Ma,cei care fac deplasarea asta fac parte dintr-un club exclusivist dintr-un motiv simplu: sunt putine bilete si multi membrii de grup! Biletele se impart intre grupuri pt ca sunt putine! Daca erau 3000 de bilete puteai sa ceri si tu...
Cat despre faza cu sunt destul de stelist sa merg in groapa,ba eu sunt mai stelist decat tine ca merg in deplasari,nu e o cantarire corecta! Dau exeplul propriu: Un meci acasa,pt mine inseamna minim 100 de ron+ 2 zile pierdute! O zi cand imi iau biletul plus 40 de ron pe drum,ziua meciului cand pe langa drum mai intra si berea,taxiul,etc. Deci pt mine un meci acasa inseamna o deplasarea de'a unuia care sta in Drumu' Taberei! Important e sa-ti iubesti echipa!
