L-a vazut cineva pe ady_adinho in ultimele zile?? De cand s-au afisat etapele nu mi-a raspuns pe mess pentru etapa
L-a vazut cineva pe ady_adinho in ultimele zile?? De cand s-au afisat etapele nu mi-a raspuns pe mess pentru etapa
Dacă se tine cont de amanari,aman etapa cu adynho,care n-a fost deloc pe messenger de cand s-au afisat noile etape.Adynho,mă faci membru de partid pentru asta,quaye !![]()
Viper22 Postat Astazi, 04:43 PM
L-a vazut cineva pe ady_adinho in ultimele zile?? De cand s-au afisat etapele nu mi-a raspuns pe mess pentru etapa
Uita-te si tu mai mult pe forum decat momentul in care-ti postezi rezultatul.
Etapa 8
mihai1411 v ronaldo_0201 5-1
Aman cu peridrome.Etapa 8.
Aman etapa cu ady_adinho. Etapa7
amanare cu adinho
sory astept zilele astea un semn de la trine:d
niste etape n-ar strica ...
sory da un semn de viata...nu te-am vazut pe mess de cateva zile bune!
Clasament maine seara.
5.sory_2812 vs. ronaldo_0201 4-2
Rezultat cam drastic,am beneficiat de ceva noroc..
Hai cu etape. ![]()
Etapa 6
blind1ro v heruand20 0 - 3 .
Etapa 7
i0nutz83 v blind1ro 3 - 3 .
Etapa 8
Ady_adinho v blind1ro 2 - 2
_________________________
8 1 4 3 19 - 28 7 puncte.
etapa 6: ady_adinho v marianbolohan 2-3
Etapa 7 :
heruand20 v ady_adinho 2-1
etapa 7 : s3rgyu_adriano_13 v dmcozmin 4-5
clasament!
meciuri nejucate:
etapa1: dmcozmin vs. ronaldo_0201
etapa4: sory_2812 vs. i0nutz83
etapa5: s3rgyu_adriano_13 vs. ady_adinho
alinn50c vs. f1or_cs
etapa6: ronaldo_0201 vs. i0nutz83
f1or_cs vs. peridrome
etapa8: badboy_steaua vs. i0nutz83
f1or_cs vs. sory_2812
etapa5: s3rgyu_adriano_13 vs. ady_adinho 2-2
Offtopic : Etape drept martisor? ![]()
poate drept cadou de Paste
O sa fiu plecat 2 zile,daca se posteaza etape,sa stiti cei cu care am de jucat,ca pana duminica dimineata nu ma gasiti.Weekend placut! ![]()
Etape.
Urmatoarele, la Paste, vorba lu` 50c...
Etapa 6
ronaldo_0201 vs ionutz83 6-1
Etapa 10
roby29steaua 4 - 6 ronaldo_0201
bafta in continuare roby ![]()