Cred ca i-ar fi stat mai bine in galben! ![]()
Bulls au urcat incet-incet,sunt pe trei in Conferinta.
Cred ca i-ar fi stat mai bine in galben! ![]()
Bulls au urcat incet-incet,sunt pe trei in Conferinta.
Bulls au urcat incet-incet,sunt pe trei in Conferinta.
Au urcat , pe dracu` sa ii duca. Ca m-au scos de la pariuri aseara ![]()
Dupa cum bine nu stiti, astazi a fost ultima zi de trade-uri in State.
Cateva mutari de azi :
- Deron Williams de la Utah la Nets , in schimbul a Devin Harris si Derrick Favors + 2011 & 2012 first round pick
- Mke Bibby, Maurice Evans, Jordan Crawford + 2011 first round pick de la Atlanta Hawks la Wizardz pentru Kirk Hinrich si Hilton Armstrong
- Baron Davis de la Clippers la Cavs pentru Mo Williams si Jamario Moon
Si bomba zileeeeeeei :
Kedrick Perkins si Nate Robinson pleaca de la Boston Celtics la Oklahoma City pentru Jeff Green si Nenad Krstic
Interesant schimb.Robinson asta e bun,dar la Celtics nu prea avea loc...
Al naibii Chicago,au batut la Miami...Si Denver la Boston!
Sunt curios ce face Orlando la Oklahoma...
Al naibii Chicago,au batut la Miami...Si Denver la Boston!
Ai confundat gazdele. In ambele situatii ![]()
Da,asa e!Era tarziu,eram obosit,trebuia sa pun "PE" in loc de "LA" ! ![]()
Lakers au invins Clippers,iar Orlando pe Oklahoma !!! ![]()
Cavs au batut Knicks ! ![]()
Dupa o lunga si indecenta mediocritate,Bulls ies la lumina.Anul asta nu,dar la anul ii vad in finala. ![]()
Neveeeer ![]()
Bulls pe 2
Sa se contureze o mare surpriza in acest sezon?
Nu ![]()
87-86 over Heat...Taurii mei ruleaza
In play-off va fi cu totul altceva!
Oricum,frumos ce se intampla cu Bulls!
Spurs - Lakers 28 - 51 in sfertul 2 ![]()
Si s-a gatat 99-83 pentru Lakers ! ![]()
S-au oprit dupa pauza. Ca ii nenoroceam ![]()
bine ca s-au trezit Clippers acum highlanderi,sa-mi f...mie biletul:(
Si nici macar nu a mai facut Griffin DD ![]()
Apropo de DD, Kevin Love a ajuns la al 52-lea consecutiv.
Record!
Urmeaza Lakers - Heat !!!
Umila mea parere de necunoscator e ca bate Lakers.
O sa fie greu pt ambele echipe.
Heat are 5 infrangeri la rand si 4 infrangeri la rand acasa, in timp ce Lakers are 8 victorii consecutive.
O sa fie interesant!
F u c k !!! Miami a invins Lakers ...
Kobe, dupa infrangerea cu Miami
Liliecii ataca NBA
Asa arata un point guard in zilele noastre
Si
Ultima reusita Blake Griffin
Sper sa ramana Griffin tot in LA,sa schimbe doar echipa. ![]()
Eu nu l-as vrea pe Griffin la Lakers. E prea fitos si cu prea multe impresii. Oricum, echipa sta bine pe 4, iar daca tot ar lua un 4, macar sa faca un trade pentru Vlad Moldoveanu, la vara ![]()
Ei,il cuminteste Kobe pe Griffin! ![]()
Apropo de Moldoveanu,sunt curios cum s-ar descurca in NBA,poate nu chiar la Lakers din prima.