Pentru cei care ati uitat mergem si la handbal sa nu uitati sala polivalent din parcul tinetului sunteti astepti in numar cat mai mare :X
Pentru cei care ati uitat mergem si la handbal sa nu uitati sala polivalent din parcul tinetului sunteti astepti in numar cat mai mare :X
Eu am decis sa protestez nemaivenind pe stadion, deci nu am mai fost pe Ghencea de mult timp.Vreau sa stiu daca pot lua bilet cu certificatul de nastere sau trebuie neaparat buletin.
edit: sau pasaport.
mi se pare ca nu poti ca nu iti apre poza ala aia in pc nush incearca si tu
Buletin neaparat.
Certificat de nastere am vazut acceptat doar la un copil care nu avea buletin (inca), iar la pasaport...depinde de mofturile celor de acolo. Accepta cateodata, dar destul de rar.
P.S. Tu nu erai caine ?
Cine suge puIa?
David .......Cine suge puIa?
Gigi Jiji Gigi Jiji Gigi :x
Ba, eu zic sa umplem polivalenta, iar Steaua-temesoara... cu Dumnezeu inainte... oricum luam bataie.
Pentru aia de data asta am doar "Un mesaj din Bucuresti..." care vreau "Sa se auda in toata tara"... ![]()
Cine suge puIa?
Gigi !!! Si nea Vali,nea Lippi !
ce face Gigi?
doarme
suge.
p u l aaaaaaaaaaaa
Reprezentant Peluza Sud: "Nu planuim nicio invadare a terenului"
Un reprezentant al Peluzei Sud, Adrian Pacurar, a declarat, joi, pentru MEDIAFAX, ca nu se pune problema unui plan invadarii terenului de joc la partida Steaua - FC Timisoara, iar membrii factiunii ostile finantatorului Gigi Becali se vor comporta la fel cum au facut-o la ultimele partide.
"Nu va fi nicio invadare a terenului. Peluza Sud nu planuieste asa ceva. Va fi un meci normal pentru noi, il vom contesta pe patron in continuare, in mod civilizat, in limitele bunului simt. Nu poate fi vorba de asa ceva din partea noastra, un plan sa invadam terenul de joc. Pentru noi, in primul rând e important meciul de handbal si apoi vom fi prezenti la stadion si ne vom comporta ca la ultimele meciuri", a spus Adrian Pacurar.
Costi Vasile, AISS: "Nu se pune problema ca noi sa fi chemat suporterii si sa invadam terenul. Noi am chemat suporterii, ca la fiecare meci, sa protestam fata de conducerea FC Steaua. Este un protest pasnic, cum a fost si pâna acum. Noi, tot ce facem, facem legal, nu instigam la violenta si mesajele noastre cred ca sunt clare", a spus Costi Vasile.
Sursa: Onlinesport
Ce face Gigi?
pacat de ce face Becali din Steaua ...
voi credeti ca o sa ajungeti pana la teren?![]()
ciobanu asta o sa faca vro surpriza...![]()
cu niste jandarmi pe voi...
eu asta cred...
oricum hai Steaua la handbal...
ca la fotbal e clar FC Oiile Pipera - FC Timisoara 0-5
voi credeti ca o sa ajungeti pana la teren?![]()
Ma, tu stii sa citesti? N-ai vazut ca e scris mare, pe prima pagina ca, NU INTRA NIMENI PE TEREN?!!
voi credeti ca o sa ajungeti pana la teren?
ciobanu asta o sa faca vro surpriza...
cu niste jandarmi pe voi...
eu asta cred...
oricum hai Steaua la handbal...
ca la fotbal e clar FC Oiile Pipera - FC Timisoara 0-5
Copile, de ce ai crede ca suporterii ar vrea sa intre in teren? Si ce ar avea de castigat? Dar raspunde intai la prima intrebare...
voi credeti ca o sa ajungeti pana la teren?
ciobanu asta o sa faca vro surpriza...
cu niste jandarmi pe voi...
eu asta cred...
oricum hai Steaua la handbal...
ca la fotbal e clar FC Oiile Pipera - FC Timisoara 0-5
'Mihaita" esti ****? ti-ai luat pastilele? cum ai tras ma tu concluzia ca lumea vrea sa alerge de nebuna pe teren? doar asa ca sa creeati flame-uri si sa dati apa la moara jegurilor din presa.. dispari ma draq de aici daca nu ai nici o treaba..
incep sa ma irite rau de tot specimenele de acest gen. ![]()
poate ca se referea sa ajunga lumea la stadion, adica sa nu se "intervina" intre polivalenta si Ghencea
Pentru cei care nu isi au luat bilet, sa nu credeti ca puteti sa va luati bilet chiar cand va duceti la meci, pt ca puteti sa vedeti meciul la TV, pana ieri s-au vandut deja peste 3500 de bilete.
voi credeti ca o sa ajungeti pana la teren?
ciobanu asta o sa faca vro surpriza...
cu niste jandarmi pe voi.......................
Dar tu crezi orice rahat apare in presa?
Tu crezi ca daca se vroia invadarea terenului, nu se putea face acest lucru? Doar am avut destule meciuri acasa. Sau crezi ca un astfel de gest se anunta pe forum, in ziare....... bla, bla, bla
sunteti penibili
am gresit eu ![]()
am vrut sa spun pana la stadion ![]()
am gresit eu
am vrut sa spun pana la stadion
"m cer scuze, in acest caz. Mai ales ca esti din orasul meu natal
.
uitati-va pe Telesport
scuze de off-topic