Moldoveanu va intra in draft la vara. Mai mult ca sigur.
Deci sezonul viitor, vom avea roman in NBA ![]()
Moldoveanu va intra in draft la vara. Mai mult ca sigur.
Deci sezonul viitor, vom avea roman in NBA ![]()
Ma uit la Miami cu Oklahoma si nu imi vine sa cred ce finalizari. Sper sa apara maine filmulete.
Incredibil !
Ca tot am vorbit de spectacol :
A rookie over Stoudemire :
Si un gras nebun :
Imagini de aseara de la super meciul dintre Miami si Oklahoma.
A fost suppppeeeeeeeerb !!!!
Plus Top 10, unde mai sunt ceva imagini :
Bine ca le-a tras-o Oklahoma chiar in Miami !!!
Si Orlando a batut !!! ![]()
Ceva actiune pentru doritori :
Astept feedback-ul ![]()
Mi-au placut dunk-urile lui Rose si al lu' ala de la Pacers peste Stoudemire.
De cand nu ati mai vazut un asemenea capac ?
Superb !
Blake Griffin si-a gasit nasul :
Ha-ha-ha !!! Cleveland a invins Miami !!!
Urmeaza San Antonio-Boston si Lakers-Dallas !
Am vazut meciul ![]()
LeBron hulit grav ![]()
Tupeist mare pustiul asta :
Cum e Griffin cu dunk--urile asa este asta cu capacele. Bravo lor ca se impun.
Deocamdata ambii joaca la echipe mici si mai au mult de tras.
Sa ii veem mai incolo.
Nu stiam unde sa postez asta....meci superb in Euroliga intre Panathinaikos si Barcelona.
Incredibila sala si incredibil cum se canta!
Pana a invins!
Boston au castigat cu San Antonio,107-97 , iar Lakers conduce detasat spre final pe Dallas,108-82 !!!
Fenomenal Diamantidis! De partea cealalta, Navarro a fost sters aseara.
Boston au castigat cu San Antonio,107-97 , iar Lakers conduce detasat spre final pe Dallas,108-82 !!!
Ambele vazute ![]()
Ambele vazute![]()
Esti un adevarat fenomen! ![]()
Esti un adevarat fenomen!![]()
Spune-i asta si sefului de la munca ![]()
Titlul topicului este NHL si NBA, dar din cate observ voi onorati pe aici doar a doua rubrica ...
Spune-i asta si sefului de la munca![]()
Da-mi numarul lui sa-i spun !!!
Titlul topicului este NHL si NBA, dar din cate observ voi onorati pe aici doar a doua rubrica ...
Da,din pacate am cam neglijat NHL-ul...
Asa e. Dar eu am facut-o intentionat.
Avalanche are un sezon dezastruos, asa ca nu am motive de lauda.
Ne revansam in playoff si pentru NHL ! ![]()