Avand in vedere ca avem chiar si un campionat de NHL , deschid acest topic , fiind convins ca sunt multi fani ai hocheiului si ai NHL-ului.
Vom discuta despre tot ce tine de NHL.
Eu personal , astept play off-ul unde vom avea niste dispute fenomenale.
Momentan , urmaresc NY Rangers vs Philadelphia Flyers. Scorul este 1-1 si meciul e in prelungiri.
Cine castiga prinde ultimul loc pentru play off in Conferinta de Est.




