FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - Steaua 2-0 (1-0)

«191011121317»
lulueste17.03.2010 20:05

Cat mai putem sa stam cu toja pe teren?

a stricat toate mingiile noastre.

Cred ca el a fost cumparat.

 

 

 

De ce ne uitam numai la fundasi?

uitati cine a pierdut mingea la centru de unde a rezultat caronasul rosu.

Nu trebuie sa va ganditi mult este toja. cred ca are mingi pierdute mai multe decat restul echipe.

Dar unde le pierde trebuie sa vedem.

micodo17.03.2010 20:06

Numai nazistii de la sud sunt vinovati ca Steaua nu are nicio ocazie. Ei sunt vinovati pt ca nu incureajeaza echipa si au creat atmosfera negativa la echipa. Bine macar ca nu-l mai injura pe ne-a Jiji ca daca o faceau sigur pana acum era scorul 3-0 pt dlamuue

Andrei^17.03.2010 20:07
Dar de Parpas, care a iesit tarziu la off-side ce ai de zis?

 

Cascati dracului ochii si nu mai injurati pe cel mai la indemana om.

 

Asta se impunea in situatia aia? Nu a iesit la offside si pentru ca a vazut ca nu are viteza sa il ajunga pe Cristea singura metoda la care s-a gandit a fost faultul. Si-a lasat echipa in 10 oameni intr-un moment foarte delicat, si crezi ca nu merita injurat?

fiara717.03.2010 20:07
Elvis17.03.2010 20:07

RESPECT Bostina !

Pana acum, un domn, un fotbalist ...

Weezy17.03.2010 20:08

Trebuie sa fim obiectivi si sa recunoastem ca Steaua noastra draga si iubita , nu a jucat nimic . ABSOLUT NIMIC ! Toja un idiot , Nicolita e terminat , Parpas e aiurit el anuland fiecare iesire la off-said a Stelei si daca nu ma insel a gresit marcajul si la golul marcat de Dinamo. Golanski a fost depasit in 90% din faze si nu cred ca mai are rost sa o tin la infinit ! 

 

 

 

 

PLEACA CIOBANE !

 

 

ros-albastru4ever17.03.2010 20:08

limbi o sa fie tras pe dreapta,e clara treaba... intrebarea aia mare de tot e cine mai e atat de cretin sa preia o echipa infecta si ciobaneasca.. cu greeeeeu mai imi vin solutii in minte .. ori vreo oaie borata din clanul mioritic al oierului ori vreun strain adus de prin malaesia unde nu aude nici dracu de infectia asta de campionat

ss lucki17.03.2010 20:09

n-am vazut faza cu eliminarea ca m-au sunat de la guvernul Canadei pentru un interviu, o veste buna pe ziua de azi, macar sa prind jobul!

cred in steaua mea17.03.2010 20:09

imi bag ****-n mortii lor de impiedicati

 

hai salut

Andrei^17.03.2010 20:09

INCREDIBIL

crossman17.03.2010 20:09

deja numai are rost sa mai imi fac nervi draci etc ma doare in salam

ss lucki17.03.2010 20:10

gafa zapata 0-2

 

senzor0017.03.2010 20:10

Mai este timp de unu'

ss lucki17.03.2010 20:11

i-a sarit mingea, nu e vina lui ca Baciu e retardat

lulueste17.03.2010 20:11

iar trebuie samerg cu capul in pamant un an de zile.

Andrei^17.03.2010 20:11

Foarte inspirata introducerea lui Baciu. Fara el, mai erau sanse pentru un 1-1 sau macar pentru un 1-0.

ros-albastru4ever17.03.2010 20:12

sa ma ftttttttttt in ea de echipa,in toti ba .. numai gunoaie ba in echipa asta.. ma fttt in el de campionat,bagamias picioarele.. sa dea Dumnezeu sa termine campionatu pe locu 1344

daniel_1017.03.2010 20:13

pff fara cuviinteeeeeeeeeee Gigi sper sa mori rapid

Elvis17.03.2010 20:13
RESPECT Bostina !

Pana acum, un domn, un fotbalist ...

 

Pe drumul spre tunel, Golanski a fost injurat si huiduit de suporterii alb-rosiilor de la tribuna a doua a stadionului din Ștefan cel Mare.

 

Vazind tratamentul la care este supus, polonezul a reactionat calm, dovedindu-și atalamentul față de culorile roș-albastre! Și-a apucat tricoul de piept si a sarutat emblema clubului din Ghencea.

 

RESPECT Golanski !

Alexandru H.17.03.2010 20:13

Cand a plecat Andrei Cristea spunea ciobanul ca e prea slab pentru echipa pe care vrea el sa o faca. Vad totusi ca la 4 ani distanta de momentul respectiv, ramane tot mai bun decat orice ar baga in fata Becali...

 

Si mi se pare normal sa se bucure Cristea. Nu a fost stelist de mic copil, a venit de la Bacau si a stat relativ putin, ne-a adus primul mare succes european si a plecat cu un sut in fund. Precum Danciulescu, Sabin si alti "tradatori"...

thor_clone17.03.2010 20:14

lol. zapata o sa castige premiul de papagal al anului

Steaua a ajuns o echipa de mijlocul clasamentului....ii mai incurca din cand in cand pe aia din fata.

chestia asta insa sper sa fie un lucru bun: mijlocul clasamentului = adio sponsori, adio drepturi TV, adio publicitate....adio BANI

fara BANI scapam sigur de CIOBAN intr-un an-doi.....pana atunci insa mai inghitim cateva basculante de umilinta

ss lucki17.03.2010 20:16

oare ne arata Baciu **** ca nu incurajam echipa?

Andrei^17.03.2010 20:16

Nu pot sa cred cum joaca N'Doye. Bravo lui!

Ronnie17.03.2010 20:17

ZA-PA-TA!!! ZA-PA-TA!!! ZA-PA-TA!!!

 

Hai, toti baietii: ZA-PA-TA!!! ZA-PA-TA!!! ZA-PA-TA!!!

 

Daca ar fi sa aleg cel mai panarama portar care l-am vazut in viata mea, Zapata, ar fi, fara doar si poate, pe primul loc. Detasat!

 

Si cand scriu postul acesta, el face duble cu Cristea langa el.

David17.03.2010 20:17

Baciu & Zapata reloaded ye-ye-ye!

«191011121317»