FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NHL si NBA

«1161718192028»
Maye13.03.2011 20:37

Moldoveanu va intra in draft la vara. Mai mult ca sigur.

Deci sezonul viitor, vom avea roman in NBA :)

Maye17.03.2011 01:14

Ma uit la Miami cu Oklahoma si nu imi vine sa cred ce finalizari. Sper sa apara maine filmulete.

Incredibil !

 

Ca tot am vorbit de spectacol :

 

A rookie over Stoudemire :

 

 

Si un gras nebun :

 

Maye17.03.2011 15:45

Imagini de aseara de la super meciul dintre Miami si Oklahoma.

 

A fost suppppeeeeeeeerb !!!!

 

 

 

Plus Top 10, unde mai sunt ceva imagini :

 

red&blue_boy17.03.2011 19:36

Bine ca le-a tras-o Oklahoma chiar in Miami !!!

Si Orlando a batut !!! :)

Maye19.03.2011 15:08

Ceva actiune pentru doritori :

 

 

Astept feedback-ul :))

red&blue_boy19.03.2011 15:48

Mi-au placut dunk-urile lui Rose si al lu' ala de la Pacers peste Stoudemire.

Maye24.03.2011 00:39

De cand nu ati mai vazut un asemenea capac ?

 

red&blue_boy24.03.2011 20:06

Superb !

Maye25.03.2011 12:09

Blake Griffin si-a gasit nasul :

 

red&blue_boy31.03.2011 10:19

Ha-ha-ha !!! Cleveland a invins Miami !!!

 

Urmeaza San Antonio-Boston si Lakers-Dallas !

Maye31.03.2011 13:10

Am vazut meciul :D

 

LeBron hulit grav :D

Maye31.03.2011 13:16

Tupeist mare pustiul asta :

 

Bogdan31.03.2011 13:49

Cum e Griffin cu dunk--urile asa este asta cu capacele. Bravo lor ca se impun.

 

Maye31.03.2011 14:19

Deocamdata ambii joaca la echipe mici si mai au mult de tras.

Sa ii veem mai incolo.

stockton31.03.2011 18:50

Nu stiam unde sa postez asta....meci superb in Euroliga intre Panathinaikos si Barcelona.

 

http://www.livescorehunter.com/index.php?o...&Itemid=286

Maye31.03.2011 20:14

Incredibila sala si incredibil cum se canta!

red&blue_boy01.04.2011 05:11

Pana a invins!

 

Boston au castigat cu San Antonio,107-97 , iar Lakers conduce detasat spre final pe Dallas,108-82 !!!

stockton01.04.2011 09:27

Fenomenal Diamantidis! De partea cealalta, Navarro a fost sters aseara.

Maye01.04.2011 11:38
Boston au castigat cu San Antonio,107-97 , iar Lakers conduce detasat spre final pe Dallas,108-82 !!!

Ambele vazute :D

red&blue_boy01.04.2011 20:17
Ambele vazute :D

Esti un adevarat fenomen! :)

Maye01.04.2011 21:41
Esti un adevarat fenomen! :)

Spune-i asta si sefului de la munca :))

Stryker02.04.2011 06:44

Titlul topicului este NHL si NBA, dar din cate observ voi onorati pe aici doar a doua rubrica ...

red&blue_boy02.04.2011 13:34
Spune-i asta si sefului de la munca :))

:)) Da-mi numarul lui sa-i spun !!!

 

Titlul topicului este NHL si NBA, dar din cate observ voi onorati pe aici doar a doua rubrica ...

Da,din pacate am cam neglijat NHL-ul...

Maye02.04.2011 21:15

Asa e. Dar eu am facut-o intentionat.

Avalanche are un sezon dezastruos, asa ca nu am motive de lauda.

red&blue_boy02.04.2011 21:19

Ne revansam in playoff si pentru NHL ! :)

«1161718192028»