FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NHL si NBA

«1151617181928»
red&blue_boy24.02.2011 19:49

Cred ca i-ar fi stat mai bine in galben! :)

 

Bulls au urcat incet-incet,sunt pe trei in Conferinta.

Maye24.02.2011 22:19
Bulls au urcat incet-incet,sunt pe trei in Conferinta.

Au urcat , pe dracu` sa ii duca. Ca m-au scos de la pariuri aseara :))

 

Dupa cum bine nu stiti, astazi a fost ultima zi de trade-uri in State.

 

Cateva mutari de azi :

 

- Deron Williams de la Utah la Nets , in schimbul a Devin Harris si Derrick Favors + 2011 & 2012 first round pick

- Mke Bibby, Maurice Evans, Jordan Crawford + 2011 first round pick de la Atlanta Hawks la Wizardz pentru Kirk Hinrich si Hilton Armstrong

- Baron Davis de la Clippers la Cavs pentru Mo Williams si Jamario Moon

 

Si bomba zileeeeeeei :

 

Kedrick Perkins si Nate Robinson pleaca de la Boston Celtics la Oklahoma City pentru Jeff Green si Nenad Krstic

 

red&blue_boy26.02.2011 00:39

Interesant schimb.Robinson asta e bun,dar la Celtics nu prea avea loc...

 

Al naibii Chicago,au batut la Miami...Si Denver la Boston!

 

Sunt curios ce face Orlando la Oklahoma...

Maye26.02.2011 01:40
Al naibii Chicago,au batut la Miami...Si Denver la Boston!

Ai confundat gazdele. In ambele situatii :D

red&blue_boy26.02.2011 10:01

Da,asa e!Era tarziu,eram obosit,trebuia sa pun "PE" in loc de "LA" ! :)

 

Lakers au invins Clippers,iar Orlando pe Oklahoma !!! :)

 

Cavs au batut Knicks ! :D

olfgob26.02.2011 16:34

Dupa o lunga si indecenta mediocritate,Bulls ies la lumina.Anul asta nu,dar la anul ii vad in finala. :punk:

Maye26.02.2011 19:22

Neveeeer :D

olfgob06.03.2011 11:41

Bulls pe 2 :punk: Sa se contureze o mare surpriza in acest sezon?

Maye06.03.2011 12:22

Nu :D

olfgob06.03.2011 20:28

87-86 over Heat...Taurii mei ruleaza

red&blue_boy06.03.2011 20:33

In play-off va fi cu totul altceva!

Oricum,frumos ce se intampla cu Bulls!

Maye06.03.2011 21:12

Spurs - Lakers 28 - 51 in sfertul 2 :))

red&blue_boy07.03.2011 05:51

Si s-a gatat 99-83 pentru Lakers ! :)

Maye07.03.2011 12:53

S-au oprit dupa pauza. Ca ii nenoroceam :D

olfgob10.03.2011 03:15

bine ca s-au trezit Clippers acum highlanderi,sa-mi f...mie biletul:(

Maye10.03.2011 11:59

Si nici macar nu a mai facut Griffin DD :))

Apropo de DD, Kevin Love a ajuns la al 52-lea consecutiv.

Record!

red&blue_boy10.03.2011 12:36

Urmeaza Lakers - Heat !!!

pytycrys10.03.2011 12:47

Umila mea parere de necunoscator e ca bate Lakers.

Maye10.03.2011 13:18

O sa fie greu pt ambele echipe.

Heat are 5 infrangeri la rand si 4 infrangeri la rand acasa, in timp ce Lakers are 8 victorii consecutive.

 

O sa fie interesant!

Maye10.03.2011 22:48

 

 

 

red&blue_boy11.03.2011 05:35

F u c k !!! Miami a invins Lakers ...

Maye12.03.2011 07:33

Kobe, dupa infrangerea cu Miami

 

 

Liliecii ataca NBA

 

 

Asa arata un point guard in zilele noastre

 

 

Si

 

Ultima reusita Blake Griffin

 

red&blue_boy12.03.2011 13:40

Sper sa ramana Griffin tot in LA,sa schimbe doar echipa. :D

Maye12.03.2011 14:41

Eu nu l-as vrea pe Griffin la Lakers. E prea fitos si cu prea multe impresii. Oricum, echipa sta bine pe 4, iar daca tot ar lua un 4, macar sa faca un trade pentru Vlad Moldoveanu, la vara :D

red&blue_boy13.03.2011 13:45

Ei,il cuminteste Kobe pe Griffin! :)

 

Apropo de Moldoveanu,sunt curios cum s-ar descurca in NBA,poate nu chiar la Lakers din prima.

«1151617181928»