Etapa 3 :
s3rgyu_adriano_13 v heruand20 1-1
Cate ocazii au fost si numa 1-1...Foarte frumos meci
Etapa 3 :
s3rgyu_adriano_13 v heruand20 1-1
Cate ocazii au fost si numa 1-1...Foarte frumos meci
Etapa 2
marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 1-4
Torres incepe promitator in derbyul cu Chelsea
2-4 mestere
Etapa 1:
danny_racari_92 0 - 4 marianbolohan
Etapa 2:
heruand20 3 - 1 danny_racari_92
Etapa 3:
danny_racari_92 1 - 5 blind1ro ![]()
2-4 mestere
Asa e , atat a fost "mestere" Scuze
Etapa 1
klaus_e89 v badboy_steaua [2-5]
Etapa 1
f1or_cs v blind1ro 3 - 3. Am avut noroc cu carul la niste faze ale lui,si culmea...am dat 3 goluri cu 2 suturi pe poarta.
Etapa 2
blind1ro vs. roby29steaua . 0 - 6
Etapa 3
danny_racari_92 v blind1ro 1 - 5 . Tot respectul pentru Danny,omu` dribleaza,are super ocazii si joaca total aerisit cu Rubin Kazan.Asta inseamna distractie.
adinho traieste?
Traieste, dar de vreo 2 zile nu l'am vazut.
etapa 3: i0nutz83 v marianbolohan 4-8
Etapa 1
mihai1411 v ady_adinho 5-1
Etapa 1
i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 2-5
Etapa 3
roby29steaua 7 - 0 ady_adinho
Ronaldo 10 (2/16/2010 10:00:45 PM): da?
peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:00:49 PM): noroc
peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:00:51 PM): jucam etapa ^^?
Ronaldo 10 (2/16/2010 10:00:53 PM): salut
Ronaldo 10 (2/16/2010 10:00:56 PM): in weekend
peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:00:59 PM): bine
peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:01:00 PM): te astept atunci
Ronaldo 10 (2/16/2010 10:01:01 PM): de vineri incol
peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:01:04 PM): da
Ronaldo 10 (2/16/2010 10:01:11 PM): te caut eu
peridrome 2005 8687 (2/16/2010 10:01:17 PM): bine
____________________________________________
Ronaldo 10 (2/19/2010 5:39:21 AM): sal
Ronaldo 10 (2/19/2010 5:39:23 AM): esti?
Ronaldo 10 (2/19/2010 5:31:36 PM): salut
peridrome 2005 8687 (2/19/2010 5:31:41 PM): sal
Ronaldo 10 (2/19/2010 5:31:41 PM): in 5 10 min pot juca
peridrome 2005 8687 (2/19/2010 5:31:42 PM): da
Ronaldo 10 (2/19/2010 5:31:43 PM):
peridrome 2005 8687 (2/19/2010 5:31:44 PM): e perfect
Ronaldo 10 (2/19/2010 5:32:00 PM): dau un buzz
Ronaldo 10 (2/19/2010 5:32:09 PM): tre sa vina cineva la mine sa ii dau ceva
Ronaldo 10 (2/19/2010 5:32:14 PM): cum pleaca bagam
peridrome 2005 8687 (2/19/2010 5:57:44 PM): eu la si 30 plec..
_______________________________________________________
eu nu aman in contul meu, nu vreau sa-mi pierd din amanari. sa amane el. eu am plecat ca e vineri seara.
Etape postate.
Eu plec la 3 dimineata la Arad, la un meci de baschet, ma intorc duminica seara. @peridrome, te ocupi tu de clasament te rog ![]()
Forza Steaua !
Etapa 1
f1or_cs v blind1ro 3 - 3.
Etapa 2
blind1ro vs. roby29steaua . 0 - 6
Etapa 3
danny_racari_92 v blind1ro 1 - 5
Etapa 5
marianbolohan v blind1ro 2 - 2
ronaldo_0201 v alinn50c = 3 - 5 , etapa 2
Etapa 4
badboy_steaua v peridrome [3-4]
Am pus clasamentul cu ce s-a jucat in primele 3 etape.
Bogdan,pentru primele 3 etape am 3 1 1 1 8 - 9 , 4 pct. Multumesc,pardon me pentru interventie!
LE,AȘA 8 - 10 ...merci ! Varsta !!! ![]()
f1or_cs v blind1ro 3 - 3.
blind1ro vs. roby29steaua . 0 - 6
danny_racari_92 v blind1ro 1 - 5
__________
defapt e 8-10 ![]()
Etapa 2
ronaldo_0201 v alinn50c 3-5
Etapa 3
peridrome vs Ronaldo 3-3
aman si eu cu klaus,nu ne-am sincronizat....
Etapa 4
mihai1411 v alinn50c 4-0
etapa 4
ronaldo_0201 2-5 niculaeflorinel
Etapa 2
mihai1411 v klaus_e89 3-2