FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Poli AEK Timisoara 3-3 (1-0)

«13456715»
ViNdE pLeAkA mOrY22.04.2010 12:35

Pentru cei care ati uitat mergem si la handbal sa nu uitati sala polivalent din parcul tinetului sunteti astepti in numar cat mai mare :X

spiridusu22.04.2010 15:08

Eu am decis sa protestez nemaivenind pe stadion, deci nu am mai fost pe Ghencea de mult timp.Vreau sa stiu daca pot lua bilet cu certificatul de nastere sau trebuie neaparat buletin.

 

edit: sau pasaport.

ViNdE pLeAkA mOrY22.04.2010 15:50

mi se pare ca nu poti ca nu iti apre poza ala aia in pc nush incearca si tu

 

andyro22.04.2010 15:51

Buletin neaparat.

 

Certificat de nastere am vazut acceptat doar la un copil care nu avea buletin (inca), iar la pasaport...depinde de mofturile celor de acolo. Accepta cateodata, dar destul de rar.

 

P.S. Tu nu erai caine ?

David22.04.2010 17:45

Cine suge puIa?

ViNdE pLeAkA mOrY22.04.2010 18:17

David .......Cine suge puIa?

Gigi Jiji Gigi Jiji Gigi :x

Daniel-Ionut22.04.2010 18:20

Ba, eu zic sa umplem polivalenta, iar Steaua-temesoara... cu Dumnezeu inainte... oricum luam bataie.

Pentru aia de data asta am doar "Un mesaj din Bucuresti..." care vreau "Sa se auda in toata tara"... :)

red&blue_boy22.04.2010 19:21
Cine suge puIa?

 

Gigi !!! Si nea Vali,nea Lippi !

radusteaua2322.04.2010 20:00

ce face Gigi?

1on22.04.2010 21:09

doarme

pytycrys22.04.2010 21:37

suge.

cristian01422.04.2010 22:45

p u l aaaaaaaaaaaa

Virgil23.04.2010 05:00

Reprezentant Peluza Sud: "Nu planuim nicio invadare a terenului"

 

Un reprezentant al Peluzei Sud, Adrian Pacurar, a declarat, joi, pentru MEDIAFAX, ca nu se pune problema unui plan invadarii terenului de joc la partida Steaua - FC Timisoara, iar membrii factiunii ostile finantatorului Gigi Becali se vor comporta la fel cum au facut-o la ultimele partide.

 

"Nu va fi nicio invadare a terenului. Peluza Sud nu planuieste asa ceva. Va fi un meci normal pentru noi, il vom contesta pe patron in continuare, in mod civilizat, in limitele bunului simt. Nu poate fi vorba de asa ceva din partea noastra, un plan sa invadam terenul de joc. Pentru noi, in primul rând e important meciul de handbal si apoi vom fi prezenti la stadion si ne vom comporta ca la ultimele meciuri", a spus Adrian Pacurar.

 

Costi Vasile, AISS: "Nu se pune problema ca noi sa fi chemat suporterii si sa invadam terenul. Noi am chemat suporterii, ca la fiecare meci, sa protestam fata de conducerea FC Steaua. Este un protest pasnic, cum a fost si pâna acum. Noi, tot ce facem, facem legal, nu instigam la violenta si mesajele noastre cred ca sunt clare", a spus Costi Vasile.

 

Sursa: Onlinesport

 

ViNdE pLeAkA mOrY23.04.2010 05:44

Ce face Gigi?

Adryan2623.04.2010 09:06

pacat de ce face Becali din Steaua ...

MihaitzaM1423.04.2010 09:14

voi credeti ca o sa ajungeti pana la teren?:)

 

ciobanu asta o sa faca vro surpriza...:)

cu niste jandarmi pe voi...

 

eu asta cred...

oricum hai Steaua la handbal...

 

ca la fotbal e clar FC Oiile Pipera - FC Timisoara 0-5

Stanici23.04.2010 10:04
voi credeti ca o sa ajungeti pana la teren?:)

 

Ma, tu stii sa citesti? N-ai vazut ca e scris mare, pe prima pagina ca, NU INTRA NIMENI PE TEREN?!!

Mihai23.04.2010 10:10
voi credeti ca o sa ajungeti pana la teren?:)

 

ciobanu asta o sa faca vro surpriza...:)

cu niste jandarmi pe voi...

 

eu asta cred...

oricum hai Steaua la handbal...

 

ca la fotbal e clar FC Oiile Pipera - FC Timisoara 0-5

 

Copile, de ce ai crede ca suporterii ar vrea sa intre in teren? Si ce ar avea de castigat? Dar raspunde intai la prima intrebare...

aklik23.04.2010 10:17
voi credeti ca o sa ajungeti pana la teren?:)

 

ciobanu asta o sa faca vro surpriza...:)

cu niste jandarmi pe voi...

 

eu asta cred...

oricum hai Steaua la handbal...

 

ca la fotbal e clar FC Oiile Pipera - FC Timisoara 0-5

 

'Mihaita" esti ****? ti-ai luat pastilele? cum ai tras ma tu concluzia ca lumea vrea sa alerge de nebuna pe teren? doar asa ca sa creeati flame-uri si sa dati apa la moara jegurilor din presa.. dispari ma draq de aici daca nu ai nici o treaba..

 

incep sa ma irite rau de tot specimenele de acest gen. :ce_oameni:

boggie23.04.2010 10:35

poate ca se referea sa ajunga lumea la stadion, adica sa nu se "intervina" intre polivalenta si Ghencea

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE23.04.2010 12:12

Pentru cei care nu isi au luat bilet, sa nu credeti ca puteti sa va luati bilet chiar cand va duceti la meci, pt ca puteti sa vedeti meciul la TV, pana ieri s-au vandut deja peste 3500 de bilete.

crx23.04.2010 15:02
voi credeti ca o sa ajungeti pana la teren?:)

 

ciobanu asta o sa faca vro surpriza...:)

cu niste jandarmi pe voi.......................

 

Dar tu crezi orice rahat apare in presa?

Tu crezi ca daca se vroia invadarea terenului, nu se putea face acest lucru? Doar am avut destule meciuri acasa. Sau crezi ca un astfel de gest se anunta pe forum, in ziare....... bla, bla, bla

 

sunteti penibili

MihaitzaM1423.04.2010 17:46

am gresit eu :)

 

am vrut sa spun pana la stadion ;)

Stanici23.04.2010 18:18
am gresit eu :)

 

am vrut sa spun pana la stadion ;)

 

 

"m cer scuze, in acest caz. Mai ales ca esti din orasul meu natal :) .

crx23.04.2010 19:38

uitati-va pe Telesport

 

 

scuze de off-topic

«13456715»