FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 2-0 (1-0)

«12345617»
pytycrys15.03.2010 10:32

Daca joaca cum a jucat cu Ceahlaul e fix plua.

strezahuzum15.03.2010 10:47

Unicul meci de care imi mai pasa. Vreau sa vad spurcacaciunea militiano-securista batuta, umilita, si daca se poate si cu capul spart. Sa-l vad pe cel nascut in Valea Boului mugind de turbare.

mariusteaua8315.03.2010 10:55

salutare tuturor!!! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers: stie cineva cum imi inserez in mess emoticonurile astea??? forza Steaua!!!

crx15.03.2010 10:58
Meciurile din campionat dintre Steaua si Dinamo, au incetat de mult timp sa mai fie unicele sau adevaratele derbyuri.

 

pentru mine e singurul meci, unicul meci care conteaza intr-un campionat.

 

Steaua - Dinamo / Dinamo - Steaua a fost, este si va fii singurul DERBY al campionatului, UNICUL DERBY.

nici un al meci nu se poate compara cu aceste doua meciuri.

mariusteaua8315.03.2010 11:00

daca nu iubesti Steaua,inseamna ca nu traiesti!!! :steag_cruce_invers::steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

Stanici15.03.2010 11:11
daca nu iubesti Steaua,inseamna ca nu traiesti!!! :steag_cruce_invers::steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

 

Dupa logica ta, ciobanul nu ar trebui sa fie in viata.

Virgil15.03.2010 11:43

 

ARBITRII SI OBSERVATORII JOCURILOR ETAPEI A XXII - A

CAMPIONATUL NATIONAL Liga I , EDITIA 2009 / 2010

Nr. Crt. JOCUL / TERENUL DATA ARBITRI LOCALIT. OBSERVATORI / SUPERVIZORI LOCALIT.

 

1 FC Brasov - FC INTERNATIONAL Curtea de Arges

"Tineretului" - Brasov

16.03.2010, Ora 18.00

GSP TV

Busi Catalin Nagy Myklos Iliescu Dragos Tarcea Sorin Rm. Valcea Cluj Napoca Craiova Timisoara Ionescu Mircea Cezar Grigorescu Nicolae Bucuresti Timisoara

 

2 CS Pandurii Tg. Jiu - FC Ceahlaul Piatra Neamt

"Pandurii" - Tg. Jiu

17.03.2010, Ora 15.00

NETELEVIZ.

Balaj Cristian Szekely Zoltan Vidan Adrian Comanescu Adrian Baia Mare Baia Mare Bucuresti Rm. Valcea Dobrescu Nicolae Fecioru CORNELIU Bucuresti Bucuresti

 

3 ACF GLORIA 1922 Bistrita - FC U Craiova

"Gloria" - Bistrita

17.03.2010, Ora 16.30

GSP TV

Craciunescu Teodor Mudura Dorin Radu Iulian Rusandu Lucian Rm. Valcea Oradea Bucuresti Sf. Gheorghe Boit VIOREL Ionita Valeriu Timisoara Bucuresti

 

4 CS GAZ METAN Medias - FC CFR 1907 Cluj

"Gaz Metan" - Medias

17.03.2010, Ora 18.30

DIGI SPORT

Dumitru Robert Savu Catalin Velicu Bogdan Ghimbasan Florin Brasov Galati Bucuresti Brasov Marginean Ioan Rainea Nicolae SV : Pantea Nicolae Alba Iulia Galati Bucuresti

 

5 FC Dinamo 1948 Bucuresti - FC Steaua Bucuresti

"Dinamo" - Bucuresti

17.03.2010, Ora 20.30

DIGI SPORT

Tudor Alexandru Nica Cristian Onita Aurel Draganescu Mugurel Bucuresti Ploiesti Constanta Breaza Goga OCTAVIAN Gheorghe C-TIN SV : Alexandru Valentin Brasov Suceava Ploiesti

 

6 FC Timisoara - FC Unirea 2006 Alba Iulia

"D. Paltinisanu" - Timisoara

18.03.2010, Ora 14.30

GSP TV

Ionescu Georgian Urzica Vladimir Szabo Gero Popa Catalin Buzau Piatra Neamt Cluj Napoca Pitesti Garabet HACIC Danciu Ioan Constanta Deva

 

7 FC Poli Iasi - SPORTING CLUB Vaslui

"E. Alexandrescu" - Iasi

18.03.2010, Ora 16.30

DIGI SPORT

Hategan Ovidiu Dumitrescu Eduard Sovre Octavian Voicu Emil Arad Pitesti Oradea Bacau Peniu PAVEL Ioan SILVIU VERONEL SV : Avram Vasile Constanta Galati Bucuresti

 

8 CS Unirea Urziceni - FC Otelul Galati

"Tineretului" - Urziceni

18.03.2010, Ora 18.30

DIGI SPORT

Petrescu Radu Gheorghe Sebastian Marinescu Vasile Istrate Dragos Bucuresti Suceava Bucuresti Bucuresti Pascu ROMEO Petrescu Dan Brasov Bucuresti

 

9 FC RAPID Bucuresti - FC ASTRA Ploiesti

"Giulesti" - Bucuresti

18.03.2010, Ora 20.30

ANTENA 1

Coltescu Sebastian Paunescu Florin Hulubei Daniel Chivulete Andrei Craiova Rm. Valcea Vaslui Bucuresti Prodan Daniel Toma COSTIN Bucuresti Piatra Neamt

 

Cu Tudor la centru misiunea Stelei in Groapa va fi in mod sigur mai grea. Tudor nu mai stie sa arbitreze. Le face prea boacane. In plus, asa cum am scris mai inainte, e un arbitru care trage cu gazdele, iar atunci cand trage cu o echipa, nu are mama, nu are tata.

 

 

Ronnie15.03.2010 11:52
Undei Steaua ?

Mi-e dor de meniurile acelea:

 

Adevaru-i ca ar merge acum unul de la KFC la 10 lei.

r0bb3rt015.03.2010 12:19

Respect Peluza Sud pt ce au facut la meciul cu galati ul... am stat in Peluza Nord...dar...mi as fi dorit sa fiu acolo cu ei....Pleaca Ciobane....Pleaca si lasa ne!!!!

CiprianPH15.03.2010 12:30

Vreau si eu un raspuns (serios) daca se poate.

Daca imi cumpar bilet la oricare din sectoare (mi-ar surade chiar un loc cu tricou al javrelor - prietenii stiu de ce :thumbsup: ) ma lasa sa intru in sectorul unde se afla suporterii Stelei?

 

 

 

rezistenta_ultras15.03.2010 12:42

depinde cum ti-e norocul,au fost cazuri cand au si intrat,au fost cazuri cand au ramas si pe afara...

nu poate sa-ti dea nimeni un raspuns sigur la intrebarea asta.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE15.03.2010 12:42
Vreau si eu un raspuns (serios) daca se poate.

Daca imi cumpar bilet la oricare din sectoare (mi-ar surade chiar un loc cu tricou al javrelor - prietenii stiu de ce :thumbsup: ) ma lasa sa intru in sectorul unde se afla suporterii Stelei?

 

Normal ca nu.

CiprianPH15.03.2010 12:49

In urma raspunsurilor (multumesc), revin cu o intrebare...

Si daca fac deplasarea cu galeria Stelei, chiar daca pe biletul meu scrie alt loc? Ma desparte la intrarea in stadion? S-a confruntat cineva cu o asemenea situatie?

Bogdan15.03.2010 12:52

Ciprian conteaza turnichetii. jandarmul sau firma de securitate nu prea verifica biletul dar turnichetii incep sa urle

CiprianPH15.03.2010 13:03
Ciprian conteaza turnichetii. jandarmul sau firma de securitate nu prea verifica biletul dar turnichetii incep sa urle

I got it! :(

Multumesc pentru raspuns. :beer2:

andyro15.03.2010 13:05
Ma desparte la intrarea in stadion? S-a confruntat cineva cu o asemenea situatie?

 

Da, s-a intamplat. N-a fost foarte placut :D.

1on15.03.2010 15:04

Niciodată in ultimii 2 ani stelistii n-au intrat prin turnicheti, au intrat pe langa. S-a verificat dacă biletul era pentru sectorul oaspetilor (și anume o stampilă mare cu inscrisul "Dinamo-Steaua", că nu statea nimeni să vadă ce sector e). Mie nici nu mi l-a rupt anul trecut. :whistle:

radusteaua2315.03.2010 15:44
Respect Peluza Sud pt ce au facut la meciul cu galati ul... am stat in Peluza Nord...dar...mi as fi dorit sa fiu acolo cu ei....Pleaca Ciobane....Pleaca si lasa ne!!!! daca vrei la urmatorul meci te asteptam la tribuna 2
Win3215.03.2010 15:48
In urma raspunsurilor (multumesc), revin cu o intrebare...

Si daca fac deplasarea cu galeria Stelei, chiar daca pe biletul meu scrie alt loc? Ma desparte la intrarea in stadion? S-a confruntat cineva cu o asemenea situatie?

 

bai daca esti baiat descurcaret intri...se pot intra cate 2 pe turnicheti

Ic3MaN15.03.2010 17:00
O veste buna de ultima ora. Tanase va juca titular in meciul cu cainii, ceea ce inseamna foarte mult.

 

Nu cred k o sa joace tanase titular,din simplu motiv ca Nicolita o sa alerge ca inecatu pe stanga si il va dubla pe p.Marin la torje, si nu in ultimul rand tase nu a jucat de 3 sapt si nu poate sa intre titular,iar daca va intra va face fix pix.Eu il vreau rezerva, sa intre si sa dea golul victoriei:D

stelistul_theo15.03.2010 17:09

cum mai fac rost de bilet??

 

 

radusteaua2315.03.2010 17:50

nu aveti cum toate biletele sunt la ALSS

inzaghi4ever15.03.2010 17:59

Teoretic mi-am luat bilet....60 de ron,maine il am.faza e alta totusi.ca de abia dupa am inteles ca sudu nu va intra la oaspeti....chiar in asa hal s-a ajuns incat restul sudului sa nu primeasca bilete?!?! sincer ma socheaza...nu se poate fratilor!

stelistul_theo15.03.2010 18:04

si ei nu dau?

 

pai si sudu sta langa javre?

inzaghi4ever15.03.2010 18:17
si ei nu dau?

 

pai si sudu sta langa javre?

 

 

Nu stiu...sper sa nu fie cazu as muri de draci sa imi i-au o asemenea teapa:|

«12345617»