FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cfr Cluj - Steaua 1-1 (1-1)

«1345678»
CriSi. /pAbLo27.02.2010 11:51

Steaua cred ca ii va bate pe CFR ... De data asta...! Doar daca Stoichita ii baga pe cei noi veniti nu joaca cu tanase in atac si ma rog... mai multe .... Sa speram ca ii va bate Sustinem Steaua .... Forza Steaua ...!

 

Steaua va face un joc foarte bun ... Cu CFR Cluj are o echipa foarte buna cu jucatori care valoreaza milioane doar... ca Stoichita ... Nu ii pune acolo unde trebuie.... Ma rog acum nu mai conteaza acum e important ca Steaua sa castige... fular-campionii

Fan FC Steaua27.02.2010 12:21

Alt nepriceput la fotbal! Ce amuzanti sunt astia nou veniti....

 

Cluj 5 - 1 SC. Fc Steaua Pipera 2003 SA.

hooltras27.02.2010 14:08

aproape ca te-a depasit :))

 

daca sa zicem ca o sa fie 5-1 pentru aia dar o sa conduca Steaua cu 1-0....

o sa iti para rau ca a dat Steaua gol si o sa te bucuri la fiecare gol al cfrului ? sau cum?

STELIST 8627.02.2010 16:06

Da bah,Nea Lippi va gasi o tactica magica,o valiza,seminte,saruturi pt jucatori si asta'i meciu'

sirFlorin27.02.2010 16:45
Steaua cred ca ii va bate pe CFR ... De data asta...! Doar daca Stoichita ii baga pe cei noi veniti nu joaca cu tanase in atac si ma rog... mai multe .... Sa speram ca ii va bate Sustinem Steaua .... Forza Steaua ...!

 

Steaua va face un joc foarte bun ... Cu CFR Cluj are o echipa foarte buna cu jucatori care valoreaza milioane doar... ca Stoichita ... Nu ii pune acolo unde trebuie.... Ma rog acum nu mai conteaza acum e important ca Steaua sa castige... fular-campionii

dragut asta micu'

 

stelist si dupa moarte27.02.2010 16:49

Bah eu vreau egal,sa nu rada unguru' paskany de noi,da'nici ciobanu sa se bucure sa inceapa iar cu tampenii.

Marius Lacatus27.02.2010 17:17

Baieti, si eu am incercat sa iau bilete in sectorul stelist la meciu de maine, dar fara succes. Am momentan un bilet la trib II, dar as prefera sa intru cu voi...deh, sa sustin Steaua asa cum mi-as dori :steagcruce:

 

Cum pot sa fac rost de un bilet in sectorul stelist?Il dau la schimb pe ala de tribuna, daca trebuie ;)

 

 

 

radusteaua2327.02.2010 19:23

prevad o infrangere si o demisie next Panduru

andrey_ptm_steaua27.02.2010 22:37

cate ore o sa facem cu autocarele?

saptemai27.02.2010 22:53

succes si drum in siguranta temerarilor care se imbarca la o noua misiune intru curatarea clubului de cancerul phecaly.

 

pronostic: 1 solist

goluri marcate: Fc Steaua pipera crestina 2003 sa - 0 (100%) / CFR Cluj 2+

ViNdE pLeAkA mOrY28.02.2010 07:23

pt cei care faceti deplasarea cred ca nu aveti ce face atatia km pt o echipa vai mama ei si o conducere cai stea ei aiurea scz daca se supara cineva , MuI| Jiji

matican28.02.2010 09:19
CFR Cluj - Steaua - LIVE PE TV ONLINE77 SAU PE Radiotvonline.net
Judy28.02.2010 10:30

"Cu Stoichiță pană 'la viață'! Nu-l demit dacă pierde cu CFR!" :|

 

cioban prost

crx28.02.2010 14:49
pt cei care faceti deplasarea cred ca nu aveti ce face atatia km pt o echipa vai mama ei si o conducere cai stea ei aiurea scz daca se supara cineva , MuI| Jiji

adica trebuie sa fim langa echipa doar daca are rezultate? :ce_oameni:

Daniel-Ionut28.02.2010 15:08
CFR Cluj - Steaua - LIVE PE TV ONLINE77 SAU PE Radiotvonline.net

 

:finger: Digisport & GSPTV :finger: si :finger: FRF & LPF :finger:

radusteaua2328.02.2010 15:18

eu prind gsp TV :)

Daniel-Ionut28.02.2010 15:48
eu prind gsp TV :)

 

Degeaba prinzi gsptv, pentru ca meciul este pe digispport :thumbdown:

Guardian28.02.2010 16:02

E mai important crapid-Unirea decat CFR-Steaua maa de i-a bagat pe aia pe antena? doamneee iar nu vad meciu

David28.02.2010 16:33

E mai scumps Steaua-CFR!Si DIGI are bani de aruncat.Vezi Steaua-Ujpest.

cornisa5828.02.2010 17:05

ce idioti pot să fie ăștia cu transmisiile lor juma de tară nu vede meciul

Hai Steaua nu prea cred in victoria de azi dar speram pană la ultimul fluier.

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:
Judy28.02.2010 17:43

prind digi eeeeeee:))

 

 

Steaua: Tatarusanu - P. Marin, Jelev, Tudose, Artiom Karamyan - Szekely, Plesan, Ov. Petre, Toja - Kapetanos, Surdu\Stancu...:-??

jonibigud28.02.2010 17:55

zicea cineva pe aici ca asta e FC Fecali nu e Steaua noastra... bine, bine, dar noi cu cine tinem? cu FC foresta falticeni?

ultras_andrei_i28.02.2010 18:07

Unde vad meciu live ?

crysty1428.02.2010 18:19

http://free-tvsport.com/

 

in internet explorer.

fcsb-4728.02.2010 18:21

se vede bine

«1345678»