FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NHL si NBA

«18910111228»
red&blue_boy09.07.2010 05:05

Cica LeBron James s-ar fi inteles cu Miami Heat! De ramane si Wade la ei,ce cuplu vor face cei doi!Ma refer in teren,nu in afara acestuia! :D

Maye09.07.2010 09:16

E clar.

LeBron la Heat!

joseph09.07.2010 14:07

la Heat s-a dus si Bosh de la Toronto... care este tot un all-star, desi nu este la nivelul celorlalti doi(Wade si Lebron). pe hartie si-au facut o echipa foarte tare, dar s-ar putea sa aiba probleme cel putin un an sau doi, pentru ca toti 3 sunt jucatori care tin destul de mult de minge si e de vazut cum se inteleg pe teren. pe langa cei trei, cred ca in momentul asta nu mai au decat 2 jucatori sub contract si nu prea multi bani ramasi pentru salarii (pt ca nu le permite cap space-ul mai mult). o sa conteze mult ce jucatori pot semna cu salarii minime(in nba exista niste grile de salarizare), dar probabil ca ar putea atrage si asa niste jucatori destul de buni, care isi doresc sa iasa campioni.

 

o sa fie interesant. pleaca cu prima sansa, dar Lakers, Celtics, Magic, Bulls(si poate inca vreo 2 echipe) le-ar putea pune ceva probleme

Maye09.07.2010 14:10

Eu nu cred ca Heat pleaca cu prima sansa anul viitor.

Parerea mea.

red&blue_boy09.07.2010 20:56
Eu nu cred ca Heat pleaca cu prima sansa anul viitor.

 

La fel cred si eu.Prima sansa cred ca o au Lakers... :)

Maye09.07.2010 21:11

In schimb, de abia astept sa vad primul Cavs - Heat :D

red&blue_boy10.07.2010 05:07

Da,o sa fie interesant,deja am vazut imagini cu fani Cavs arzand tricoul lui LeBron !

Maye13.07.2010 21:14

Nowitzki ramane la Dallas.

Stoudemire va semna cu New York Knicks.

red&blue_boy14.07.2010 04:32
Stoudemire va semna cu New York Knicks.

 

Pierdere importanta pentru Suns...

Maye22.07.2010 09:39

Ilya Kovalchuk a semnat un nou contrat cu New Jersey Devils pentru urmatoarele 17 sezoane.

El va termina contractul cu Devils in anult 2027 si va castiga 102 milioane de $.

Mai urmeaza doar ca Liga sa isi dea acceptul.

 

 

In baschet, Paul Pierce si Ray Allen raman la Celtics.

red&blue_boy22.07.2010 17:06

Cica NHL i-au respins in prima faza contractul...

 

In baschet, Paul Pierce si Ray Allen raman la Celtics.

 

Era de asteptat ca cei doi sa ramana la Celtics,care astfel raman printre favoriti si in sezonul urmator.

Maye22.07.2010 19:17
Cica NHL i-au respins in prima faza contractul...

E a 2-a oara din cate stiu cand ii resping contractul.

Inca putin lobby ($) si se rezolva.

Maye26.07.2010 09:42

Matt Barnes, in sezonul trecut la Orlando Magic, a semnat cu Lakers.

 

Sa vedem cum se va intelege cu Kobe, avand in vedere ca s-au ciondanit tot sezonul :D

 

mattbarnes721.jpg

red&blue_boy26.07.2010 19:47
Matt Barnes, in sezonul trecut la Orlanda Magic, a semnat cu Lakers.

 

La naiba,Lakers imi slabesc "magicienii" !!! :D

Maye26.07.2010 20:03

Pai oricum cu valul Heat , nu stiu ce sanse mai au magicienii :P

red&blue_boy26.07.2010 20:10

Asa e,se anunta caldura mare in Florida sezonul asta!Daca ar fi adus si Magic barem un jucator mai rasarit...Sper ca Lakers sa faca fata "caldurii"! :D

Maye26.07.2010 21:07

Lakers matura cu ei.

red&blue_boy09.08.2010 09:05

Shaquille O'Neal s-a inteles acum cateva zile cu Boston Celtics.

Maye12.09.2010 20:26

SUA e campioana lumii la baschet!

red&blue_boy13.09.2010 05:03

Dupa 16 ani! :)

Pacat si de turci,au jucat chiar bine.

Maye13.09.2010 11:31

Nu imi pare rau de turci.

Si-au primit pedeapsa meritata pentru hotia din semifinala cu Serbia.

red&blue_boy13.09.2010 19:11
Si-au primit pedeapsa meritata pentru hotia din semifinala cu Serbia.

Asta adevarat,pentru meciul ala nu meritau sa ia titlul,dar in rest au jucat ok.

Eu as fi vrut finala Serbia-SUA,pacat de sarbi,dar ma bucur ca au revenit de-o vreme in top.

Maye13.09.2010 20:32

Echipa a treia a SUA a subordonat o lume.

 

Restul e can can.

Maye15.09.2010 11:54

Dovada mai clara de hotie ca asta nu exista.

De asta nu a jucat Serbia finala:

 

91296989.jpg

red&blue_boy15.09.2010 17:41

Da,asa e...

«18910111228»