Cat mai putem sa stam cu toja pe teren?
a stricat toate mingiile noastre.
Cred ca el a fost cumparat.
De ce ne uitam numai la fundasi?
uitati cine a pierdut mingea la centru de unde a rezultat caronasul rosu.
Nu trebuie sa va ganditi mult este toja. cred ca are mingi pierdute mai multe decat restul echipe.
Dar unde le pierde trebuie sa vedem.
