19.03.2010 16:11
Eu va mai degraba fum.
wow. apropos de chestia asta, imi spuneau doi avocati ca aproape toti din tagma lor se simt rau in momentul in care se apropie de tribunale. atata suferinta si jale emana locatiile alea incat ii afecteaza fizic. o vom trece la categoria fun, si nu prea.
Haha...
Eu cred ca era iepurasul de paste ![]()
