FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 2-0 (1-0)

«12317»
Azzido13.03.2010 06:27

Miercuri 17 martie 2010, incepand cu orele 20:30, intre cele doua eterne rivale va avea loc o noua "batalie", cea cu numarul 122.

Meciul o sa fie transmis de Digisport.

Pentru Romania, spulberati-le visul! Scoateti-le fotbalul din cap!

Ronnie13.03.2010 06:36

Singurul meci care conteaza cu adevarat! Muie Dinamo!

Daniel-Ionut13.03.2010 07:17

Vreau sa vad in seara asta cum se comporta Dinamo in primul meci mai greu pentru ei in acest sezon :hmmm:

Oricum ii batem, dar imi fac griji pentru aparare :unsure:

kata_roby13.03.2010 08:06

I-mi puteti da si mie detalii despre deplasare, vreau sa vin si eu.

MoWeed13.03.2010 08:13

Meciul asta trebuie sa-l castigam!

AG13.03.2010 09:26

Steaua, hai pe ei, sa dam muje la catei ..

pytycrys13.03.2010 10:48

Daca poate careva sa imi dea detalii despre deplasare ( bilete, unde ne intalnim,etc.) as fii destul de fericit deoarece s-ar putea sa ajung si eu .

Oricum , sa curga sange de caine.

 

 

Tanaru` Young13.03.2010 11:05

Show NO MERCY! KILL the red dogs !

Singurul meci care conteaza cu adevarat si trebuie castigat.

Dar inaintase cineva o varianta care pot sa zic ca ar fi destul de acceptabila : egalul,avand in vedere ca incurca ambele echipe in lupta pentru titlu si in acest mod,javrele nu s-ar mandri cu o victorie in fata noastra,iar jucaria lu` Gigi n-ar avea nici ea motive de bucurie ... Nici nu stiu ce sa-mi doresc,caci tare nehotarat mai sunt :).

Fan FC Steaua13.03.2010 11:29

Mie mi-e indiferent acest meci. Nu-mi pasa daca il castiga, nu-mi pasa daca il pierde... Cel mai bun ar fi un egal, ca sa nu-l mai vad pe cioban pe la TV cum se bucura timp de 2 saptamani din cauza unui meci. Pana la urma tot Fc Steaua Pipera Crestina 2003 S.A. este. Pana la urma si acest meci ii va aduce beneficii financiare satanei.

 

Weezy13.03.2010 12:07

Aceeasi poveste . Vreau si eu sa fac deplasarea in groapa aia a lor dar nu stiu cum sa fac rost de bilet si cum se procedeaza . De unde luam bilete , cum mergem la stadion , etc . Numai bine si , la la la la M*** Dinamo !

 

 

 

 

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:  

 

 

crx13.03.2010 13:17
Meciul asta trebuie sa-l castigam!

:worthy:

 

miercuri seara n-ar trebui sa mai existe acele mici neintelegeri intre nord-sud-est-vest,

presupun ca la acest meci nu ne vor da multe bilete....... miercuri, ar trebui sa fim o singura galerie, sa incurajam echipa 90 de minute........ este singurul meci - unicul derby - care conteaza

 

 

LDS13.03.2010 13:17

In cazul in care castiga Steaua eu chiar nu ma mai pot bucura, in cazul in care ne bate Dinamo, n-as suferi prea tare, cum ar fi fost odata, iar la un meci egal li s-ar strica ploile si lu' Ne-a Gigi si finului, Borcica...

 

Oare cum o fi mai bine ?

crx13.03.2010 13:21
...............

Oare cum o fi mai bine ?

 

ca o parere personala, BINE = 2(victorie Steaua)

 

oricat de mult l-as ura pe cioban, nu ma pot bucura de infrangerea Stelei, mai ales in fata cainiilor

Daniel-Ionut13.03.2010 13:49
Oare cum o fi mai bine ?

 

5-0 pentru Steaua!

pytycrys13.03.2010 13:59

Da cineva detalii in legatura cu deplasarea? Macar pe private.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.03.2010 15:33

Vreau sa castigam,dar nu vreau campionatul, AFARA CU FECALI DIN Ghencea.

hooltras13.03.2010 16:43

dar daca luam campionatul la un punct, doua de Dinamo, o sa va para rau ca i-am batut? daca ii batem...

Judy13.03.2010 17:20

pacat de zhelev:| ...

**** DINAMOOOOOOOOOOO... vreau victorie cu orice scop!

nu as mai suporta inca o infrangere in fata javrelor:|

David13.03.2010 18:30

dinam0,muuie dinam0!dinam0,muuie dinam0!

kata_roby13.03.2010 18:44

Poate sa-mi dea si mie cineva detalii despre deplasare ... vreau sa vin neaparat la meci.

Astept detalii prin PM daca sunteti draguti. Multumesc.

 

Mu..e Dinamo !!!!!!!!!!!!

stelistul_theo13.03.2010 18:49

deci cum e cu biletele?vreau si eu sa vin cine imi spune

cristian01413.03.2010 19:31

Pana una alta, "legiunea stelista" de la spurcati ii aduce in avantaj la Cluj. Si uite asa mai ramanem o noapte pe locul 1.

 

In ciuda tuturor scandalurilor din ultima perioada tot as vrea sa-i batem, dar va fi tare tare greu.

Multa m u i e Dinamo !!!

BAF-kimi13.03.2010 20:25

Sper sa fie ultimul meci din campionat pe care-l castigam, dar sa-l castigam.

Mwie dinam0!

blindica13.03.2010 20:40
In cazul in care castiga Steaua eu chiar nu ma mai pot bucura, in cazul in care ne bate Dinamo, n-as suferi prea tare, cum ar fi fost odata, iar la un meci egal li s-ar strica ploile si lu' Ne-a Gigi si finului, Borcica...

 

Oare cum o fi mai bine ?

 

Cel mai bine sa castige echipa cu culorile rosu si albastru pe echipament ! Restul e can-can.

danimarcu13.03.2010 20:48
Cel mai bine sa castige echipa cu culorile rosu si albastru pe echipament ! Restul e can-can.

Din pacate nu o sa fie nici o echipa pe teren cu culorile astea pe tricouri...

«12317»