FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«123420»
Sergyu1617.02.2010 16:05
Etapa 3 :

 

s3rgyu_adriano_13 v heruand20 1-1

 

Cate ocazii au fost si numa 1-1...Foarte frumos meci

marianb17.02.2010 18:00
Etapa 2

 

marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 1-4

 

Torres incepe promitator in derbyul cu Chelsea

2-4 mestere

Dany's17.02.2010 18:06

Etapa 1:

 

danny_racari_92 0 - 4 marianbolohan

 

Etapa 2:

 

heruand20 3 - 1 danny_racari_92

 

Etapa 3:

 

danny_racari_92 1 - 5 blind1ro :thumbsup:

 

 

Sergyu1617.02.2010 19:04
2-4 mestere

 

Asa e , atat a fost "mestere" Scuze

BADboySteaua17.02.2010 21:34

Etapa 1

 

klaus_e89 v badboy_steaua [2-5]

blindica17.02.2010 22:39

Etapa 1

f1or_cs v blind1ro 3 - 3. Am avut noroc cu carul la niste faze ale lui,si culmea...am dat 3 goluri cu 2 suturi pe poarta.

 

2suturi3goluri.th.jpg

 

Etapa 2

blind1ro vs. roby29steaua . 0 - 6

Etapa 3

danny_racari_92 v blind1ro 1 - 5 . Tot respectul pentru Danny,omu` dribleaza,are super ocazii si joaca total aerisit cu Rubin Kazan.Asta inseamna distractie.

mihai141118.02.2010 10:29

adinho traieste?

RobYnho18.02.2010 10:35

Traieste, dar de vreo 2 zile nu l'am vazut.

marianb18.02.2010 16:00

etapa 3: i0nutz83 v marianbolohan 4-8

mihai141118.02.2010 17:05

Etapa 1

 

mihai1411 v ady_adinho 5-1

 

Sergyu1618.02.2010 17:05

Etapa 1

 

i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 2-5

RobYnho19.02.2010 12:51

Etapa 3

 

roby29steaua 7 - 0 ady_adinho

f234567k19.02.2010 16:10

Ronaldo 10 (2/16/2010 10:00:45 PM): da?

peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:00:49 PM): noroc

peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:00:51 PM): jucam etapa ^^?

Ronaldo 10 (2/16/2010 10:00:53 PM): salut

Ronaldo 10 (2/16/2010 10:00:56 PM): in weekend

peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:00:59 PM): bine

peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:01:00 PM): te astept atunci

Ronaldo 10 (2/16/2010 10:01:01 PM): de vineri incol

peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:01:04 PM): da

Ronaldo 10 (2/16/2010 10:01:11 PM): te caut eu

peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:01:17 PM): bine

____________________________________________

Ronaldo 10 (2/19/2010 5:39:21 AM): sal

Ronaldo 10 (2/19/2010 5:39:23 AM): esti?

Ronaldo 10 (2/19/2010 5:31:36 PM): salut

peridrome 2005 8687 (2/19/2010 5:31:41 PM): sal

Ronaldo 10 (2/19/2010 5:31:41 PM): in 5 10 min pot juca

peridrome 2005 8687 (2/19/2010 5:31:42 PM): da

Ronaldo 10 (2/19/2010 5:31:43 PM):

peridrome 2005 8687 (2/19/2010 5:31:44 PM): e perfect

Ronaldo 10 (2/19/2010 5:32:00 PM): dau un buzz

Ronaldo 10 (2/19/2010 5:32:09 PM): tre sa vina cineva la mine sa ii dau ceva

Ronaldo 10 (2/19/2010 5:32:14 PM): cum pleaca bagam

peridrome 2005 8687 (2/19/2010 5:57:44 PM): eu la si 30 plec..

_______________________________________________________

eu nu aman in contul meu, nu vreau sa-mi pierd din amanari. sa amane el. eu am plecat ca e vineri seara.

i0nutz8319.02.2010 20:36

Etape postate.

 

Eu plec la 3 dimineata la Arad, la un meci de baschet, ma intorc duminica seara. @peridrome, te ocupi tu de clasament te rog :)

 

Forza Steaua !

blindica19.02.2010 21:50

 

Etapa 1

f1or_cs v blind1ro 3 - 3.

 

Etapa 2

blind1ro vs. roby29steaua . 0 - 6

 

Etapa 3

danny_racari_92 v blind1ro 1 - 5

 

Etapa 5

marianbolohan v blind1ro 2 - 2

f234567k19.02.2010 22:02
Am pus clasamentul cu ce s-a jucat in primele 3 etape.
AliN4u19.02.2010 22:22

ronaldo_0201 v alinn50c = 3 - 5 , etapa 2

BADboySteaua19.02.2010 22:31

Etapa 4

 

badboy_steaua v peridrome [3-4]

blindica19.02.2010 22:43
Am pus clasamentul cu ce s-a jucat in primele 3 etape.

 

Bogdan,pentru primele 3 etape am 3 1 1 1 8 - 9 , 4 pct. Multumesc,pardon me pentru interventie!

 

LE,AȘA 8 - 10 ...merci ! Varsta !!! :happy:

f234567k19.02.2010 22:59

f1or_cs v blind1ro 3 - 3.

blind1ro vs. roby29steaua . 0 - 6

danny_racari_92 v blind1ro 1 - 5

__________

defapt e 8-10 :D

ronaldo_020119.02.2010 23:11

Etapa 2

 

ronaldo_0201 v alinn50c 3-5

ronaldo_020119.02.2010 23:32

Etapa 3

 

 

peridrome vs Ronaldo 3-3

mihai141120.02.2010 09:06

aman si eu cu klaus,nu ne-am sincronizat....

 

 

 

Etapa 4

 

mihai1411 v alinn50c 4-0

 

Allexx10x20.02.2010 09:56

etapa 4

 

ronaldo_0201 2-5 niculaeflorinel

mihai141120.02.2010 10:41

Etapa 2

 

mihai1411 v klaus_e89 3-2

 

«123420»