FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NHL si NBA

«1121314151628»
red&blue_boy12.01.2011 16:11

Maye , o sa rupa Lakers tot in playoff,o sa vezi !

Cavs sunt praf fara LeBron !Totusi,scorul e de necrezut!

Maye12.01.2011 20:33

Nu stiu, vom vedea.

Ce-i drept, Cavs sunt printre cele mai slabe echipe din acest sezon. De abia primesc nr 1 in draft in 2011 :))

red&blue_boy12.01.2011 20:38

A stiut el LeBron de ce pleaca ! :)

Bine,nici la Heat nu e prea fain sa fi second best dupa D-Wade ! :D

Maye12.01.2011 20:59

Daca ramanea el acolo, altfel statea discutia.

 

Uite ca Miami sunt pe primul loc in Est, desi nu credeam asta.

Maye12.01.2011 22:22
Maye12.01.2011 22:30

Daca vreti sa vedeti baschet de calitate, cat si suporteri de calitati, mutati iute televizoarele pe Eurosport 2.

 

Pao - Oly

Maye14.01.2011 10:01

Heat se afla la a doua infrangere consecutiva.

Dupa ce au pierdut cu Clippers, au pierdut si aseara cu Denver Nuggets. Se pare ca Heat nu e Heat fara LeBron, care nu a jucat aseara.

Defensiva lui Heat e gripata rau. Daca in L.A. au incasat 111 pct (44 in primul sfert !!!), aseara au incasat 130 de pct, lucru ce denota probleme mari defensive.

 

In celalalt meci tare al serii, Oklahoma City a invins Orlando Magic intr-un meci superb , 125-124.

Durant 36 pct, Westbrook 32 pct, 13 pase decisive si 10 recuperari (triple double) :)

De la magicieni, Howard a avut 39 de pct si 18 recuperari (cam cate are o echipa din Romania intr-un meci) si cred ca a avut season high.

 

Un capac senzational "marca Howard", de aseara :

 

red&blue_boy14.01.2011 10:22

Pacat de meciul foarte bun facut de Howard.

Frumos ce se intampla cu Oklahoma.

Maye14.01.2011 10:54

Thunder rocks ! :D

Maye16.01.2011 03:39

Bulls tocmai au invins Heat, la Chicago cu 99-96.

 

Wade a reusit 3 x 3 in ultimul minut , dar degeaba. Se pare ca pana la urma fara LeBron e mai greu :)

 

Rose - 34p, Wade - 33p.

Maye16.01.2011 14:20

Se intampla si la ei :

 

red&blue_boy16.01.2011 14:38

Las' s-o mai ia si Miami pe coaja! :)

 

Lakers parca au vreo 7 victorii consecutive !!!

 

Orlando - Minesotta 108-99 ! :)

Nuggets i-a rupt pe Cavs !

 

Ce meciuri interesante urmeaza azi,maine : Lakers - Clippers , Magic - Celtics sau Lakers - Oklahoma Thunder !

Maye16.01.2011 15:22

Pai Miami si-o cam fura de cand e out LeBron. Au 3 infrangeri la rand.

Lakers au 7 consecutive si mai urmeaza :D

 

Magic joaca foarte bine, iar Cavs dezamagitor. E sezonul ultimului loc pentru ei :)

 

AVIZ DORITORILOR : Astazi, 22.30 (ora Romaniei) , o ora mai mult decat acceptabila , avem meci tare :

 

L.A. Clippers - L.A. Lakers !!! Daca sunteti doritori, imi cereti atunci un stream ceva si incerc sa va dau un stream bun.

 

La 4 dimineata se mai joaca si Spurs - Nuggets, alt meci foarte interesant.

 

De asemenea, maine noapte :

 

Memphis Grizzlies - Chicago Bulls (20:00 - ora Romaniei)

NY Kincks - Phoenix Suns (20:00)

Celtics - Magic (03:00)

Lakers - Oklahoma City (05:30)

 

O sa fie multi jucatori de calitate implicati : Rudy Gay, Marc Gasol, Hasheem Thabeet, Derrick Rose, Carlos Boozer, Amar`e Stoudemire, Raymond Felton, Wilson Chandler, Danillo Gallinari, Steve Nash, Vince Carter, Mikael Pietrus, Grant Hill, Rajon Rondo, Paul Pierce, Shaquille O`Neal, Jermaine O`Neal, Ray Allen, Kevin Garnett, Nate Robinson, Dwight Howard, Jameer Nelson, Gilbert Arenas, JJ Redick, Hedo Turkoglu, Jason Richardson, Kobe Bryant, Lamar Odom, Pau Gasol, Derek Fisher, Shannon Brown, Andrew Bynum, Kevin Durant, Serge Ibaka, Russell Westbrook, James Harden si multi altii...

 

Ce sa mai ?! O sa fie cea mai superba zi/noapte de NBA dupa ziua de Craciun!

 

Superba noapte ! :X

red&blue_boy17.01.2011 20:46

F u c k ! Clippers au batut Lakers... :dry:

Maye17.01.2011 21:31

Da, da.

 

Au batut Lakers in ultimul sfert. Iar in ultimele 5 secunde era sa vedem o bataie generala. Odom pe Griffin.

Era sa il puna la punct batranelul pe tinerel :D

 

Nasul asta pe sus , pe care il poarta Griffin o sa il coste in cariera.

red&blue_boy18.01.2011 05:34

Double f u c k !Si Magic a pierdut cu Celtics , 106-109 !

Maye18.01.2011 13:52

Si Lakers i-au aranjat pe pusti :D

red&blue_boy18.01.2011 20:40

Prea erau pustii cu nasul pe sus ! :)

Urmeaza Nowitzki !!!

red&blue_boy20.01.2011 08:33

Rangers - Maple Leafs 7-0 !!! :) Gaborik le-a dat 4 boabe!

Avalanche a invins Canucks,4-3 !

 

Miami si-a luat-o si de la Atlanta!

Lakers au pierdut cu Mavs... :(

Magic au batut pe Sixers! :)

Pustii si-au luat-o si de la Nuggets...

Maye20.01.2011 13:16

Mijlocul sezonului.

 

Forme inconstante :)

Maye28.01.2011 03:37

And Knicks beats Miamiiiii ! :D

 

Duminica se joaca All Star Game-ul in NHL !

red&blue_boy29.01.2011 07:00

Si Lakers au pierdut cu Kings,iar Magic cu Bulls... :(

 

Cavs iar si-au luat-o,cu Nuggets!

 

Utah Jazz , mai putin bagati in seama,merg destul de bine.

 

Maye29.01.2011 07:49

Multe favorite au pierdut aseara.

Maye30.01.2011 22:17

Acum se joaca Lakers - Celtics.

 

Daca vrea careva stream, PM ;)

Maye30.01.2011 23:12

Final

 

Lakers - Celtics 96 -109

 

Bryant season high - 41 p

 

Mai devreme

 

Oklahoma - Miami 103 - 108

«1121314151628»