FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Poli AEK Timisoara 3-3 (1-0)

«18910111215»
Alex88pl25.04.2010 19:24

trist...mi-e dor de Steaua! mori jigodie..mori odata ca ne-ai distrus tot

Judy25.04.2010 19:24

astia au mancat rahat de egaleaza de fiecare data in min 90 X(X(X(

Maye25.04.2010 19:24
Asta ce a ajuns Steaua e vina voastra, hai ca intra Nordul in voi, sa nu fugiti !

Mai usor bai &^&^*^%%

valentin2day25.04.2010 19:25

ce s-a intamplat in tribuna?

katabossx25.04.2010 19:25

Cum spuneam si mai devreme,avem un bulan cum rar mai vezi, oricum e de bine, ungurii sunt campioni si ciobanul din parti bani:)

Alex88pl25.04.2010 19:25

cand au dat ma gol?:|scriam si eu aici sa aud ca e 3-3..si cine s-a gasit sa dea gol..:-j

SteauaToronto25.04.2010 19:25
ce s-a intamplat in tribuna?

 

S-a intamplat ce a trebuit sa se intample, fara sUD in stadion !

Marius25.04.2010 19:26
ce s-a intamplat in tribuna?

 

cine vrei sa-ti spuna? stai sa ajunga baietii acasa si aflam.

 

din ce am vazut eu, niste badigarzi si-au luat un numar de scaune in freza.

ss lucki25.04.2010 19:26
Asta ce a ajuns Steaua e vina voastra, hai ca intra Nordul in voi, sa nu fugiti !

 

da ma ovinule, noi suntem de vina: kellerman l-a vazut pe toja pe un dvd si eu i-am zis sa-l cumpere, pe Ov. Petre, Adrian l-a pus sa joace fundas central cu Dinamo, iar de Tininho si Grzelak se ocupa armanovici...

olfgob25.04.2010 19:28

Da' oare prin canada nu cade netul ca pe la noi?

Tanaru` Young25.04.2010 19:29
da ma ovinule, noi suntem de vina: kellerman l-a vazut pe toja pe un dvd si eu i-am zis sa-l cumpere, pe Ov. Petre, Adrian l-a pus sa joace fundas central cu Dinamo, iar de Tininho si Grzelak se ocupa armanovici...

Pot fi eu preparator fizic ?

Btw : sa-l opreasca cineva pe steauatoronto asta ca e teribil omu`.

Lasa-ne canadianule !

iNsTiGaToR25.04.2010 19:31

3-3?.. incredibil...

 

 

ss lucki25.04.2010 19:32
S-a intamplat ce a trebuit sa se intample, fara sUD in stadion !

 

Oaie, ia-te iar de bautura ca parca erai mai citov inainte...

red&blue_boy25.04.2010 19:33
Ce meci de rahat,nimic la nimic.

 

 

Si cand am mai auzit si pe desteptii aia de comentatori,ca ce meci super,ce joc bun,ce atmosfera...

SteauaToronto25.04.2010 19:33
Oaie, ia-te iar de bautura ca parca erai mai citov inainte...

 

hai oaie poate vin pana in quebec

dancristian@mori25.04.2010 19:33

va urma . Lipie Live : "Iar am jucat bine dar plm nu avem noroc , de aia egalam in min 95 ... ocazii multe , ca Barcelona ... "

ss lucki25.04.2010 19:35
Pot fi eu preparator fizic ?

Btw : sa-l opreasca cineva pe steauatoronto asta ca e teribil omu`.

Lasa-ne canadianule !

 

Face de rusine mandrul neam canadian, ovinul, mi-e rusine ca e conational cu mine...

 

 

Maye25.04.2010 19:36
3-3?.. incredibil...

 

Off Topic : Sa-l ft pe ala care-mi sterge postarile

ti se sterg postarile daca sunt injurii

pda25.04.2010 19:36

Da-l dracu de meci cu pisatu lor de echipa, Stelismul a fost azi la Polivalenta, restul putem uita.

Pana nu pleaca toti oligofrenii astia din club n-are rost sa ne mai enervam aiurea.

Tanaru` Young25.04.2010 19:36
Face de rusine mandrul neam canadian, ovinul, mi-e rusine ca e conational cu mine...

Sa scapam de el !

SteauaToronto25.04.2010 19:37
Sa scapam de el !

 

Cum ?

ssilviu_1925.04.2010 19:37
S-a intamplat ce a trebuit sa se intample, fara sUD in stadion !

 

Alooo???Alcoolicii anonimi?Veniti repede sa-l luati pe asta ca ne-am saturat de el

ss lucki25.04.2010 19:39
hai oaie poate vin pana in quebec

 

vino, oaie, ca-ti tai lana de pe tine si-ti rup si capul, copilas impertinent!!!

Tanaru` Young25.04.2010 19:40

Sa fiu scuzat pentru off-topic,dar omul asta ne calca pe nervi.

Du-te ma la nord si canta tu pentru echipa si lasa-ne pe noi.

 

ON: Trista egalare.Cat bulan au unii care cica joaca fotbal.

SteauaToronto25.04.2010 19:40
vino, oaie, ca-ti tai lana de pe tine si-ti rup si capul, copilas impertinent!!!

 

Oaie, eu stiu de ce te-ai mutat in Quebec, ca e tiganie mare acolo, si stiu ca esti mare fan al acestei natii, oaie neagra

«18910111215»