deplasarea se va face k si pana acum k in toti ceilalti ani in groapa..fiecare o sa primeasca niste lucruri unde o sa puna putina benzina..si chibrite exista pe acolo..o sa fie spectacol..peste zeci de ani ne vom aminti cum am ars peluza din groapa..
pt mai multe astept PM..va multumesc
HAI Steaua!!!
Pt interventia asta ti-ai facut tu cont aici?
