FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cfr Cluj - Steaua 1-1 (1-1)

«145678»
ss lucki28.02.2010 18:41

www.myp2p.eu merge perfect daca ai sopcast

 

slab da Stancu cu capul, daca era kapetanos, era gol.

David28.02.2010 18:43

Cand Trraore cand Stancu!

BlaUGranA28.02.2010 18:44

Da slab cu capul da bine cu piciorul :D

Judy28.02.2010 18:59

cat de bine joaca Stancu si szekely.. si kape a inceput cu picioru sa stie:)

 

vinde pleaca mori!

David28.02.2010 19:07

Dica E MIZERABIL!

predatorpulse728.02.2010 19:10

Misto tatarusanu,primul meci prima gafa.

ss lucki28.02.2010 19:13

ce ratare Stancu si toja la 1-0 si ce gafa tataruasanu la gol, dar sa-l amintim si pe imbecilul de Karamian, cel mai slab de pe teren pana acum

Stryker28.02.2010 19:17

Cand am auzit ca joaca Tatarusa-nul eram sigur ca e meciul de 1X ...

 

P.S : La ce a aratat pana acum Traore, sigur valoreaza 4 mil ;)

danimarcu28.02.2010 19:19
Dica E MIZERABIL!

De ce?Ca a descoperit ca exista viata si dupa Steaua?

David28.02.2010 19:20

Mi se pare ca totusi au si creier jucatorii nostri.Realizeaza ca singura lor sansa e pasul la offside si faultele multe si dese.

Judy28.02.2010 19:23

ba unde plm a gafat ma tatarusanu? ca a scos in prima faza si a respins si in lateral.. daca ala nu a fost marcat ce a fost vina lui?

grazie Dica... nu avem ce putem sa spunem despre el... nu o luati ca o razbunare.

mircea_1028.02.2010 19:25
dar sa-l amintim si pe imbecilul de Karamian, cel mai slab de pe teren pana acum

joaca asta? ca nici nu l-am vazut pe teren...

 

ba unde plm a gafat ma tatarusanu? ca a scos in prima faza si a respins si in lateral.. daca ala nu a fost marcat ce a fost vina lui?

mingea i-a venit in mana..in loc sa o prinda i-a pus-o in picior lui Cadu...

RaDoooI28.02.2010 19:25

M... Fc Steaua 2003

Judy28.02.2010 19:26

uitativa pe digi sa vedeti ce zic astia... centrarea a fsot foarte buna si oricariu portar ii era greu sa iasa...

Ronnie28.02.2010 19:27

Bai, sunteti tampiti, ce gafa Tatarusanu?! Eu cred ca unii sunt disperati de Fifa si alte rahaturi. Poate prea disperati. Tatarusanu a scos in lateral, exact ce trebuia sa faca.

axl28.02.2010 19:32

Aia de la digi vorbesc de parca-s handicapati de gradul II.

 

Sau boschetari.

 

Bai mie forza forza cefere asta imi aduce aminte de da haide farule.

David28.02.2010 19:37

Imi place Jelev.Imi aduce de Kape la inceputuri.

Kellerman28.02.2010 19:39

Kapetanos n-are treaba cu fotbalul, nu stiu de ce il laudati.

 

Bogdan Stancu >>>>>>>>>> Kapetanos.

predatorpulse728.02.2010 19:41

Uitati-va la reluare. Mingea lui Dica era nasoala daca nu era lovita cu capul de un clujean pentru ca pica in fata portarului,asa traore(parca) a reusit sa o loveasca putin cu capul(nici macar din plin pentru ca se lupta cu fundasii nostri) iar hifive-istul nostru a rectionat tarziu(desi traore,daca el era,a lovit de pe la punctul cu var) si a facut ce face orice portar,a impins mingea in lateral. E adevarat ca si fundasii nostri au fost de vina insa nu a fost o minge atat de grea pentru portar. Cred ca a fost mascat putin de ceea ce se intampla in fata sa.

 

Insa gafa tot gafa ramane,la fel ca cea din meciul cu javrele.

 

@axl,astia de la digi chiar ca sunt boschetari. Auzi,cica trebuia sa iasa tatarusanu in conditiile in care se luptau niste tipi de 1,90 sau mai mult putin mai incolo de careul mic,daca gresea ala era. La portari este o regula foarte simpla,daca nu esti sigur nu iesi. Tatarusanu e portar de linia portii,exact ca rufay. Ultimul portar al Stelei care era foarte sigur la mingi inalte a fost Andrey.

David28.02.2010 19:42

Da,sigur.Si Piscina cu ficati ia Premier Leageaul anul asta.

mircea_1028.02.2010 19:50
Ultimul portar al Stelei care era foarte sigur la mingi inalte a fost Andrey.

si mai era unu inaintea lui de prin Portugalia :D ala era cel mai bun la iesirile pe centrari :D

David28.02.2010 19:51

Ala era divin!

axl28.02.2010 19:52

Ia uite ba, Ionica Popa din Pascani. Credeam ca s-a lasat de fotbal.

ss lucki28.02.2010 19:54

totusi offside semnalizat aiurea si penalty la kapetanos... sa vezi ce o sa urle albanezul!!!

David28.02.2010 20:00

Gata!Cuplu complet!Vreau sa aud"In padurea cu alune....!"

«145678»