deci sudul nu face deplasarea in groapa maine...foarte trist..dupa parerea mea,meriatau cu desavarsire sa fie acolo...sa faca spectacol chiar daca se mai canta doar vreo 4 5 cantece si alea impotriva ciobanului...trebuiau cantate si acolo ca sa le auda infectul ala si ca sa il macine si mai mult...dar asta e...eu mi-am luat bilet in unul dintre sectoarele cainilor de la peluza 1(ca nu fac parte din nicio brigada) si maine as fi vrut sa fortez oarecum si sa intru la meci cu stelistii dar acum ca am aflat ca sudul nu merge cred ca voi ramane in unul din sectoarele alea sperand ca voi reusi sa ma abtin de la mcar un **** Dinamo
...sper sa se rezolve problemele cat mai rpd (stiti voi care sunt) si sa realizeze toata lumea ca acest individ trebuie sa dispara pt ca omoara tot.....a reusit sa omoare si acest derby....toate bune si maine ce o fi o fi

