FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«12320»
i0nutz8316.02.2010 17:06

Rezultate, balacareli etc ...

marianb16.02.2010 18:48

balacareli :))

RobYnho16.02.2010 19:31

Hai cu "torturile".

Viper2216.02.2010 20:01

Etapa 2 :

 

heruand20 v danny_racari_92 3-1

Allexx10x16.02.2010 20:09

etapa 2

 

niculaeflorinel 2-2 i0nutz83

Allexx10x16.02.2010 20:33

etapa 1

 

peridrome 4-0 niculaeflorinel

Viper2216.02.2010 20:36

Etapa 1 :

 

roby29steaua v heruand20 3-3

RobYnho16.02.2010 20:37

Etapa 1

 

roby29steaua 3 - 3 heruand20

 

Unde'i Terry & Co. ? :alcoholic:

AliN4u16.02.2010 20:42

alinn50c v sory_2812 = 2 - 1 , etapa 1

Allexx10x16.02.2010 21:08

etapa 3

 

niculaeflorinel 2-1 sory_2812

f234567k16.02.2010 21:39

etapa1:peridrome v niculaeflorinel 4-0

etapa2: sory_2812 v peridrome 0-14

mihai141116.02.2010 22:10

Etapa 3

 

dmcozmin v mihai1411 5-3,greu cu barca :))

 

cozmin16.02.2010 22:13

reeditarea realitatii :D

BADboySteaua16.02.2010 22:50

Etapa 3

 

alinn50c v badboy_steaua [6-5]

RobYnho17.02.2010 10:54

Etapa 2

 

blind1ro 0 - 6 roby29steaua

 

Samba do Brasil !

blindica17.02.2010 10:58

Etapa

 

blind1ro vs. roby29steaua . 0 - 6 ,e incredibil ce pot sa faca doi jucatori.Kaka si Roby :)) .Oricum,nu mai joc pe zi ,ca n-am vazut nimic in monitor. Un inceput promitator de campionat.

f234567k17.02.2010 11:19

Si-a revenit RobYnho la normal. E altceva cand nu esti sub influenta alcoolului ca aseara :D

blindica17.02.2010 11:24

Peridrome,am jucat eu prost,nu si-a revenit Robynho,el e constant jucator bun.Asta nu inseamna ca n-are meritele sale pentru victorie :beer2:

RobYnho17.02.2010 14:00
Si-a revenit RobYnho la normal. E altceva cand nu esti sub influenta alcoolului ca aseara :D

 

Chiar a fost un egal norocos pe care l'am scos ieri cu Heruand. Am egalat in min. 90, deci am avut noroc. :D Nici treaz nu reuseam sa castig aseara.

MoWeed17.02.2010 14:18

Mah Roby, da' tu cand esti treaz seara?

blindica17.02.2010 14:34

Etapa 2

 

blind1ro vs. roby29steaua . 0 - 6

 

Etapa 3

 

danny_racari_92 v blind1ro 1 - 5 . Tot respectul pentru Danny,omu` dribleaza,are super ocazii si joaca total aerisit cu Rubin Kazan.Asta inseamna distractie.

marianb17.02.2010 14:37

danny_racari_92 da add

Sergyu1617.02.2010 14:39

Etapa 2

 

marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 2-4

 

Torres incepe promitator in derbyul cu Chelsea

BADboySteaua17.02.2010 16:03

Etapa 2

 

badboy_steaua v dmcozmin [6-1]

Viper2217.02.2010 16:04

Etapa 3 :

 

s3rgyu_adriano_13 v heruand20 1-1

«12320»