FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NHL si NBA

«12345628»
red&blue_boy29.04.2010 07:23

Capitals - Canadiens 1-2 , la general 3 - 4 !!! :D Si iata ca surpriza a devenit realitate. Mari favoriti,Capitals au fost eliminati de outsiderii din Montreal!Frumos!

Maye29.04.2010 09:18

Da , Capitals au fost eliminati de Canadiens pe teren propriu. Capitals au avut si superioritate 6 contra 4 in ultimele 2 minute , dar nu au reusit nimic , iar Halak a fost intr-o zi de gratie.

Pentru mine e o surpriza uriasaaaa !

 

Din pacate nu pot sa pun rezumatul , nu stiu nici eu de ce , dar o sa incerc si mai tarziu.

 

Penguins are drum liber spre apararea titlului.

 

 

 

 

 

Programul Play off-ului :

 

EST

 

Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens

Philadelphia Flyers - Boston Bruins

 

VEST

 

San Jose Sharks - Detroit Red Wings

Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks

red&blue_boy29.04.2010 09:33

Da,e o surpriza mare eliminarea celor de la Capitals!Daca scot Canadiens si pe Penguins...Ar fi tare!Cine stie,totul e posibil....Disputa interesanta va fi si Red Wings-Sharks!

Maye29.04.2010 10:16

Un alt meci interesant o sa fie intre Flyers si Bruins.

Un derby ce tine din 1974 :)

red&blue_boy02.05.2010 08:43

Primele rezultate din semifinalele conferintelor:

Red Wings - Sharks 3-4

Canucks - Blackhawks 5-1

Canadiens - Penguins 3-6

Flyers - Bruins 4-5 .

Maye02.05.2010 20:33

Am fost plecat si nu am apucat sa vad nici un meci.

Dupa scoruri par niste meciuri memorabile!

Maye04.05.2010 16:52

Situatia la general in semifinalele conferintelor :

 

EST

 

Pittsburg Penguins - Montreal Canadiens 1-1

Boston Bruins - Philadelphia Flyers 2-0

 

VEST

 

San Jose Sharks - Detroit Red Wings 2-0

Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks 1-1

red&blue_boy04.05.2010 19:01

Sharks si Bruins au luat un avans considerabil...Credeam ca Flyers n-o sa aiba prea multe probleme,dar cred ca acum"they are flying away"!Ar fi ceva sa reuseasca surpriza Canadiens si cu Penguins...

Maye04.05.2010 20:39

Pai daca o sa castige si cu Penguins eu cred ca Stanley Cup o sa scrie pe ei!

red&blue_boy05.05.2010 07:28

Red Wings-Sharks 3-4 , general 0-3.

Canadiens-Penguins 0-2 , 1-2.

Maye05.05.2010 08:57

La Sharks e gata!

red&blue_boy05.05.2010 09:21

Da,Sharks sunt ca si in finala...

 

Maye,parca incepe saptamana asta si Campionatul Mondial?Asa parca am citit pe undeva...Pe cine mergi,Canada?

 

 

Maye05.05.2010 11:47
Maye,parca incepe saptamana asta si Campionatul Mondial?Asa parca am citit pe undeva...Pe cine mergi,Canada?

In hochei conteaza olimpiada :)

 

Aceste mondiale se vor tine in Germania si eu merg pe Rusia sau Slovacia.

 

Toate informatiile despre acest campionat :

 

http://www.iihf.com/channels10/iihf-world-...0/schedule.html

red&blue_boy05.05.2010 12:00
In hochei conteaza olimpiada :)

 

Aceste mondiale se vor tine in Germania si eu merg pe Rusia sau Slovacia.

 

 

Da,Olimpiada e mai aparte,e ceva mai special.Plus ca e si mai rar! :)

Eu as merge pe Canada sau Finlanda,desi asa as vrea SUA...

Maye05.05.2010 12:16

Nu stiu sigur ce jucatori participa , ca daca as stii probabil as avea o opinie mai elaborata.

 

Dar in timpul Olimpiadei , NHL a fost intrerupt , acum ...

Maye05.05.2010 12:21

Am gasit si echipele .

 

Sunt si ceva vedet si se pare ca va juca si Ovechkin.

 

Deci da , Rusia :)

Maye06.05.2010 09:24

Aseara :

 

Philadelphia Flyers - Boston Bruins 1-4 , general 0-3

Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks 2-5 , general 1-2

Maye07.05.2010 08:43

Montreal Canadiens 3

Pittsburgh Penguins 2 , general 2-2

 

Detroit Red Wings 7

San Jose Sharks 1 , general 1-3

red&blue_boy07.05.2010 09:42

Ce i-a batut Red Wings pe Sharks...Dar tot degeaba...

Canadiens-Penguins devine interesant...

chodi do piče07.05.2010 09:48
Ce i-a batut Red Wings pe Sharks...Dar tot degeaba...

Canadiens-Penguins devine interesant...

 

i-au*:D

red&blue_boy11.05.2010 05:18

Rezultatele de pana acum in semifinalele conferintelor:

Sharks-Red Wings 4-1 la general,

Blackhawks-Canucks 3-2,

Bruins-Flyers 3-2,

Penguins-Canadiens 3-3 .

Ieri,Canadiens au invins Penguins cu 4-3 si au impins disputa in decisiv.Frumos,e de apreciat efortul celor de la Canadiens,care revin cand nu mai crede nimeni...In meciul decisiv totul e posibil,Penguins fiind totusi favoriti...

Maye11.05.2010 12:34

O sa fie extrem de interesant acest meci !

red&blue_boy12.05.2010 08:47

Blackhawks-Canucks 5-1 si 4-2 la general.Asadar,finala in Vest e Sharks-Blackhawks...Sa vedem si Estul!!!

Maye12.05.2010 08:57

Deseara e Penguins - Canadiens :D

red&blue_boy12.05.2010 09:10
Deseara e Penguins - Canadiens :D

 

 

Go Canadiens !!! Ar fi ceva,ca din cea mai slab cotata echipa in Est,Canadiens sa scoata favoritele Capitals si Penguins.

«12345628»