu Rapid...Toja ce cauta acolo,sa intrebe unde mai e vreun club nou deschis?s-a saturat de Player?

anti gigi21.04.2010 13:08

care sunt liderii cu care au discutat jucatorii?

radusteaua2321.04.2010 14:36

cu toti la hambal si dupa la meci bine ca au modificat programu

alex_sibiu_8921.04.2010 15:12

Toata lumea duminica la handbal!!!!!!!!! :steag_cruce_invers:

Va rog frumos lasatimi si mie un pm cum pot ajunge de la stadion(Ghencea) la Sala Polivalentă , multumesc anticipat si o zi buna .

radusteaua2321.04.2010 15:13

DUMINICA ELIBERAM Steaua SPER SA FIM MULTIII

ytse jam21.04.2010 15:33
Toata lumea duminica la handbal!!!!!!!!! :steag_cruce_invers:

Va rog frumos lasatimi si mie un pm cum pot ajunge de la stadion(Ghencea) la Sala Polivalentă , multumesc anticipat si o zi buna .

chiar daca sunt din Bucuresti, nu am vreo idee mai buna despre cum se va ajunge direct pe Ghencea. vom pleca de acolo cu totii, si vedem ce traseu alegem, deoarece trebuie sa fim uniti chiar si pe drum...

prietene21.04.2010 15:33

la ce ora se termina meciul de handbal ? si cam cat facem de la polivalenta pana in Ghencea?

radusteaua2321.04.2010 15:46

cam o ora avem timp sa ajungem stai linistit

«1234515»