FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1181920»
f234567k14.05.2010 20:56

Gata! la egalitatile de puncte:

-f1or_cs si alinn50 c -54 pct( alinn50c v f1or_cs 1-4; f1or_cs v alinn50c 4-5)

-peridrome si marianbolohan -52 pct(peridrome v marianbolohan 3-2; marianbolohan v peridrome 4-3)

-badboy_steaua si blind1ro -44 pct(blind1ro v badboy_steaua 2-2; blind1ro v badboy_steaua 1-3)

clasament_final.jpg

mihai141115.05.2010 05:53

frumoasa cupa,ms :P

 

eu zic sa alegem si da ionut copy paste cand face topicul de alegeri,ca sa nu pierdem timp

 

deci...Mihai 1411-Real Madrid

RobYnho15.05.2010 07:38

Felicitari, Mihai !

Al dracu'. Mi'ai luat echipa. :))

Sa'mi dai niste referinte despre Barca.

mihai141115.05.2010 08:59

pai tu joci 4-2-2-2 si nu prea stiu ce sa iti zic ;))

 

 

RobYnho15.05.2010 10:01

Schimbam formula. :))

mihai141115.05.2010 10:25

stam dupa sergiu 7 ani,sa-l anunte careva

Sergyu1615.05.2010 11:27

7 ani? , am intrat azi dimineata la 9 , si robynho nu alesese... Exagerezi nu ti se pare?

i0nutz8315.05.2010 13:39

Topic inchis.

«1181920»