FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cfr Cluj - Steaua 1-1 (1-1)

«1678»
zloty01.03.2010 11:54

Tu teai uitat la meci??Steaua de acum e Fc Steaua pentru ca nimic din clubu asta nu aduce aminte de echipa care a fost odata, au ramas doar culorile ,stadionul si emblema atata.In rest tot clubu e facut dupa chipul si asemanarea ciobanului, staff alcatuit din sclavi ,lingai .,mercenari iar jucatori: o adunatura de non valori ,mercenari(cu cateva exceptii). Iar ca vine vorba despre meci ,noi am dat un gol pe o sclipire individuala ,am mai avut o ocazie tot pe sclipire si atat, restul meciului a fost condus de clujeni noi jucand chiar si cu 3 varfuri pe contraatac .Singurele diferente dintre meciul de ieri si cel cu Ceahlaul au fost inlocuirile lui Baciu si Zapata cu Tudose si Tatarusanu(care a evoluat surprinzator de bine , dar sigur o sa isi inceapa peripetiile ca la Bistrita).

RobYnho01.03.2010 11:58

Kla, n'ai inteles nimic, chiar daca ti s'a explicat. In locul baietilor care au incercat sa'ti explice, nici nu m'as obosii.

ghionut01.03.2010 14:28

da bai baieti voi ce parere aveti de "liderul" de la nord mustata?

eu unu zic ca e o mizerie care s-a vandut ciobanului!!!

cand a intrat sudul la meci si a strigat impotriva lui Jiji nu mai stia mustata ce sa faca sa-i potoleasca.

e penibil!!!

respect PS!!!

VPM :steag_sah_mic:

 

valentin2day01.03.2010 15:00

baieti si eu il vreau mort pe cioban da terminati cu Fc Steaua, Steaua e tot Steaua

zloty01.03.2010 16:38
baieti si eu il vreau mort pe cioban da terminati cu Fc Steaua, Steaua e tot Steaua

Siu nu e frumos ce zice lumea dar pe zi ce trece ciobanul inlocuieste bucata cu bucata ce insemna odata Steaua cu ce inseamna el ( prostie si lacomie) .Deja echipa nu se mai lupta pentru campionat ,cupa ci doar pentru locu 1 sau 2 ,oricare ar duce echipa mai aproape de banii din sampion lig.Echipa nu poate sa se mai bata de una singura pentru ceva fiind nevoie de blaturi valize ,pungi cu bani pentru adversarele contracandidatelor . Suporteri sunt tratati ca ultimii oameni ,oamenii competenti din club au disparut de tot in locul lor fiind adusi slugi mercenari nepoti lingai .Sincer nu stiu cat a mai ramas din vechiul club de schimbat ,au mai ramas culorile ,stadionul si stema in rest nimic numai aduce aminte de ceea ce a fost odata o mare echipa.

greenyes01.03.2010 17:28

Ar fi interesant sa stim ce cum s=au derulat ostilitatile din punct de vedere al protestului. Poate apare un articol legat de acest subiect.

kla200502.03.2010 10:32

ia citeste aici:

 

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...dorlini-5677212

 

80% din meci Steaua a fost PESTE Cluj!!!

 

Tu teai uitat la meci??Steaua de acum e Fc Steaua pentru ca nimic din clubu asta nu aduce aminte de echipa care a fost odata, au ramas doar culorile ,stadionul si emblema atata.In rest tot clubu e facut dupa chipul si asemanarea ciobanului, staff alcatuit din sclavi ,lingai .,mercenari iar jucatori: o adunatura de non valori ,mercenari(cu cateva exceptii). Iar ca vine vorba despre meci ,noi am dat un gol pe o sclipire individuala ,am mai avut o ocazie tot pe sclipire si atat, restul meciului a fost condus de clujeni noi jucand chiar si cu 3 varfuri pe contraatac .Singurele diferente dintre meciul de ieri si cel cu Ceahlaul au fost inlocuirile lui Baciu si Zapata cu Tudose si Tatarusanu(care a evoluat surprinzator de bine , dar sigur o sa isi inceapa peripetiile ca la Bistrita).

 

cam atat e despre marele protest: http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-1/Liga-suporterilor-stelisti-a-vandut-bilete-clujenilor-zeci-de-ultrasi-la-portile-stadionului-din-Cluj-5683334

 

Ar fi interesant sa stim ce cum s=au derulat ostilitatile din punct de vedere al protestului. Poate apare un articol legat de acest subiect.
andyro02.03.2010 10:58
RobYnho02.03.2010 11:21
80% din meci Steaua a fost PESTE Cluj!!!

 

Cu afirmatia asta o arzi de 2 zile. Am inteles, ma. Suntem buni, luam campionatul. Sa vina Beckham pe Ghencea.

 

'ai de plm.

Stefan8802.03.2010 22:33
Aprob :|

Am vazut si noi meciul azi, :x

Cam de aici => http://www.youtube.com/watch?v=KDOY2Nw274E

http://www.youtube.com/watch?v=paxwrP7Q7rY

http://www.youtube.com/watch?v=-djjvAdGrWM

http://www.youtube.com/watch?v=vxe71_vAzT0

 

 

Ba graso sterge filmuletele astea,cenzureaza fetele,sparto!!!

Mi+za05.03.2010 21:40

Are cineva filmuletele postate de Timeea89? As vrea sa le vad si eu. Dati un PM pls.

Timeea8906.03.2010 02:15
Are cineva filmuletele postate de Timeea89? As vrea sa le vad si eu. Dati un PM pls.

 

Le-am sters eu pentru ca nu am putut cenzura fetele. Daca le vreti da add pe Ymess:

«1678»