FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1234520»
klaus_e8920.02.2010 10:45

Etapa 1 : klaus_e89 2 - 5 badboy_steaua ... norocul a fost de partea lui

Etapa 2 : mihai1411 3 - 2 klaus_e89 ... am avut ocazii sa egalez :( insa Barcelona e Barcelona :|

Etapa 3 : f1or_cs v klaus_e89 

Etapa 4 : klaus_e89 v roby29steaua 

Etapa 5 : danny_racari_92 v klaus_e89 

Allexx10x20.02.2010 11:12

etapa 5

 

niculaeflorinel 4-1 badboy_steaua

BADboySteaua20.02.2010 11:13

Etapa 5

 

niculaeflorinel v badboy_steaua [4-1]

mihai141120.02.2010 11:46

Etapa 5

 

peridrome v mihai1411 3-4,tare meci,egalul era mai meritat

 

ronaldo_020120.02.2010 11:57
etapa 4

 

ronaldo_0201 2-5 niculaeflorinel

frumos meci

Viper2220.02.2010 12:10

Etapa 4 :

 

heruand20 v marianbolohan 4-2

RobYnho20.02.2010 14:32

Etapa 4

 

klaus_e89 3 - 2 roby29steaua

klaus_e8920.02.2010 14:34

Etapa 1 : klaus_e89 2 - 5 badboy_steaua ... norocul a fost de partea lui

Etapa 2 : mihai1411 3 - 2 klaus_e89 ... am avut ocazii sa egalez insa Barcelona e Barcelona

Etapa 3 : f1or_cs v klaus_e89

Etapa 4 : klaus_e89 3 - 2 roby29steaua ... GO GO SPURS

Etapa 5 : danny_racari_92 2 - 3 klaus_e89 ... m-a condus cu 2-0 si 3-2 dar echipa nu prea il ajuta 

Dany's21.02.2010 14:21
Etapa 1 : klaus_e89 2 - 5 badboy_steaua ... norocul a fost de partea lui

Etapa 2 : mihai1411 3 - 2 klaus_e89 ... am avut ocazii sa egalez insa Barcelona e Barcelona

Etapa 3 : f1or_cs v klaus_e89

Etapa 4 : klaus_e89 3 - 2 roby29steaua ... GO GO SPURS

Etapa 5 : danny_racari_92 2 - 3 klaus_e89 ... m-a condus cu 2-0 si 3-2 dar echipa nu prea il ajuta 

 

3-4 a fost klau :thumbsup:

Viper2221.02.2010 18:40

Etapa 5:

 

i0nutz83 v heruand20 2-4

klaus_e8921.02.2010 21:40
3-4 a fost klau :thumbsup:

da ... corect :)

 

Etapa 5 : danny_racari_92 3 - 4 klaus_e89 

 

 

 

 

ady_4steaua22.02.2010 11:28

Etapa 4

ady_adinho v danny_racari_92 2-1

 

Etapa 2

 

ady_adinho v f1or_cs 1-4

mihai141122.02.2010 16:26

am o intrebare,daca eu vreau sa joc fast,si adversarul pe normal,cum facem?cine e gazda meciului,face cum vrea,iar la retur celalalt face cum vrea el,nu?

RobYnho22.02.2010 16:29
gazda meciului,face cum vrea,iar la retur celalalt face cum vrea el,nu?

 

Asa e corect.

AliN4u22.02.2010 17:08

Cine are preferinte sa specifice inainte de meci, daca nu se specifica, ce-i jucat e bun jucat.

RobYnho22.02.2010 17:37

Cer amanarea etapei cu Cozmin daca nu jucam pana la termen. Nu ne'am sincronizat.

AliN4u22.02.2010 18:16

aman cu fior, nu l-am vazut deloc pe mess, posibil sa nu ne fi sincronizat

Sergyu1623.02.2010 15:04

Etapa 4

 

blind1ro v s3rgyu_adriano_13 4-8

blindica23.02.2010 15:09

 

Etapa 4

blind1ro v s3rgyu_adriano_13 4-8 Babbel si Torres au luat sibutramina.Sa se verifice daca nu cumva Sergiu a baut Cola !!!

Etapa 5

marianbolohan v blind1ro 2 - 2

_________________________

5 1 2 2 14-20 5 pct.

f234567k23.02.2010 15:34

clasament!

 

Meciuri nejucate:

etapa1: cozmin vs. Ronaldo

etapa3: f1or vs. klaus

etapa4: sory vs. ionut, f1or vs. cozmin

etapa5: sory vs. Ronaldo, sergiu vs. Adi, Alin vs. f1or, robi vs. cozmin

i0nutz8323.02.2010 17:33

Etape !

Dany's23.02.2010 18:41

Etapa 6: dmcozmin v danny_racari_92 1 - 2

 

Etapa 7: danny_racari_92 v alinn50c

 

Etapa 8: danny_racari_92 v peridrome

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

klaus_e8923.02.2010 19:06

Etapa 3 : f1or 3 - 2 klaus

Etapa 6 : klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13 

Etapa 7 : marianbolohan 7 - 4 klaus_e89 

Etapa 8 : klaus_e89 v heruand20 

cozmin23.02.2010 19:27

etapa 6 : danny_racari vs dmcozmin = 2-1

etapa 8 : marianbolohan vs dmcozmin = 5-0

etapa 4: f1or_cs vs dmcozmin = 5-0

marianb23.02.2010 19:51

Etapa 7 : marianbolohan v klaus_e89 7-4

 

etapa 8: dmcozmin v marianbolohan 0-5

«1234520»