Tu teai uitat la meci??Steaua de acum e Fc Steaua pentru ca nimic din clubu asta nu aduce aminte de echipa care a fost odata, au ramas doar culorile ,stadionul si emblema atata.In rest tot clubu e facut dupa chipul si asemanarea ciobanului, staff alcatuit din sclavi ,lingai .,mercenari iar jucatori: o adunatura de non valori ,mercenari(cu cateva exceptii). Iar ca vine vorba despre meci ,noi am dat un gol pe o sclipire individuala ,am mai avut o ocazie tot pe sclipire si atat, restul meciului a fost condus de clujeni noi jucand chiar si cu 3 varfuri pe contraatac .Singurele diferente dintre meciul de ieri si cel cu Ceahlaul au fost inlocuirile lui Baciu si Zapata cu Tudose si Tatarusanu(care a evoluat surprinzator de bine , dar sigur o sa isi inceapa peripetiile ca la Bistrita).
