FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«13456720»
Viper2226.02.2010 15:43

L-a vazut cineva pe ady_adinho in ultimele zile?? De cand s-au afisat etapele nu mi-a raspuns pe mess pentru etapa

blindica26.02.2010 16:21
Dacă se tine cont de amanari,aman etapa cu adynho,care n-a fost deloc pe messenger de cand s-au afisat noile etape.Adynho,mă faci membru de partid pentru asta,quaye ! :blink:

 

 

Viper22 Postat Astazi, 04:43 PM

L-a vazut cineva pe ady_adinho in ultimele zile?? De cand s-au afisat etapele nu mi-a raspuns pe mess pentru etapa

 

 

 

Uita-te si tu mai mult pe forum decat momentul in care-ti postezi rezultatul.

mihai141127.02.2010 10:36

Etapa 8

 

mihai1411 v ronaldo_0201 5-1

 

Dany's27.02.2010 10:47

Aman cu peridrome.Etapa 8.

Viper2227.02.2010 11:05

Aman etapa cu ady_adinho. Etapa7

marianb27.02.2010 11:40

amanare cu adinho

ronaldo_020127.02.2010 12:34

sory astept zilele astea un semn de la trine:d

AliN4u27.02.2010 19:16

niste etape n-ar strica ...

ronaldo_020127.02.2010 20:58

sory da un semn de viata...nu te-am vazut pe mess de cateva zile bune!

f234567k27.02.2010 21:29

Clasament maine seara.

s0r1n11127.02.2010 21:43

5.sory_2812 vs. ronaldo_0201 4-2

 

Rezultat cam drastic,am beneficiat de ceva noroc..

 

RobYnho01.03.2010 17:32

Hai cu etape. :D

blindica01.03.2010 19:11

Etapa 6

 

blind1ro v heruand20 0 - 3 .

 

Etapa 7

 

i0nutz83 v blind1ro 3 - 3 .

 

Etapa 8

 

Ady_adinho v blind1ro 2 - 2

_________________________

8 1 4 3 19 - 28 7 puncte.

marianb01.03.2010 19:31

etapa 6: ady_adinho v marianbolohan 2-3

Viper2201.03.2010 19:58

Etapa 7 :

 

heruand20 v ady_adinho 2-1

cozmin01.03.2010 20:27

etapa 7 : s3rgyu_adriano_13 v dmcozmin 4-5

f234567k02.03.2010 00:42

clasament!

 

meciuri nejucate:

 

etapa1: dmcozmin vs. ronaldo_0201

etapa4: sory_2812 vs. i0nutz83

etapa5: s3rgyu_adriano_13 vs. ady_adinho

alinn50c vs. f1or_cs

etapa6: ronaldo_0201 vs. i0nutz83

f1or_cs vs. peridrome

etapa8: badboy_steaua vs. i0nutz83

f1or_cs vs. sory_2812

Sergyu1602.03.2010 17:14

etapa5: s3rgyu_adriano_13 vs. ady_adinho 2-2

 

 

blindica02.03.2010 19:03

Offtopic : Etape drept martisor? :beer2:

AliN4u03.03.2010 15:07

poate drept cadou de Paste

blindica04.03.2010 22:06

O sa fiu plecat 2 zile,daca se posteaza etape,sa stiti cei cu care am de jucat,ca pana duminica dimineata nu ma gasiti.Weekend placut! forzateaua

i0nutz8306.03.2010 11:26

Etape.

 

Urmatoarele, la Paste, vorba lu` 50c...

ronaldo_020106.03.2010 12:06

Etapa 6

 

ronaldo_0201 vs ionutz83 6-1

RobYnho06.03.2010 13:06

Etapa 10

 

roby29steaua 4 - 6 ronaldo_0201

ronaldo_020106.03.2010 13:10

bafta in continuare roby :kisstogether:

«13456720»