FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 2-0 (1-0)

«18910111217»
senzor0017.03.2010 19:33
atat de trsit incat nici putere sa ma enervez nu mai am, ma uit in studio la Ilie Dumitrescu si imi dau lacrimile. Macar bine ca l-a facut de rahat pe Stoichita cu experimentul lui de Ovidiu Petre fundas central

 

Nu esti singurul,dar ne-am obisnuit nu?E al saselea sau saptelea an,daca nu ma insel,de cand suntem capra astora din groapa.

Sa multumim celui al carui nume nu il voi pronunta..

daniel_1017.03.2010 19:34

o luam si asa ne trebuie si morte Gigi cu transferurile tale de mare antrenor ca te bagi ma musca in lapte vezi un jucator ca da gol contra Stelei pe asta il cumpar ...

ss lucki17.03.2010 19:34
Ca sa vedeti mai bine ce superechipa avem:

 

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Lari, frate, ma fac astia sa plec de la servici degeaba, trebuie sa-mi recuperez orele maine...

Elvis17.03.2010 19:34

javre :

"mai aveti un singur punct :

iarta-ne pentru ce-am facut".

:kisstogether:

Lari17.03.2010 19:35
Lari, frate, ma fac astia sa plec de la servici degeaba, trebuie sa-mi recuperez orele maine...

 

Pai si nu merita? :punk:

 

thor_clone17.03.2010 19:35

ne umilesc astia de cativa ani buni

cocalarii astia de jucatori care alcatuiesc actuala echipa nu au auzit de: onoare, mandrie, prestanta, umilinta etc. pe vremuri jucatorii Stelei daca pierdeau un meci cu Dinamo isi taiau venele la vestiar si mergeau pe strada tinand 1 an capul plecat

astia actuali se urca dupa meci in bemveul ultimul tip, baga guta la maxim si se duc la agatat femei in cocaloteca

un singur cuvant: R U S I N E ..... oricum nu inseamna nimic pt voi...

Joga Bonito17.03.2010 19:40
Lari, frate, ma fac astia sa plec de la servici degeaba, trebuie sa-mi recuperez orele maine...

 

eu am pierdut un lp la biochimie, mortii ei de viata nedreapta.

senzor0017.03.2010 19:42
javre :

"mai aveti un singur punct :

iarta-ne pentru ce-am facut".

:kisstogether:

 

Era de asteptat...la cate puncte au fost in pact,mai adauga javrele unul.

 

Ce fata de torturat are maestrul Limbi :))

cred in steaua mea17.03.2010 19:45

Nu-mi mai pasa.

NU vreau sa-mi mai pese.

maty68017.03.2010 19:45

Nu ma mai uit de 3 ani la nici un meci tot din cauza jocului slab, acum am zis sa ma uit si eu la un derbi, am ramas impresionat de diferentele care pot exista intre 2 echipe bine cotate, ma asteptam totusi sa fie mult mai echilibrat dar totusi ma bucur ca am renuntat demult la microbu asta , acum imi dau seama ca am procedat cel mai bine ! nici un scuipat nu as da Stelei la cum joaca.

ss lucki17.03.2010 19:45

eu i-as baga pe tanase si pepe acum si i-as scoate pe toja si golanski... ori la bal, ori la spital

cred in steaua mea17.03.2010 19:48

Si eu i-as baga pe toti....... de-ai sti unde...

cristian8617.03.2010 19:49

"Asta e pofta ce-am poftit !"

 

MORI OAIE !

 

Asta cu umilitul de cativa ani buni, nu e tocmai obiectiv, sezonul trecut am fost fraieri ca nu am luat 6 pct !

S.Mariuss17.03.2010 19:51

si acum k iar vin sarbatori :X sa dea Dumnezeu sa mori becaliot infect

Andrei^17.03.2010 19:54

Mortii ma-tii golanski.

cred in steaua mea17.03.2010 19:55

Ma cac in sus

 

De ce dracu nu castigam nimic ?

thor_clone17.03.2010 19:55
Asta cu umilitul de cativa ani buni, nu e tocmai obiectiv, sezonul trecut am fost fraieri ca nu am luat 6 pct !

 

 

mda, am fost foarte aproape de 6 pct...... ne-au batut acasa cu 1-0 si am facut 1-1 la ei...

intre timp un cartonas rosu...la omu' sarac nici boii nu trag

senzor0017.03.2010 19:56

Cred ca turbeaza oaia in loja :)

ros-albastru4ever17.03.2010 19:56

sa-mi bag ... in echipa masii .. in Cristea pentru reactia de kkt a lui,in slugarita pentru limbismu de care da dovada si nu in ultimul rand in zdreanta din fruntea turmei ... un mare m**e

Weezy17.03.2010 19:57

PLEACA CIOBANE , PLEACA CIOBANE , DU-TE SI LASA-NE  

 

PLEACA CIOBANE , PLEACA CIOBANE , DU-TE SI LASA-NE  

 

PLEACA CIOBANE , PLEACA CIOBANE , DU-TE SI LASA-NE  

 

PLEACA CIOBANE , PLEACA CIOBANE , DU-TE SI LASA-NE  !!!!!!!!!!!

 

 

Elvis17.03.2010 19:58

La statia de amplificare a stadionului, dinamovistii au pus melodia trupei Pasarea Colibri: "Und' te duci tu, mielule?"

Andrei^17.03.2010 19:58

Atac = 0

Aparare = -1

 

Daca nici la 1-0 jucand joci in 10 oameni, nu esti in stare sa risti... ori esti dinamovist ori dobitoc.

senzor0017.03.2010 20:00

Statistica meciului trebuie sa fie infioratoare...

cred in steaua mea17.03.2010 20:02

Inca 16 minute... numa bun de un 3-0

Lari17.03.2010 20:02
Mortii ma-tii golanski.

 

Dar de Parpas, care a iesit tarziu la off-side ce ai de zis?

 

Cascati dracului ochii si nu mai injurati pe cel mai la indemana om.

 

«18910111217»