FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NHL si NBA

«1141516171828»
red&blue_boy12.02.2011 17:00

Cavs au intrerupt seria neagra,castigand cu Clippers.

Lakers au batut si Knicks.

Magic au pierdut cu New Orleans... :(

Se apropie Lakers-Magic! :)

Maye17.02.2011 11:02

Aseara Cavs au castigat meciul cu ... Lakers :)

 

Da, asa e, cu Lakers!

 

Au mai oferit si faza serii :

 

red&blue_boy17.02.2011 11:15

Mama lor!Pe Lakers bat si ei... :)

Maye17.02.2011 11:18

Bat tot ce tine de LA :D

red&blue_boy17.02.2011 11:21

Exact,probabil daca ar juca doar cu Clippers si Lakers ar fi lideri in Conferinta! :D

 

Se apropie All Star Game - ul !!!

Maye20.02.2011 11:45

Castigatorii de aseara :

 

Slam dunk constest : Blake Griffin (a trecut in finala de McGee)

3 point shootout : James Jones (a trecut de Pierce si Allen in finala)

Skills challenge : Stephen Curry (a trecut de Russell Westbrook in finala)

Shooting stars competition : Atlanta Team

 

Dunk-ul care a facut diferenta aseara :

 

 

Top 10 All Star Saturday Night :

 

pytycrys20.02.2011 15:18

La ce ora (in ora Romaniei) e all-star game-ul diseara? Un stream please? De preferat HD :D.

Maye20.02.2011 15:30

Incepe la ora 2.

red&blue_boy20.02.2011 15:34

Cum era de asteptat,Griffin la dunkuri...

Maye20.02.2011 16:17

Dunk-ul peste masina a facut diferenta.

Ibaka merita mai mult.

red&blue_boy20.02.2011 20:22

Si eu as fi vrut Ibaka,asta e.

 

La noapte cred ca Estul va invinge.

Maye20.02.2011 21:01

Rectific : de la 3 incepe ASG

Maye21.02.2011 11:24

Vestul a batut Estul cu 148 -143, iar Kobe Bryant a fost pentru a patra oara in cariera All Star Game MVP. Astfel, Kobe se afla pe locul 1 in istoria NBA, la egalitate cu Bob Pettit.

 

Kobe a avut 37 de pct si 14 recuperari.

 

capt.f5bcdf68f4fb4d1ba27fa7c42541ab9d-f5

 

De partea cealalta, LeBron James a reusit al doilea sau triple double dintr-un All Star Game cu 29 de pct, 12 recuperari si 10 pase decisive.

In Vest s-a mai remarcat Durant cu 34 de pct.

 

 

Top 10 All Star Game :

 

joseph21.02.2011 12:26
Dunk-ul peste masina a facut diferenta.

Ibaka merita mai mult.

 

desi mi s-a parut cel mai bun concurs din ultimii ani... chiar nu prea inteleg cum a trecut Griffin de prima faza a concursului... pentru ca in a doua faza e simplu de intuit ca l-a ajutat popularitatea. la prima incercare a dat un 360 simplu, desi initial incercase o variatie substantial mai complicata si la fel s-a intamplat si la a doua incercare(cea cu pasa cu panoul). Elbow-ul si dunk-ul peste masina au fost ok, dar nu suficient de bune ca sa faca diferenta...

 

pe de alta parte chiar mi-au placut dunk-ul lui Ibaka de la libere, dunk-urile lui Derozen si reverse windmill dunk-ul lui McGee

Maye21.02.2011 12:56

Eu cred ca Ibaka merita mai mult, tocmai prin prisma lucrurilor inovatoare.

El chiar a luat papusa in gura :)

 

Sunt absolut de acord cu tine, Griffin nu trebuia sa fie in faza secunda.

SuperstaR1821.02.2011 15:29

aaaa am vrut sa pun si eu dunk-ul cu masina, dar vad ca ati fost mai rapizi :D

red&blue_boy21.02.2011 16:49

Kobe e cel mai cel , cat toti lebronii si weizii la un loc ! :)

 

Nu credeam sa bata Vestul...

 

p.s. kanye west si lenny kravitz astia la ce echipa joaca ? :D

Maye21.02.2011 22:27

2011 NBA All-Star Game Mini movie

 

Maye21.02.2011 23:53
p.s. kanye west si lenny kravitz astia la ce echipa joaca ? :D

Drugs All Stars :D

red&blue_boy22.02.2011 09:19

Ce mi-a placut dunkul lui Kobe peste LeBron !!!

 

Drugs All Stars :D

:))

Maye22.02.2011 22:56

Carmelo Anthony played the game, and won.

 

The four-time All-Star got his wish Monday night, being traded to the New York Knicks in a nine-player deal with the Denver Nuggets that continues the amassing of star players in major markets.

 

Anthony, guards Chauncey Billups and Anthony Carter, center Shelden Williams and forward Renaldo Balkman will go to New York, in exchange for guard Raymond Felton, forwards Danilo Gallinari and Wilson Chandler, center Timofey Mozgov, the Knicks' first-round pick in 2014 and second-round picks in 2012 and 2013 originally acquired from Golden State, along with $3 million in cash. In a separate deal, the Knicks will send unused center Eddy Curry's expiring contract, along with forward Anthony Randolph and another $3 million, to the Minnesota Timberwolves for small forward Corey Brewer.

red&blue_boy23.02.2011 05:26

Era frumos sa fi venit la Lakers...

Maye23.02.2011 07:47

Pana la urma, e cel mai bine pentru Melo ca s-a intors acasa.

f234567k24.02.2011 13:45

Astazi a inceput si play-off-ul in Rusia! Pornesc cu prima sansa Omsk si Yaroslav.

In play-off-ul din Slovacia, Kosice porneste categoric din postura de favorita.

Maye24.02.2011 14:17

Melo si-a facut debutul la Knicks, in stilul sau : 27p si 10 recuperari.

 

«1141516171828»