labagiuIe, nu facem ciorba aici, fa si tu threaduri separate..
Pai fa tu . Te opreste cineva?
Am decis cu celalalt membru activ de pe acest forum sa discutam si despre NBA.
Aici vom discuta la general despre sportul american , ma rog competitiile americane de prim plan.
Acum e prea tarziu sa faci topic special pentru NBA , avand in vedere ca se va termina sezonul in urmatoarea saptamana.Ce rost are sa faci un topic care o sa moara in curand?Le combinam aici , urmand ca din sezonul viitor sa facem 2 topice speciale si separate , respectiv : NHL 2010-11 si NBA 2010-11.
In concluzie vom discuta despre NHL si NBA si nu facem ciorba , ca facem tocanita.