etapa 7
niculaeflorinel 2-5 f1or_cs
etapa 7
niculaeflorinel 2-5 f1or_cs
Etapa 8 :
klaus_e89 v heruand20 4-9
Etapa 6
badboy_steaua v sory_2812 [4-4]
voi puteti vedea clasamentul?sau nu e pus?
E sus, deasupra programului. Aici !
Etapa 7: danny_racari_92 v alinn50c = 1 - 9
Etapa 7
peridrome 6 - 4 roby29steaua
Felicitari.
Ce atatea felicitari mai descultule, nici fifa nu mai stii sa joci de la atata horinca. Ia zi mergi la Cluj :> ?
Nume nou aici, pe forum.
Nu vin, ma, ca nu's finante.
Etapa 6
mihai1411 v niculaeflorinel 4-1
Etapa 5
roby29steaua 7 - 3 dmcozmin
nu s-a retras?parca asa a zis in sectiunea cupa ![]()
roby29steaua v alinn50c = 1 - 5, etapa 6
Etapa 6
roby29steaua 1 - 5 alinn50c
Si mi'a zis Mihai sa nu i'au echipa asta de pisat.
Etapa 6 :
blind1ro v heruand20 0-3
Etapa 7
sory_2812 v mihai1411 5-4
Etapa 6
klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13 5-8
Etapa 6
blind1ro v heruand20 0 - 3 . Urat !
Etapa 7
i0nutz83 v blind1ro 3 - 3 . Al treilea meci la rand intre noi doi ,care se termina cu scorul acesta.
Etapa 8
roby29steaua 3 - 3 niculaeflorinel
Revenire frumoasa a lui Florinel de la 3-0.
etapa 8
roby29steaua 3-3 niculaeflorinel
Dacă se tine cont de amanari,aman etapa cu adynho,care n-a fost deloc pe messenger de cand s-au afisat noile etape.Adynho,mă faci membru de partid pentru asta,quaye ! ![]()
Aman etapele nejucate cu ionutz si Ronaldo, nu ne-am sincronizat.
Etapa 7
ronaldo_0201 v badboy_steaua 4-3
Daca nu apuc sa joc cu sergiu, aman in contul lui. Daca nu vrea, cer 3-0.
Etapa 8
alinn50c v s3rgyu_adriano_13 3-3
Meci foarte frumos , insa am pierdut sirul ratarilor singur cu portarul ![]()