FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cfr Cluj - Steaua 1-1 (1-1)

«12348»
David22.02.2010 11:45

Liga a doua,nu?

razvy_ultras8922.02.2010 11:51

Cum pot face rost de un bilet in sect. rezervat Stelei la cj....Eu sunt din Aiud, jud Alba si am sunat la stadion la CFR si mi-au zis ca trebuie sa ai buletin de Bucuresti sa poti lua in sectorul respectiv..daca ma poate ajuta cineva...ms !

red&blue_boy22.02.2010 11:57
Liga a doua,nu?

 

Da,ar fi buna si asta,daca asta ar insemna sa scapam de Becali...

*Alecs*22.02.2010 12:28

Ce ciudat, din 2004 de cand au promovat in Liga I, clujenii ne-au batut o singura data.

The_Foxes22.02.2010 12:29
Cum pot face rost de un bilet in sect. rezervat Stelei la cj....Eu sunt din Aiud, jud Alba si am sunat la stadion la CFR si mi-au zis ca trebuie sa ai buletin de Bucuresti

 

 

ia-ti bilet in sectorul de langa cel rezervat( e 28 peluza I ) vezi unde gasesti si intri la gramada cand ajungi . bafta

razvy_ultras8922.02.2010 12:47
ia-ti bilet in sectorul de langa cel rezervat( e 28 peluza I ) vezi unde gasesti si intri la gramada cand ajungi . bafta

 

pai at imi iau in 27 dar nu pot intra la gramada ca sunt porti diferite la intrare in stadion, stiu de anul trecut..cei care nu au in 28 tre sa intre prin alta parte si e gard dublu intre sect 28 si restu...daca sunt din Bucuresti care vin la meci si vor sa-mi vanda ei ar mai fi o solutie...oricum ms frumos ;)

 

clausblaus22.02.2010 13:37
In plus, la Bucuresti, Stoichita nu a aliniat cel mai bun 11 si a jucat numai pe cartea atacului, parca lasand inadins apararea la discretia pietrenilor.......

 

La Cluj, Stoichita trebuie sa aiba in vedere in primul rand intarirea apararii, pentru ca e un meci in deplasare.......

 

Daca acasa cu nemtenii,pe cartea atacului,a folosit doi inchizatori,stau si ma intreb cati o sa foloseasca la Cluj?

hellas_verona22.02.2010 13:49
Daca acasa cu nemtenii,pe cartea atacului,a folosit doi inchizatori,stau si ma intreb cati o sa foloseasca la Cluj?

 

Parpas-Golanski-P.Marin-Jelev-Tudose-Nicolita

 

Se pare ca Eugen v-a merge la Steaua 2...O sa vedem

 

Oricum cred ca o sa fie egal

David22.02.2010 14:45

Bai hahalerelor!Ii ucide Tanase pe unguri,pac-pac,ne pisham pe zdrentzele astea care este niste hahalere.

saptemai22.02.2010 14:54

si eu zic tot X.

 

X - 0, unde X>1

 

 

David22.02.2010 14:59

Echipa anuntata de Stoichita pentru GSP:Tatarusanu

- Golanski, Tudose, Jelev, Art. Karamian -

Szekely, Ov. Petre, Plesan, Toja -

B. Stancu, Kapetanos

S.Mariuss22.02.2010 15:25
:steag_sah_mic: 1-1 sau 1-2 se va termina :):steag_sah_mic:
David22.02.2010 15:39

Becali a promis ca nu se mai baga la echipa! :D Pai nu el a zis ca Baciu,P.Marin si Zapata zboara din echipa??

Fan FC Steaua22.02.2010 15:55

CFR 5 - 1 Fc Steaua

Daniel-Ionut22.02.2010 16:15
Baciu, zboara din echipa??

 

Si vrei sa ramana Baciu in echipa?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE22.02.2010 16:41

CFR Cluj - FC fecali 4-0.

hooltras22.02.2010 17:10
CFR Cluj - FC fecali 4-0.

 

mergi la meci?

Judy22.02.2010 17:35

CFR - Becali 0-2 [gol Baciu si zapata:)] (sau poate un 3-0 daca era niicolita in teren:)) )

David22.02.2010 18:07

Ce pacat ca niciunul dintre ei nu joaca!

odadajjdeziuata22.02.2010 18:50

o sa se faca de ras iar mai mult ca sigur!!!pleaca limbi dupa meci!!! :blush:

crx22.02.2010 18:51

dar la ce ora si-au ales sa joace :wall:

 

dupa meciul de azi, parerea mea este ca CFR-ul e de batut, nu mi s-a parut o super echipa

iar omul numarul 1, mi s-a parut portarul Nuno Claro.

 

pronosticul meu 0-1 :beer2:

danimarcu22.02.2010 19:46
dupa meciul de azi, parerea mea este ca CFR-ul e de batut, nu mi s-a parut o super echipa

Asta daca ar avea si cine sa o bata!

 

chefere- Steaua 3-0.Si ne da Dica un gol,sa fie umilinta pana la capat...

crx22.02.2010 19:55

orice e posibil..........dar nu cred ca va fi 3-0

Astristul22.02.2010 19:59

La ce am vazut astazi, o sa fie un meci greu. Daca vom obtine un egal e MARE lucru!

navodarean22.02.2010 20:26

CheFeReanu' 3 - 1 Fc Steaua 2003 Becali. Gol la CheFeRe [ Dica, Kone si inca unu ] iar pentru PIPERA, o sa fie un autogol.

«12348»