FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NHL si NBA

«13456728»
Maye12.05.2010 09:22

Crosby da golul decisiv deseara.

red&blue_boy12.05.2010 09:42
Crosby da golul decisiv deseara.

 

 

:( No way!!!

Maye12.05.2010 09:44

El tot timpul face asta.

Chiar si astazi.

Maye13.05.2010 00:17

Dupa jumatate de meci , pe Mellon Arena din Pittsburgh , Penguins - Canadiens 0-4 !!!

 

 

LE 1 : Inaintea ultimei reprize : Penguins - Canadiens 2-4

 

LE 2 : In celalalt meci al serii , Flyers conduce la prima pauza cu 1-0 pe Bruins si sunt aproape sa revina si sa egaleze dupa ce au fost condusi cu 3-0 la general.

 

LE 3 : Goooool Canadiens cand mai sunt 10 minute din meci! 2-5!

 

LE 4 : Montreal castiga cu 5-2 si elimina , astfel , principalele favorite la Stanley Cup.Superba performanta din partea cele mai titrate echipe din hocheiul nord american.

Crosby , Malkin si Gonchar sunt astfel eliminati , iar canadienii vor juca finala Conferintei de Est cu Flyers sau Bruins.

In acest meci Flyers conduce cu 2-0 in repriza secunda si se pare ca si acest meci se va impinge in decisiv.

red&blue_boy13.05.2010 05:00

Superb!!!Bravo Canadiens!!!Cine ar fi crezut!!!Chiar nu credeam sa-i scoata si pe Penguins.Imi pare rau si de Crosby,dar asta e.Meci mare facut iar de Halak si Moore!!!

Flyers au invins cu 2-1.Interesant,dupa ce au fost condusi cu 3-0 la general,Flyers au impins disputa in decisiv.

Maye13.05.2010 08:08

Asadar :

 

Est :

 

Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers/Boston Bruins

 

Vest :

 

San Jose Sharks - Chicago Blackhawks

Maye13.05.2010 14:55

Rezumatul de aseara dintre Penguins si Canadiens , meci decisiv , scor 2-5

 

Maye15.05.2010 01:39

Dupa ce au fost condusi cu 3-0 la general de catre Bruins , Flyers au egalat la 3.

 

Astazi in meciul decisiv desfasurat la Boston , Bruins au condus cu 3-0 , dar rezultatul a fost 4-3 pt Flyers.

 

Superba performanta , Unica , superba echipa.

red&blue_boy15.05.2010 06:54

Chiar ca superba performanta celor de la Flyers!!!Bravo lor!Credeam la inceput ca trec de Bruins,dar sa mai revina de la 0-3....Niciodata!Si uite ca au reusit.Incredibil,si aseara sa fie condusi cu 3-0 si sa intorca meciul....Deci,cu Flyers daca ai 3-0 te-ai ars! :D

Maye15.05.2010 09:06

A meritat sa stau toata noaptea sa vad meciul.Superb!

 

Finalele :

 

EST

 

Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers

 

VEST

 

San Jose Sharks - Chicago Blackhawks

 

 

In afara de San Jose nu as fi pariat niciodata pe una din aceste echipe.

Maye15.05.2010 09:15

Rezumatul meciului decisiv dintre Bruins si Flyers , 3-4 .

 

 

 

red&blue_boy15.05.2010 09:28
In afara de San Jose nu as fi pariat niciodata pe una din aceste echipe.

 

 

San Jose ar fi si marii favoriti.Dar la cate surprize au fost pana acum,cine mai stie.Nu cred ca vor avea o serie usoara cu Blackhawks...Eu in Est mergeam pe Flyers sa ajunga in finala Conferintei,dar cu Penguins sau Capitals...Dar ce m-au bucurat Canadiens!!!Ar fi ceva sa prinda si finala!

Maye17.05.2010 20:52

Primele meciuri din finale :

 

San Jose - Chicago 1-2

 

Philadelphia - Montreal 6-0

red&blue_boy17.05.2010 20:55

Nici Sharks n-au inceput prea bine...

Maye17.05.2010 20:59

Din pacate nu am putut vedea meciurile

 

Nu mergea Sopcastul :(

red&blue_boy19.05.2010 04:44

Blackhawks-Sharks 4-2, general 2-0.

Canadiens-Flyers 0-3, 0-2. :(

Maye19.05.2010 08:05

Am vazut Flyers - Canadiens pana la 2-0 si mi s-a parut chiar un meci slabut.

Maye21.05.2010 08:10

Meciul 3 , Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers 5-1. Scor general 1-2

red&blue_boy21.05.2010 12:35

E bine ca au reintrat in carti Canadiens!Sa vedem,daca pot intoarce situatia...Meci bun facut iar de Halak,completat de Moore sau Pyatt...Sunt curios daca si Sharks pot sa reintre in cursa pentru Stanley Cup.

Maye21.05.2010 14:13

La Sharks parca e putin mai greu.

Au pierdut primele 2 meciuri de acasa.

red&blue_boy22.05.2010 13:13

Da,acum e si mai greu,Sharks au pierdut si meciul 3 cu Blackhawks,2-3...

Maye22.05.2010 23:24

Meciul 4 , Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers 0-3.Scor general 1-3

 

In vest , Sharks - Chicago 0-3 la general.

red&blue_boy23.05.2010 07:03

Se pare ca finala va fi Blackhawks-Flyers...Cred ca putini ar fi preconizat-o...E greu,imposibil poate, pentru celelalte doua sa mai intoarca situatia...

 

Maye,la mondial ai mers bine pe Rusia,au sa castige titlul.In finala-i asteapta Cehia... ;)

Maye23.05.2010 10:17

Rusia e cea mai buna echipa nationala din lume.

Daca Olimpiada nu era in Canada...

Maye23.05.2010 23:05

Chicago - Sharks 4-2 , 4-0 la general iar Blackhawks ajung in finala Stanley Cup dupa 18 ani.

 

Rezumatul meciului de azi :

 

 

 

 

Finala Campionatului Mondial :

Rusia - Cehia 1-2

 

 

7dc39b5e9f.jpg

 

Tomas Rolinek , capitanul Cehiei

«13456728»