FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 2-0 (1-0)

«1151617»
Fan FC Steaua19.03.2010 16:11

A observat cineva dracul de la cei din Peluza Nord? Uitati-va atent ! Eu cred ca il cauta pe Gigi..sau pe mustata...

 

drac.JPG

Ronnie19.03.2010 16:13

Eu va mai degraba fum.

saptemai19.03.2010 16:17

wow. apropos de chestia asta, imi spuneau doi avocati ca aproape toti din tagma lor se simt rau in momentul in care se apropie de tribunale. atata suferinta si jale emana locatiile alea incat ii afecteaza fizic. o vom trece la categoria fun, si nu prea.

Daniel-Ionut19.03.2010 16:44

Haha...

Eu cred ca era iepurasul de paste :D

222w.jpg

zarboss29.03.2010 08:08
A observat cineva dracul de la cei din Peluza Nord? Uitati-va atent ! Eu cred ca il cauta pe Gigi..sau pe mustata...

 

drac.JPG

 

«1151617»