FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 2-0 (1-0)

«1789101117»
Le reseau pansant17.03.2010 18:48
ce-i in apararea aia, in plm???? Varza, bulevard!!!!!!

 

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports

merci mult dar tot nu am reusit sa vad nimic, dupa ce dau clik ce tre sa fac

David17.03.2010 18:48

Despre ce aparare vorbiti?Am crezut ca nu avem linie de fund.

ros-albastru4ever17.03.2010 18:55

doamneee,intra spurcatii ca prin branza in "apararea" aia a noastra ... daca o tinem tot asa,taare mi-e sa nu ne arda urat

fiara717.03.2010 18:57
merci mult dar tot nu am reusit sa vad nimic, dupa ce dau clik ce tre sa fac

 

Instalezi Sopcast si apoi dai click pe unul din linkurile alea (bitrate mai mare = calitate mai buna)

http://www.myp2p.eu/softwareitem.php?softw...p;part=software

ss lucki17.03.2010 18:58

http://www.sopcast.com/download/

 

downloadeaza programul compatibul cu windowsul tau, e gratuit si iti ia 2-3 minute

 

si apoi intra din nou pe www.myp2p.eu si da click pe link

 

Andrei^17.03.2010 19:03

Plesan si (mai ales) Toja sunt pe alta lume. Pacat de faza aia cand trebuia Kape sa o lase, era gol 80%.

ss lucki17.03.2010 19:03

Banel si Toja: impuscati in genunchi si lasati sa sangereze 3 zile!!!!!!!!!!

au_rel17.03.2010 19:05

A facut și Toja ce a luat un galben.

BlaUGranA17.03.2010 19:05
Banel si Toja: impuscati in genunchi si lasati sa sangereze 3 zile!!!!!!!!!!

bine zici!

ss lucki17.03.2010 19:10

perimetrii de 20-25 de m in centrul apararii unde nu e nici un stelist, doar javre, asa se juca in anii 1930...

 

0-1 gol simplu alexe din faza fixa, va fi dezastru, fratilor ne mai dau 2-3

Kellerman17.03.2010 19:10

IN **** **** PARPAS, UITATE LA MINGE !

David17.03.2010 19:11

BAAAA SA MOR!

ros-albastru4ever17.03.2010 19:12

gunoi de aparare .. bagi picioarele

ss lucki17.03.2010 19:14
IN **** **** PARPAS, UITATE LA MINGE !

Ce credeati, ca aduc un shtift? E un jucator inventat de mine. (Mihai Slughita)

Kellerman17.03.2010 19:15

CIURUIMEA-I CUCU Gigi!

Judy17.03.2010 19:17

ba toja cel mai handicapat jucator X(

doamne din 20 de pase doar 2 bune:|

e clar... numai egalamX(.. la ce aparare de rahat..

golanski ala ce plm o face pe teren nu stiu:|

DelPiero1017.03.2010 19:18

Suntem penibili.Nici nu ma asteptam la altceva.Am avut vreo ocazie meciul asta?Dinamo ne-a dominat clar,1-0 e un scor bland fata de cum am jucat.**** Jiji!

ss lucki17.03.2010 19:19

Nu ma surprinde nimic: piperenii sunt complet dezorganizati, nu leaga mai mult de 2 pase, pana sa controleze o minge le trebuie 3-4 atingeri, aparare inexistenta, mijloc fricos si atacanti izolati, duelurile aeriene castigate majoritatea de javre...

 

Macar de-am lua-o rau acasa de la Gaz Metan!!!

senzor0017.03.2010 19:19
merci mult dar tot nu am reusit sa vad nimic, dupa ce dau clik ce tre sa fac

 

http://www.free-tvsport.com/

senzor0017.03.2010 19:25

Sa mai zica cineva ca n-aduce Nea Limbi jucatori de calitate...la asa conducere,asa echipa,dupa chipul si asemanarea ciobanoiului.

kaycee17.03.2010 19:27

ce-am fost si ce-am ajuns...!

stelistul^17.03.2010 19:28

Banel - nu a existat

Toja - toate pasele gresite

Parpas - nu stie sa sara...

Plesan - idem Banel

 

in rest.....vai de noi!!!

ss lucki17.03.2010 19:29

atat de trsit incat nici putere sa ma enervez nu mai am, ma uit in studio la Ilie Dumitrescu si imi dau lacrimile. Macar bine ca l-a facut de rahat pe Stoichita cu experimentul lui de Ovidiu Petre fundas central

Lari17.03.2010 19:31

Ca sa vedeti mai bine ce superechipa avem:

 

pda17.03.2010 19:32

Pai nu e echipa noastra. E F.C. Becali la care joaca niste sparti.

«1789101117»