Steaua cred ca ii va bate pe CFR ... De data asta...! Doar daca Stoichita ii baga pe cei noi veniti nu joaca cu tanase in atac si ma rog... mai multe .... Sa speram ca ii va bate Sustinem Steaua .... Forza Steaua ...!
Steaua va face un joc foarte bun ... Cu CFR Cluj are o echipa foarte buna cu jucatori care valoreaza milioane doar... ca Stoichita ... Nu ii pune acolo unde trebuie.... Ma rog acum nu mai conteaza acum e important ca Steaua sa castige... ![]()
