FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Poli AEK Timisoara 3-3 (1-0)

«191011121315»
Marius25.04.2010 19:40

deci ajunge cu jignirile. on-topic. de oi discutati pe PM.

Maye25.04.2010 19:40

Mai usor baieti , altfel sunt convins ca o sa fiti sanctionati de cei abilitati.

Mai usor cu injuriile si atacurile!

 

Aici se vorbeste despre Steaua - AEK

SteauaToronto25.04.2010 19:41

gata doar on-topic ! Scuze Marius.

Dragoshel25.04.2010 19:41

daca vreti sa mai postati cateva zile bune pe acest forum terminati cu jignirile si cu off topicul.

ss lucki25.04.2010 19:42
Sa scapam de el !

 

.

dancristian@mori25.04.2010 19:44
Da-l dracu de meci cu pisatu lor de echipa, Stelismul a fost azi la Polivalenta, restul putem uita.

Pana nu pleaca toti oligofrenii astia din club n-are rost sa ne mai enervam aiurea.

 

poate ne vedem la finala , ar fi de vis . cum s-au comportat cei care au venit din mizil?

Marius25.04.2010 19:47

Incidente grave la finalul meciului Steaua - Timisoara. Cateva sute de suporteri stelisti s-au adunat in preajma stadionului, au scandat impotriva patronului Gigi Becali si au inceput să arunce cu pietre. S-au spart mai multe geamuri. Jandarmii au intervenit si i-au imprăștiat pe suporteri in zona S-au auzit inclusiv cateva focuri de armă cand suporterii au fost dispersati!

 

prosport

bogdanbog25.04.2010 19:47

Tocmai acum s-a gasit sa dea si jelev gol, dar lasa ca e bine si asa :D Adio titlu. :yeahh:, iar acum, becaliotilor, luati-va viata!

pytycrys25.04.2010 19:48
S-a intamplat ce a trebuit sa se intample, fara sUD in stadion !

 

S-a intamplat ca bulangii de jandarmi au fost pusi din nou de bulangii din conducere sa ne enerveze pentru a riposta.

 

ACAB!

 

Edit: Scuze moderatorilor ca au prea mult de lucru datorita unui alcoolic care provoaca pe toata lumea.

Si scuze si de exprimarea necivilizata cu dorinte de moarte a parintilor alcoolicului.

 

red&blue_boy25.04.2010 19:49
Adio titlu.

 

 

Cred ca adio si locul doi!Vai ce necajit e Jiji,ce se face fara banii din Liga???

onlySteaua25.04.2010 19:50

 

 

Vinde, pleaca, MORI

strezahuzum25.04.2010 19:53
Vinde, pleaca, MORI

 

Nu neaparat in aceasta ordine.

 

A, tre sa zic si de meci ? Vai de capul lui. Doua penaltiuri de kkt, date unor simulanti penibili. In rest, preluari de 5 metri, jucatori care dorm in bocanci, si mult rahat mancat de balena imputita respectiv de jijidiot.

Marius25.04.2010 19:53

'Revolutia' promisă de ultrasii stelisti s-a amanat pană in minutele de final ale partidei, in momentul in care Timisoara a inscris golul trei. Atunci a inceput rafuiala cu fortele de ordine! Jandarmii au incercat să evacueze o parte din fanii de la tribuna a doua (fostii membri ai Peluzei Sud), moment in care suporterii de la Peluza Nord au aruncat o torță spre 'zona de conflict'. Iuresul a continuat după meci, cand Jandarmeria a operat mai multe arestari.

 

prosport

DanStan25.04.2010 19:54

Merge treaba. Am vazut jijisti injurand conducerea si neutri al dracu' de nemultumiti. Daca continua tot asa in cateva luni pana si aia de le plateste curentu' or sa-si bage ceva in baietii lu' Jiji.

onlySteaua25.04.2010 19:54

ok, da' cu asta cum ramane?

Provoaca in permanenta si!?

Elvis25.04.2010 20:07
'Revolutia' promisă de ultrasii stelisti s-a amanat pană in minutele de final ale partidei, in momentul in care Timisoara a inscris golul trei. Atunci a inceput rafuiala cu fortele de ordine! Jandarmii au incercat să evacueze o parte din fanii de la tribuna a doua (fostii membri ai Peluzei Sud), moment in care suporterii de la Peluza Nord au aruncat o torță spre 'zona de conflict'. Iuresul a continuat după meci, cand Jandarmeria a operat mai multe arestari.

 

prosport

niste slugi tampite

de la shelter a inceput

numai niste cretini puteau scrie asta

dar nu este o noutate

red&blue_boy25.04.2010 20:08

Argaseala : "Eu cred ca meritam victoria in seara asta"...Da,sigur...

Allyylla25.04.2010 20:15

Citesc de cateva saptamani bune, fara sa ma implic... dar deja rabdarea mea a atins cote maxime. poate's mai proasta, probabil se datoreaza faptului ca e posibil sa fiu blonda, dar cum dracu sa te bucuri cand primeste Steaua gol? Mie mi se pare o dovada imensa de ipocrizie. Degeaba urlii mare si tare "eeeeeee a luat Steaua gooooooooool:x hurray", pentru ca garantez si bag mana in foc ca nu iti e tot una :-j.

Imi bag ce nu am in ciobanul ala nenorocit pentru ca mi-a nenorocit echipa si iubirea de o viata, dar nu pot, refuz si neg sa ma bucur cand pierdem sau cand luam gol. Nu ma lasa sufletul, si nu imi pasa ca or sa sara de cur in sus x si y ca sunt becalioata :-j sau suporter de rezultat... dar neg vehement sa ma bucur cand se intampla asta...

N-ai cum sa te bucuri... si cred ca toti de aici stim asta foarte bine :-j degeaba urlati cat va tine tastatura "gooooooooooooooooooooooooool descultii de la Poli aek"

Da, echipa e alcatuita din petarde si da, jegul ala nenorocit ne'a ros si ultima farama din radacina Stelei, dar eu una nu ii permit sa imi omoare iubirea ;) NICIODATA.

 

katabossx25.04.2010 20:28
Citesc de cateva saptamani bune, fara sa ma implic... dar deja rabdarea mea a atins cote maxime. poate's mai proasta, probabil se datoreaza faptului ca e posibil sa fiu blonda, dar cum dracu sa te bucuri cand primeste Steaua gol? Mie mi se pare o dovada imensa de ipocrizie. Degeaba urlii mare si tare "eeeeeee a luat Steaua gooooooooool:x hurray", pentru ca garantez si bag mana in foc ca nu iti e tot una :-j.

Imi bag ce nu am in ciobanul ala nenorocit pentru ca mi-a nenorocit echipa si iubirea de o viata, dar nu pot, refuz si neg sa ma bucur cand pierdem sau cand luam gol. Nu ma lasa sufletul, si nu imi pasa ca or sa sara de cur in sus x si y ca sunt becalioata :-j sau suporter de rezultat... dar neg vehement sa ma bucur cand se intampla asta...

N-ai cum sa te bucuri... si cred ca toti de aici stim asta foarte bine :-j degeaba urlati cat va tine tastatura "gooooooooooooooooooooooooool descultii de la Poli aek"

Da, echipa e alcatuita din petarde si da, jegul ala nenorocit ne'a ros si ultima farama din radacina Stelei, dar eu una nu ii permit sa imi omoare iubirea ;) NICIODATA.

Si daca nenorocitul ala ti-a distrus echipa,iubirea de o viata,tu ce faci?...reactionezi,incerci sa te implici,vrei sa o salvezi cumva sau te multumesti cu inca un titlu luat la bulan intr-un campionat super slab din toate punctele de vedere?.Nimeni nu se bucura cand pierdem,dar am ajuns la concluzia(toti cei cu capul pe umeri),ca fara indepartarea ciobanului de la echipa nu ne putem lua inapoi istoria, spiritul si culorile pe care le iubim asa mult,asa ca daca vrei sa iti recapeti iubirea pentru care ai pus atatea si atatea pasiuni,timp si multe altele trebuie sa lasi deoparte rezultatele acestei caricaturi de echipe facuta dupa chipul si asemanarea ciobanului si sa incerci sa iti eliberezi iubirea de o viata care e pe moarte!!

Allyylla25.04.2010 20:30
Si daca nenorocitul ala ti-a distrus echipa,iubirea de o viata,tu ce faci?...reactionezi,incerci sa te implici,vrei sa o salvezi cumva sau te multumesti cu inca un titlu luat la bulan intr-un campionat super slab din toate punctele de vedere?.Nimeni nu se bucura cand pierdem,dar am ajuns la concluzia(toti cei cu capul pe umeri),ca fara indepartarea ciobanului de la echipa nu ne putem lua inapoi istoria, spiritul si culorile pe care le iubim asa mult,asa ca daca vrei sa iti recapeti iubirea pentru care ai pus atatea si atatea pasiuni,timp si multe altele trebuie sa lasi deoparte rezultatele acestei caricaturi de echipe facuta dupa chipul si asemanarea ciobanului si sa incerci sa iti eliberezi iubirea de o viata care e pe moarte!!

 

Sunt de acord total cu tot ce zici. Doar ca mor de indignare cand vad "gooooooooooool" si se refera la adversari. Ma doare'n 14 de el titlu cat timp e jegu ala instabil la conducere si balerinele alea dezbracate in echipa :-j, dar cu riscul de a ma repeta, refuz vehement sa ma bucur cand echipa mea pierde.

ros-albastru4ever25.04.2010 20:34

eu nu inteleg de unde scoate limbi tot felul de idei de-astea cum ca "a vorbit cu cei de la Nord si de la Sud si totul este in regula,ei sunt multumiti si n-au nicio treaba cu huiduielile".. deci imi provoaca deja greata asta... cum dracu sa n-auzi cand un stadion intreg te huiduie,te injura,te vrea plecat si tu o tii tot pe-a ta ca e bine?.. cum dracu ba nene?

i0nutz8325.04.2010 20:34

Una peste alta, rezultatul e mincinos. tm nu merita azi vreun punct in Ghencea. Meci per ansamblu placut.

Allyylla25.04.2010 20:37
eu nu inteleg de unde scoate limbi tot felul de idei de-astea cum ca "a vorbit cu cei de la Nord si de la Sud si totul este in regula,ei sunt multumiti si n-au nicio treaba cu huiduielile".. deci imi provoaca deja greata asta... cum dracu sa n-auzi cand un stadion intreg te huiduie,te injura,te vrea plecat si tu o tii tot pe-a ta ca e bine?.. cum dracu ba nene?

 

In momentul in care esti lipsit de orice urma de demnitate si orgoliu :-?? vezi si tu consecintele. Inca mai poti sa ramai uimit?:)))

 

MihaitzaM1425.04.2010 20:37

Clar.. Sanse la campionat nu mai avem , macar sa prindem locul 2 !

 

Oricum vorba lui i0nutz .. rezultatul este mincinos ... Asta este:|

 

Si Arbitrii au fost varza...:|

 

 

iNsTiGaToR25.04.2010 20:39

Mai da ce destept esti tu Mihaita...

«191011121315»