FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«12345620»
Allexx10x23.02.2010 20:08

etapa 7

 

niculaeflorinel 2-5 f1or_cs

Viper2223.02.2010 22:26

Etapa 8 :

 

klaus_e89 v heruand20 4-9

BADboySteaua24.02.2010 12:41

Etapa 6

 

badboy_steaua v sory_2812 [4-4]

mihai141124.02.2010 13:20

voi puteti vedea clasamentul?sau nu e pus?

RobYnho24.02.2010 13:22

E sus, deasupra programului. Aici !

AliN4u24.02.2010 14:08

Etapa 7: danny_racari_92 v alinn50c = 1 - 9

RobYnho24.02.2010 14:23

Etapa 7

 

peridrome 6 - 4 roby29steaua

 

Felicitari.

ManiaCU24.02.2010 14:44

Ce atatea felicitari mai descultule, nici fifa nu mai stii sa joci de la atata horinca. Ia zi mergi la Cluj :> ?

RobYnho24.02.2010 14:49

Nume nou aici, pe forum. :D Nu vin, ma, ca nu's finante.

mihai141124.02.2010 15:55

 

Etapa 6

 

mihai1411 v niculaeflorinel 4-1

 

RobYnho24.02.2010 16:32

Etapa 5

 

roby29steaua 7 - 3 dmcozmin

mihai141124.02.2010 18:21

nu s-a retras?parca asa a zis in sectiunea cupa :))

AliN4u24.02.2010 18:33

roby29steaua v alinn50c = 1 - 5, etapa 6

RobYnho24.02.2010 18:34

Etapa 6

 

roby29steaua 1 - 5 alinn50c

 

Si mi'a zis Mihai sa nu i'au echipa asta de pisat.

Viper2224.02.2010 18:38

Etapa 6 :

 

blind1ro v heruand20 0-3

mihai141124.02.2010 18:40

Etapa 7

 

sory_2812 v mihai1411 5-4

Sergyu1624.02.2010 22:14

Etapa 6

 

klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13 5-8

blindica25.02.2010 15:06

Etapa 6

 

blind1ro v heruand20 0 - 3 . Urat !

 

Etapa 7

 

i0nutz83 v blind1ro 3 - 3 . Al treilea meci la rand intre noi doi ,care se termina cu scorul acesta.

RobYnho25.02.2010 17:12

Etapa 8

 

roby29steaua 3 - 3 niculaeflorinel

 

Revenire frumoasa a lui Florinel de la 3-0.

Allexx10x25.02.2010 17:12

etapa 8

 

roby29steaua 3-3 niculaeflorinel

blindica26.02.2010 12:17

Dacă se tine cont de amanari,aman etapa cu adynho,care n-a fost deloc pe messenger de cand s-au afisat noile etape.Adynho,mă faci membru de partid pentru asta,quaye ! :blink:

BADboySteaua26.02.2010 12:36

Aman etapele nejucate cu ionutz si Ronaldo, nu ne-am sincronizat.

ronaldo_020126.02.2010 13:40

Etapa 7

 

ronaldo_0201 v badboy_steaua 4-3

AliN4u26.02.2010 14:17

Daca nu apuc sa joc cu sergiu, aman in contul lui. Daca nu vrea, cer 3-0.

Sergyu1626.02.2010 15:34

Etapa 8

 

alinn50c v s3rgyu_adriano_13 3-3

 

Meci foarte frumos , insa am pierdut sirul ratarilor singur cu portarul :(

«12345620»