FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«117181920»
Allexx10x10.05.2010 11:27

etapa 33

 

niculaeflorinel 5-4 dmcozmin

F1oRinho10.05.2010 21:41

Etapa 34

 

f1or_cs v heruand20 3-2

Viper2210.05.2010 21:43

Etapa 34

 

f1or_cs v heruand20 3-2

mihai141111.05.2010 07:38

Ultima zi :P

AliN4u11.05.2010 13:40

Ion si peridrome, lasati pe aici o ora ..

RobYnho11.05.2010 15:00

Si tu, Sergiule.]

 

Etapa 32

 

roby29steaua 1 - 2 danny_racari_92

 

Frumos meci. Felicitari !

BADboySteaua11.05.2010 16:25

Etapa 34

 

ady_adinho v badboy_steaua 2-4

RobYnho11.05.2010 16:27

Etapa 33

 

s3rgyu_adriano_13 3 - 6 roby29steaua

Sergyu1611.05.2010 16:48

Etapa 34

 

danny_racari_92 v s3rgyu_adriano_13 4-6

 

Mai am cu f1or sper sa ne gasim :)

mihai141112.05.2010 06:15

pai a trecut termenul,se anuleaza,nu?hai cu alegerile ;))

Sergyu1612.05.2010 16:25

Etapa 32

 

f1or_cs v s3rgyu_adriano_13 3-3

 

 

mihai141112.05.2010 16:59

dupa termen ;))

 

hai cu clasamentul final

F1oRinho12.05.2010 16:59

Etapa 33

 

marianbolohan v f1or_cs 3-6

mihai141112.05.2010 17:08

si asta anulat ;))

Sergyu1612.05.2010 17:08

Ti-e frica? :P Oricum esti campion , daca tot s-au jucat ce mai conteaza? Cand face clasamentul mai pune astea 2 meciuri.

mihai141112.05.2010 18:12

cam imi e ca nus ce ai facut tu,ca parca daca castigai tot erai 1 punct in fata :P

RobYnho12.05.2010 18:13
cam imi e ca nus ce ai facut tu,ca parca daca castigai tot erai 1 punct in fata :P

 

L'am ars eu. :D

Sergyu1612.05.2010 18:17

Stai linistit ca am avut un final slab de sezon :D Dar totusi sezonul a fost multumitor :P Hai mai repede cu urmatorul . Un clasament si sa dam drumul la alegeri

RobYnho13.05.2010 08:44

Hai sa terminam dansul.

f234567k13.05.2010 18:38

In seara asta o sa anulez tot ce nu s-a jucat iar vineri seara o sa pun clasamentul final.

 

LE Nu mai postati niciun rezultat. Am pus meci pierdut cu 3-0 de ambii jucatori la tot ce nu s-a jucat.

mihai141114.05.2010 05:39

b) In cazul in care nici unul din jucatori nu se prezinta in intervalul stabilit de organizator si nu informeaza in prealabil supervizorul diviziei A asupra faptului ca doresc amanarea, meciul va fi anulat fara posibilitatea de rejucare, iar ambii jucatori penalizati cu cate 3 (trei) puncte.

 

Sergyu1614.05.2010 12:15

Olala . PAi la cate meciuri nu s-au jucat in termen , in timpul campionatului , cred ca terminau cu minus multi. Lasa asa , terminam sezonul asta , si daca se vrea , in sezonul viitor strictete maxima

mihai141114.05.2010 15:42

pai nu e corect pt cei care au jucat la timp,poate au pierdut,dar asa isi pot alege echipa mai buna :P

Sergyu1614.05.2010 20:09

Ne-a mai pacalit o zi cu clasamentul :P

 

Sper sa il avem maine si dam si noi drumul la alegeri o data. Ca acu vine vacanta si sa vezi cum plecam toti

blindica14.05.2010 20:22

Nu v-a pacalit,a stat aseara pana la 2 sa puna rezultatele pentru toate etapele si sunt ceva meciuri la fiecare din cele 34 de etape.Sa faci calcule cu anulari si toate cele e greu.Faceti un efort si tineti-va mai multi evidenta,chiar daca,oficial,peridrome face clasamentul.Si jucati etapele la timp.

Propun sa se mareasca termenul la 6-7 amanari,sa fii exclus la 4-5 consecutive cu 3-0,dar sa se respecte.Bineinteles,daca nu aduci invoiala la moderator.

«117181920»