Maye , o sa rupa Lakers tot in playoff,o sa vezi !
Cavs sunt praf fara LeBron !Totusi,scorul e de necrezut!
Maye , o sa rupa Lakers tot in playoff,o sa vezi !
Cavs sunt praf fara LeBron !Totusi,scorul e de necrezut!
Nu stiu, vom vedea.
Ce-i drept, Cavs sunt printre cele mai slabe echipe din acest sezon. De abia primesc nr 1 in draft in 2011 ![]()
A stiut el LeBron de ce pleaca ! ![]()
Bine,nici la Heat nu e prea fain sa fi second best dupa D-Wade ! ![]()
Daca ramanea el acolo, altfel statea discutia.
Uite ca Miami sunt pe primul loc in Est, desi nu credeam asta.
Daca vreti sa vedeti baschet de calitate, cat si suporteri de calitati, mutati iute televizoarele pe Eurosport 2.
Pao - Oly
Heat se afla la a doua infrangere consecutiva.
Dupa ce au pierdut cu Clippers, au pierdut si aseara cu Denver Nuggets. Se pare ca Heat nu e Heat fara LeBron, care nu a jucat aseara.
Defensiva lui Heat e gripata rau. Daca in L.A. au incasat 111 pct (44 in primul sfert !!!), aseara au incasat 130 de pct, lucru ce denota probleme mari defensive.
In celalalt meci tare al serii, Oklahoma City a invins Orlando Magic intr-un meci superb , 125-124.
Durant 36 pct, Westbrook 32 pct, 13 pase decisive si 10 recuperari (triple double) ![]()
De la magicieni, Howard a avut 39 de pct si 18 recuperari (cam cate are o echipa din Romania intr-un meci) si cred ca a avut season high.
Un capac senzational "marca Howard", de aseara :
Pacat de meciul foarte bun facut de Howard.
Frumos ce se intampla cu Oklahoma.
Thunder rocks ! ![]()
Bulls tocmai au invins Heat, la Chicago cu 99-96.
Wade a reusit 3 x 3 in ultimul minut , dar degeaba. Se pare ca pana la urma fara LeBron e mai greu ![]()
Rose - 34p, Wade - 33p.
Se intampla si la ei :
Las' s-o mai ia si Miami pe coaja! ![]()
Lakers parca au vreo 7 victorii consecutive !!!
Orlando - Minesotta 108-99 ! ![]()
Nuggets i-a rupt pe Cavs !
Ce meciuri interesante urmeaza azi,maine : Lakers - Clippers , Magic - Celtics sau Lakers - Oklahoma Thunder !
Pai Miami si-o cam fura de cand e out LeBron. Au 3 infrangeri la rand.
Lakers au 7 consecutive si mai urmeaza ![]()
Magic joaca foarte bine, iar Cavs dezamagitor. E sezonul ultimului loc pentru ei ![]()
AVIZ DORITORILOR : Astazi, 22.30 (ora Romaniei) , o ora mai mult decat acceptabila , avem meci tare :
L.A. Clippers - L.A. Lakers !!! Daca sunteti doritori, imi cereti atunci un stream ceva si incerc sa va dau un stream bun.
La 4 dimineata se mai joaca si Spurs - Nuggets, alt meci foarte interesant.
De asemenea, maine noapte :
Memphis Grizzlies - Chicago Bulls (20:00 - ora Romaniei)
NY Kincks - Phoenix Suns (20:00)
Celtics - Magic (03:00)
Lakers - Oklahoma City (05:30)
O sa fie multi jucatori de calitate implicati : Rudy Gay, Marc Gasol, Hasheem Thabeet, Derrick Rose, Carlos Boozer, Amar`e Stoudemire, Raymond Felton, Wilson Chandler, Danillo Gallinari, Steve Nash, Vince Carter, Mikael Pietrus, Grant Hill, Rajon Rondo, Paul Pierce, Shaquille O`Neal, Jermaine O`Neal, Ray Allen, Kevin Garnett, Nate Robinson, Dwight Howard, Jameer Nelson, Gilbert Arenas, JJ Redick, Hedo Turkoglu, Jason Richardson, Kobe Bryant, Lamar Odom, Pau Gasol, Derek Fisher, Shannon Brown, Andrew Bynum, Kevin Durant, Serge Ibaka, Russell Westbrook, James Harden si multi altii...
Ce sa mai ?! O sa fie cea mai superba zi/noapte de NBA dupa ziua de Craciun!
Superba noapte ! :X
F u c k ! Clippers au batut Lakers... ![]()
Da, da.
Au batut Lakers in ultimul sfert. Iar in ultimele 5 secunde era sa vedem o bataie generala. Odom pe Griffin.
Era sa il puna la punct batranelul pe tinerel ![]()
Nasul asta pe sus , pe care il poarta Griffin o sa il coste in cariera.
Double f u c k !Si Magic a pierdut cu Celtics , 106-109 !
Si Lakers i-au aranjat pe pusti ![]()
Prea erau pustii cu nasul pe sus ! ![]()
Urmeaza Nowitzki !!!
Rangers - Maple Leafs 7-0 !!!
Gaborik le-a dat 4 boabe!
Avalanche a invins Canucks,4-3 !
Miami si-a luat-o si de la Atlanta!
Lakers au pierdut cu Mavs... ![]()
Magic au batut pe Sixers! ![]()
Pustii si-au luat-o si de la Nuggets...
Mijlocul sezonului.
Forme inconstante ![]()
And Knicks beats Miamiiiii ! ![]()
Duminica se joaca All Star Game-ul in NHL !
Si Lakers au pierdut cu Kings,iar Magic cu Bulls... ![]()
Cavs iar si-au luat-o,cu Nuggets!
Utah Jazz , mai putin bagati in seama,merg destul de bine.
Multe favorite au pierdut aseara.
Acum se joaca Lakers - Celtics.
Daca vrea careva stream, PM ![]()
Final
Lakers - Celtics 96 -109
Bryant season high - 41 p
Mai devreme
Oklahoma - Miami 103 - 108