FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Poli AEK Timisoara 3-3 (1-0)

«15678915»
yulyan8925.04.2010 11:55

asta inseamna a fii unit........oare ei au free Glezeristi?

 

http://www.prosport.ro/fotbal-extern/campi...-glazer-6055832

katabossx25.04.2010 12:44

Forza Steaua(handbal),in rest sunt sigur ca asta seara o sa pierdem contra Fulgerului,la cum jucam nu avem nici o sansa,va doresc succes si sa fie tot stadionul cu voi contra ciobanului!!!!!

BURLAE25.04.2010 16:29

Probabil vom face un egal amarat asa cum ne-a obisnuit Steaua in ultima vreme.... :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

Maye25.04.2010 17:14

Zapata - Golanski, Parpas, Jelev, Petre Marin - Nicoliță, Ov. Petre, Plesan, Arm. Karamyan - Stancu, Kapetanos

 

Rezerve: Tatarusanu, Emeghara, Tanase, Toja, Baciu, Surdu, Art. Karamyan

David25.04.2010 17:25

Invaders must die!

Judy25.04.2010 17:32

ne salutam si cu astia " give me five" ?:))

daniel_1025.04.2010 17:34

sa vedem ce o sa iasa :)))

katabossx25.04.2010 17:54

Eu inca astept sa aud pe cineva protestand,unde sunt baietii???

daniel_1025.04.2010 18:04

gollllllllllllll :steag_cruce_invers:

katabossx25.04.2010 18:07

Cat de prost joaca bragadiru,iar o sa castigam si iar suporterii de rezultat vor iesi ca ciupercile dupa ploaie peste tot:(

Tanaru` Young25.04.2010 18:11

Am ajuns ceva mai tarziu.Imi poate da si mie cineva un link,ceva,unde pot urmari meciul ?(pe net nu prea gasesc mai nimic).

Multumesc anticipat !

katabossx25.04.2010 18:13
Dragoshel25.04.2010 18:13
Tanaru` Young25.04.2010 18:14

Merci mult inca o data,baieti !

katabossx25.04.2010 18:16

Cand ii aud pe comentatorii astia ma apuca spumele,auzi ca echipa e sustinuta neconditionat,super meci facut de Steaua pana acum si ca atmosfera e de cupe europene......

BlaUGranA25.04.2010 18:17

Wow!Atmosfera europeana auzi!

 

VPM!

Dragoshel25.04.2010 18:19

scandeaza tot stadionul... =))))

SteauaToronto25.04.2010 18:21

Cum va puteti numii fani ai acestei echipe, astia care scrieti aici, eu inca nu inteleg cum e posibil cineva sa nu se bucure cand echipa merge bine. Cautati definitia de "suporter" in dictionar si o sa vedeti ca nu o sa va regasiti in ea. Rusine bah

 

ss lucki25.04.2010 18:21

inca n-au ajuns baietii de la handbal de nu se uite nici un guie migi???

Kellerman25.04.2010 18:22
Cum va puteti numii fani ai acestei echipe, astia care scrieti aici, eu inca nu inteleg cum e posibil cineva sa nu se bucure cand echipa merge bine. Cautati definitia de "suporter" in dictionar si o sa vedeti ca nu o sa va regasiti in ea. Rusine bah

 

 

Mars, ba, de aici! intoarcete la capsunile tale canadiene!

Tanaru` Young25.04.2010 18:24

Vai,ce bine joaca Steaua.Hai ca merge,putem castiga si astfel uita toata lumea de umilintele traite.

Cei care isi doresc 24,sunteti multumiti,asa-i ?

Off-topic : Ce victorie au obtinut baietii de la handbal ! Ei chiar merita sustinuti,nu descultii astia,care vezi Doamne,joaca superb si conduc meritat .

 

Nu stiu de ce,da` am ajuns sa-mi doresc sa egaleze bragadiru.

ros-albastru4ever25.04.2010 18:25
Cum va puteti numii fani ai acestei echipe, astia care scrieti aici, eu inca nu inteleg cum e posibil cineva sa nu se bucure cand echipa merge bine. Cautati definitia de "suporter" in dictionar si o sa vedeti ca nu o sa va regasiti in ea. Rusine bah

 

bai nene,cand echipa asta penibila,cu o conducere de rahat si cu un cioban care si-o baga si si-o scoate in toate gloriile Stelei.. deci cand toti astia vor pleca,atunci TOTI O VOM SUSTINE NECONDITIONAT!.. ti-a placut mult meciu cu coloratii de sub pod presupun,in care n-am fost in stare sa legam 2 pase ba nene,2 pase!.. lasa-ne pe noi,astia "de vrem raul Stelei" sa-l contestam pe cioban si pe argatii lui lingai din club si tu bucura-te cand o sa lege impiedicatii astia 3 pase de 3 m ca si cum ar fi jucat finala UCL.

Marius25.04.2010 18:25
Cum va puteti numii fani ai acestei echipe, astia care scrieti aici, eu inca nu inteleg cum e posibil cineva sa nu se bucure cand echipa merge bine. Cautati definitia de "suporter" in dictionar si o sa vedeti ca nu o sa va regasiti in ea. Rusine bah

 

daca ti-am explica, n-ai intelege... esti cam greu de cap, ai idei putine, proaste, dar fixe.

SteauaToronto25.04.2010 18:25
Mars, ba, de aici! intoarcete la capsunile tale canadiene!

 

oaie, eu lucrez pentru o banca, zii acuma sincer in ce sat stai ?

David25.04.2010 18:25

Nu e terminat meciul.Ce determinati sunt FC becalii,se vede ca isi vor banii!

«15678915»