FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cfr Cluj - Steaua 1-1 (1-1)

«123458»
The Game22.02.2010 20:32

Nu ma astept la cine stie ce minune de la meciul asta...probabil ca o sa tranteasca CFR-ul un 1-0 ca sa ne potoleasca si aia e....

blindica22.02.2010 21:21

O sa furam grav cu arbitrii si batem in Gruia. Macar aici sa functioneze Becaliotul :finger: peste Arpad :shit:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE23.02.2010 11:34
mergi la meci?

 

Da.

Daniel-Ionut23.02.2010 11:44

CFR-ul nu se poate baza in derby-ul cu Steaua, de duminica pe Gabi Muresan si pe Ciprian Deac, ambii primind la Urziceni cel de-al patrulea "galben" din acest sezon.

red&blue_boy23.02.2010 12:31

Pai si la noi lipseste Banel,care face cat doi de la CFR ! :D

Acum sa nu ne bucuram prea tare,are CFR cu cine sa-i inlocuiasca...Problema va fi la noi,cu cine jucam in aparare...

ultrasfcsb23.02.2010 12:47

meciu o sa fie de la 20:30 nu de la cat ati spus voi

biletele pentru stelisti cred ca se pot lua de la stadionul CFR cei care vin din Bucuresti vedeti ca o sa va astepte jandarmi :D forza Steaua

ultrasfcsb23.02.2010 12:58

:steag_cruce_invers: Despre bilete:

 

<h3 class="separator10" style="text-align: justify;">Biletele pentru partida CFR 1907 Cluj - Steaua BUCUREȘTI, din data de 28.02.2010, ora 20:30, se pun in vanzare incepand de Miercuri, 24.02.2010, la casele de bilete ale stadionului "Dr. Constantin Radulescu".</h3>

 

Program de vanzare:

MIERCURI - SÂMBĂ'TĂ': 10:00 - 17:00

DUMINICĂ': 10:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

LOC

 

PREȚ

Tribuna I - sectoarele 13 - 16

 

50 RON

 

Tribuna I - sectorul 21

 

40 RON

 

Tribuna I - sectoarele 17 - 20, 22 - 23

 

30 RON

 

Peluza I - sectoarele 24 - 27

 

10 RON

 

Peluza II - sectoarele 29 - 36

 

20 RON

 

Tribuna II - sectorul 41

 

40 RON

 

Tribuna II - sectoarele 49 - 50

 

35 RON

 

Tribuna II - sectoarele 40, 42, 48, 51

 

30 RON

 

Tribuna II - sectoarele 38 - 39, 43 - 44, 46 - 47, 52 - 53

 

25 RON

 

Tribuna II - sectoarele 37, 45 (pentru elevi si studenti posesori de STUDCARD)

 

10 RON

 

Peluza I - sectorul 28 - EXCLUSIV GALERIA Steaua BUCUREȘTI -

 

IMPORTANT! PENTRU A PUTEA ACHIZIȚIONA BILETE ÎN SECTORUL GALERIEI STELISTE,

 

ESTE NEVOIE DE ACORDUL LIDERILOR DE GALERIE!

 

 

ghionut23.02.2010 13:13

miercuri incepand cu orele 10 se vor pune in vanzare biletele la partida CFR-Steaua de duminica 28 februarie 2010 ora 20.30. pretul unui bilet in zona alocata suporterilor stelisti(peluza I, sector 28) este de 10 lei. sa speram ca nu o sa se intample ca anul trecut cand nu au fost puse in vanzare bilete in sectorul respectiv,iar in ziua meciului desi mai erau aproximativ 500-1000 de bilete in acel sector, oficialii clujeni au mintit cu nerusinare(nu se vand numai celor care au buletin de Bucuresti) si nu au pus biletele la vanzare.

VPM :steagcruce:

Mi+za23.02.2010 14:33

Daca merge cineva maine si incearca sa cumpare bilete in sectorul stelist sa posteze sa stim si noi daca se poate sau nu.

blindica23.02.2010 15:11

Stadionul lor are 2 peluze?

Stryker23.02.2010 15:38

Din pacate, acesta va fi un meci de 1 solist, mai ales daca va apara Tatarusanul si daca in fata lui se va mai afla macar unul dintre Tudose/Parpas atunci treaba va fi clara ...

MoWeed23.02.2010 15:45
Stadionul lor are 2 peluze?

Peluza 1 este vechea lor peluza si peluza 2 este cea noua construita deasupra ei. Practic peluza 2 este etajul peluzei 1

ghionut23.02.2010 15:53
Daca merge cineva maine si incearca sa cumpare bilete in sectorul stelist sa posteze sa stim si noi daca se poate sau nu.

sa speram ca mai apucam sa luam bilete pana nu le dau pe toate la bisnitari:( :steag_sah_mic:

Goro_Steaua23.02.2010 16:01

Biletele in sectorul stelist se vor pune in vanzare in ziua meciului.

ghionut23.02.2010 18:28
Biletele in sectorul stelist se vor pune in vanzare in ziua meciului.

si tre sa ai buletin de Bucuresti :ce_oameni:

ghionut23.02.2010 18:35

Peluza I - sectorul 28 - EXCLUSIV GALERIA Steaua BUCUREȘTI -

 

IMPORTANT! PENTRU A PUTEA ACHIZIȚIONA BILETE ÎN SECTORUL GALERIEI STELISTE,

 

ESTE NEVOIE DE ACORDUL LIDERILOR DE GALERIE!

 

10 RON

 

e de pe site la cefere. steagro

David23.02.2010 19:46

Gigi, razboinic: "Ii ciomagim pe cei de la CFR de sar fulgii din ei!"

:bananadance:

 

Astristul23.02.2010 20:40
Din pacate, acesta va fi un meci de 1 solist, mai ales daca va apara Tatarusanul si daca in fata lui se va mai afla macar unul dintre Tudose/Parpas atunci treaba va fi clara ...

Tatarusanul, Maldarasanul, Bratul etc.

cristy.steaua2123.02.2010 21:09

Brigada de arbitri: La centru: Alexandru Deaconu (bricheta).

Asistenti: Aurel Onita si Sebastian Gheorghe.

 

Stryker23.02.2010 23:07
Tatarusanul, Maldarasanul, Bratul etc.

 

ca sa facem un pic de off-topic ... initial, am vrut sa fac un joc de cuvinte, sa scriu Tatarusa-nul(intelegi faza), dar m-am razgandit, am "taiat" cratima dar am uitat sa sterg si "l"-ul ... oricum cred mai bine te-ai concentra pe continutul mesajelor in sine decat sa cauti greselile gramaticale :)

red&blue_boy24.02.2010 06:06
Gigi, razboinic: "Ii ciomagim pe cei de la CFR de sar fulgii din ei!"

:bananadance:

 

 

Da,daca joaca el cu Argaseala...Sau daca intra jucatorii nostri cu o bata de baseball in mana!!! :D

Gigi iar a visat frumos...

kaymack24.02.2010 10:43

nu vreau sa castigam si nici egal sa facem... si la faza cu "acordul liderilor de galerie" :-J nu vreau sa merg acolo si sa cant vreau sa PROTESTEZ!

bigelton24.02.2010 11:05
sa speram ca mai apucam sa luam bilete pana nu le dau pe toate la bisnitari:( :steag_sah_mic:

 

am fost azi la stadion si nu vand bilete pt stelisti numai cu acordul sefilor de galerie.... cum pot sa fac si eu rost de bilete?? 

 

 

 

Goro_Steaua24.02.2010 16:06
am fost azi la stadion si nu vand bilete pt stelisti numai cu acordul sefilor de galerie.... cum pot sa fac si eu rost de bilete??

 

Haide in ziua meciului la gara si intalneste-te acolo cu restul galeriei. Si o sa intrati pe stadion impreuna cu galeria Stelei.

yoghi24.02.2010 16:28

greu meci...daca ne bate clujul si pleaca la 6 puncte o sa fie foarte greu de prins din urma.crucial e sa nu luam bataie.sper ca jucatorii sa fi inteles ceva din ultima etapa.daca invingem noi ii depasim in clasament prin prisma rezultatelor directe.oricum asta e foarte greu.un egal cred ca o sa fie

«123458»