atat de trsit incat nici putere sa ma enervez nu mai am, ma uit in studio la Ilie Dumitrescu si imi dau lacrimile. Macar bine ca l-a facut de rahat pe Stoichita cu experimentul lui de Ovidiu Petre fundas central
Nu esti singurul,dar ne-am obisnuit nu?E al saselea sau saptelea an,daca nu ma insel,de cand suntem capra astora din groapa.
Sa multumim celui al carui nume nu il voi pronunta..
